Ilona Kępczyńska

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Poznań (Rataje +1)

Ilona Kępczyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Ilona Kępczyńska

O mnie

Jestem studentką II roku w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Jestem również absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Jadwigi Kaliszewskiej ,,Talentów” w Poznaniu. Jestem laureatką konkursów pianistycznych o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2016
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
Fortepian klasyczny
09.2016 - aktualnie
Ogólnokształcącą Szkoła Muzyczna im. Jadwigi Kaliszewskiej
Instrumentalny- fortepian klasyczny
10.2022 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego
Instrumentalny - fortepian
Kursy i szkolenia
01.2018
Kurs Pianistyczny z Profesor Olgą Łazarską w Poznaniu
06.2019
Międzynarodowy Kurs Pianistycznych w Katowicach
11.2019
Mistrzowski Kurs Pianistyczny Fundacji ProCello w Poznaniu
07.2021
Międzynarodowy kurs Pianistyczny w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
04.2023
Międzynarodowy Mistrzowski Kurs Pianistyczny ERASMUS
05.2023
Międzynarodowy Mistrzowski Kurs Pianistyczny ERASMUS
07.2023
Międzynarodowe Kursy Pianistyczne w Katowicach
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Pani Ilona z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem prowadzi zajęcia. Jest młodą profesjonalistką, która przede wszystkim pragnie podzielić się swoim zamiłowaniem do muzyki. Warto też zauważyć, że udziela lekcji na bardzo dobrym fortepianie.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Grę na pianinie zacząłem praktycznie od zera i z tygodnia na tydzień widzę coraz większe postępy. Lepiej nie mogłam trafić- Ilona jest bardzo cierpliwą, sympatyczną, zaangażowaną i optymistyczną nauczycielką. Nie prowadzi zajęć żeby je "odbębnić", tylko jak najlepiej i najrzetelniej, przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Bardzo stara się żeby uczeń pojął materiał, np. poprzez autorskie techniki nauczania i pomysłowe skojarzenia, a nie wykuł go na pamięć. Zdecydowanie fortepian to jej pasja, którą potrafi zarazić. Tępo pracy jest indywidualnie przystosowane, a na zajęciach panuje przyjemna, luźna atmosfera. Każda lekcja jest wyzwaniem, ale nigdy nie czułem się przytłoczony trudnością lub ilością nowego materiału. Dzięki takiemu podejściu gra na pianinie stała się dla mnie przygodą, którą z pewnością chcę kontynuować. Polecam każdemu, zarówno amatorowi, jak i osobie nieco bardziej wtajemniczonej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.