Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

OBECNIE PROWADZĘ WYŁĄCZNIE ZAJĘCIA Z HISTORII SZTUKI PRZEZ SKYPE !!! :)

Magister Architektury Wnętrz po Akademii Sztuk Pięknych i Historii Sztuki po Uniwersytecie z uprawnieniami pedagogicznymi oraz 6-letnim doświadczeniem, przygotuje do :
- egzaminu praktycznego z rysunku,
- kompozycji przestrzennej,
- perspektywy na asp
- do części teoretycznej z zakresu wiedzy obejmującego cała historię sztuki oraz historię architektury i historię wnętrz,
- matury z historii sztuki,
- olimpiady artystycznej

posiadam 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji

moi uczniowie są obecnie studentami m. in
-projektowania mody na London College of Fashion,
- architektury na University of Westminister,
- architektury na Archipie w pradze,
- konserwacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,
- architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie,
- Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie,
- architektury wnętrz na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych,
- projektowania statków wodnych na wydziale wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku,
- grafiki projektowej na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych,
- intermediów na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych,
- projektowania na School Of Form w Poznaniu,
- architektury wnętrz na Sopockiej Szkole Wyższej,
- wzornictwa w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej,
- kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim,
- historii sztuki na Uniwersytecie Łódzkim,
- historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim,
- historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim.

Absolwentka mojego kursu z Historii Sztuki jest laureatką (szczebel centralny) Olimpiady Artystycznej, co zagwarantowało jej 100% matury rozszerzonej z Historii Sztuki bez podchodzenia do egzaminu.

miła atmosfera, indywiudualne lekcje, prowadzone na materiałach akademickich

kasia-kasia33(małpa)wp(kropka)pl

zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2013
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Magister
Architektura Wnętrz
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Gdański
Magister
Historia Sztuki
Kursy i szkolenia
06.2014
Przygotowanie metodyczno- pedagogiczne
06.2017
Usability & User Experience Professional
Doświadczenie
10.2007 - aktualnie
Korepetycje z Historii Sztuki
Przygotowanie do egzaminu maturalnego z Historii Sztuki oraz Olimpiady Artystycznej.
10.2007 - 06.2014
Korepetycje z Rysunku i Malarstwa, Podstaw Projektowania, Perspektywy
Przygotowanie do egzaminów wstępnych oraz pomoc w przygotowaniu teczki prac na Akademię Sztuk Pięknych (ASP) i artystyczne uczelnie zagraniczne.
10.2012 - 06.2013
Progress Szkoła Policealna
Nauczanie osób dorosłych w szkole policealnej na kierunku Architektura Wnętrz.
09.2013 - 06.2014
Akademia Małego Architekta (Archizabawy), Centrum Łowicka- Warszawa
Realizacja autorskiego programu zajęć architektonicznych dla dzieci

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

Bardzo polecam przemiłą współpracę z Panią Kasią, nauczycielką pełną pasji, która dba zarówno o odpowiednie przekazanie wiedzy jak i o atmosferę na zajęciach. Przygotowania zaczęłam około 9 tygodni przed maturą i osiągnęłam 88% na maturze z historii sztuki. Zaczynając miałam już przerobioną starożytność i pojedyncze tematy z pozostałych epok. Pani Kasia podzieliła mi naukę na czas jaki mi pozostał i uzupełniła moją wiedzę. Dostosowała naukę do moich potrzeb, mogłam również wysyłać zapytania i prosić o pomoc poza naszymi zajęciami. Udostępniane materiały były wyczerpujące i zapewniały całą wiedzę potrzebną na maturze; korzystałam z fiszek, prezentacji oraz webinarów.

Kasia

Droga Ewo, bardzo dziekuje za Twoje mile slowa, jestem mega dumna z tego jak ciezko i sumiennie pracowalas ze mna na tej ostatniej prostej do matury. Jestes chodzacym przykladem na to, ze jak chce sie i sie pracuje bardzo ciezko, slucha i wykonuje konkretne polecenia nauczyciela, to mozna osiagnac swoje cele i marzenia! Brawo dla Ciebie! :) trzymam kciuki za Twoje studia projektowe w Anglii! :) Niech bedzie pieknie!!!

avatar
Niku
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Poznałam Kasie w drugiej klasie liceum, i uważam że lekcje z nią były jedną z najlepszych inwestycji w moją przyszłość. Dzięki niej historia sztuki stała się w końcu ciekawa a ona sama jest jedną z najlepszych nauczycielek jakie kiedykolwiek mnie uczyły.
BA! BO W KOŃCU CZEGOŚ MNIE NAUCZYŁA!!!
Kasia każdą swoją lekcje urozmaica fiszkami, mini egzaminami czy toną prezentacji - to wszystko sprawia że w końcu coś do naszej głowy wchodzi! A to jest naprawdę ciężkie przy naszym Polskim systemie edukacji.
W szkołach brakuje takich nauczycieli z pasją dającym uczniom wszelkie wsparcie psychiczne! - Dobrze że chociaż można ich znaleźć na e-korepetycje.net!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i dziękuje za te dwa lata wspólnej nauki!

Kasia

Natalia, bardzo dziękuję za Twoje miłe słowa ♥ było mi przemiło z Tobą pracować, cieszę się że miałyśmy okazję się poznać! Czekam na wyniki rekrutacji i trzymam dalej kciuki za Twoją kreatywną ścieżkę zawodową ♥

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Korki z Kasią zacząłem na początku lutego i bardzo żałuję że nie poznałem jej wcześniej, ponieważ to naprawdę bardzo zaangażowana osobą z którą rozmowy były czystą przyjemnością. Początkowo historia sztuki miała być tylko przedmiotem, który pomoże mi zdobyć trochę dodatkowych puntów na wymarzony kierunek, lecz dzięki Kasi naprawdę ją polubiłem i mimo napisania matury nadal jest to tematyka, która wzbudza we mnie sporo emocji. Atmosfera na lekcjach była bardzo przyjemna a kontakt nauczyciel-uczeń najlepszy jaki dotychczas miałem i będę długo wspominał ten czas. Fiszki, prezentacje, sprawdziany, webianary, filmiki na youtubie, materiały na instagramie, feedback z ostatnich lekcji, sprawdzanie wypracowań oraz analiz to pomoce, które pozwoliły mi na skuteczną naukę i ogrom ich świadczy o niesamowitym zaangażowaniu Kasi.
Bardzo dziękuję za ten wspaniały czas i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy, bo Kasia to najodpowiedniejsza osoba na to miejsce!!!

Kasia

Dzięki Arek! Mam nadzieję, że teraz też egzaminy wstępne pójdą jak z płatka i będziesz studiował na Twoim wymarzonym kierunku, powodzenia!!!!! ♥ :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Kasia to najlepsza nauczycielka jaką w życiu poznałam! Nikt inny nie angażuje się tak jak ona. Oprócz wszystkich materiałów, np prezentacji, fiszek czy tez webinarów, Kasia daje swoim uczniom ogromne wsparcie psychiczne. Jest wymagająca ale zarazem wyrozumiała i bardzo miła. Na lekcjach zawsze panowała luźna atmosfera, przez co przedmaturalny stres nieco malał.
Współpracę zaczęłyśmy jakoś na początku bieżącego roku i od pierwszego spotkania wiedziałam, że nie będzie łatwo. Miałyśmy dokładnie rozpisany plan i trzymałyśmy się go do samej matury, dzięki czemu udało się przerobić cały materiał w dosyć krótkim czasie. Był to bardzo ciężki i wymagający wielu wyrzeczeń czas. Jestem pewna, ze gdyby nie Kasia, dawno bym się poddała. Na każdych zajęciach dodawała mi odwagi i wiary w siebie, dzięki czemu dobrnęłyśmy do końca i teraz jestem z nas mega dumna!
Kasia nie tylko przekazuje ogrom wiedzy ale robi to w niezwykle interesujący sposób, z pasją. Dzięki temu historia sztuki naprawdę mnie zaciekawiła i uczyłam się jej z chęcią.
Każdemu, kto waha się przed podjęciem współpracy z Artfreakiem, czyli Kasią, zdecydowanie polecam. Jestem pewna, że będzie to owocny i miło przez was wspominany czas. Mnie za każdym razem wzrusza fakt, że niestety tak szybko ta niesamowita przygoda się skończyła :)

Kasia

Bardzo dziękuję Michalina ♥ Było mi przemiło z Tobą pracować, trzymam kciuki za Ciebie dalej!!! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Lekcje z Kasią zaczęłam od stycznia i byłam wtedy przerażona ilością materiału. Jednak Kasia oprócz lekcji , zapewniła pełno materiałów, które ułatwiły mi naukę- jak fiszki czy prezentacje. Okazało się, że wszystko da się ogarnąć :) Co jest cennego w nauczaniu Kasi, to jej zawziętość abyś osiągnął jak najlepsze wyniki oraz wszechstronne podejście do sprawy.Nie tylko wykładała materiał, ale nauczyła mnie analizy i pisania wypracowań. Polecam każdemu podchodzącemu do matury z historii sztuki, a zwłaszcza gdy (tak jak ja) nie miał z nią wcześniej styczności.

Kasia

Dziękuję Wiktoria ♥ Trzymam kciuki za Twoje sukcesy! :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

NIE MA DRUGIEJ TAKIE NAUCZYCIELKI!

Jedyne czego żałuję to tego, że nasze drogi splotły się dopiero w styczniu!
To było najintensywniejsze pół roku mojego życia.

Już po pierwszej lekcji czułam, że to będzie jazda bez trzymanki. Kasia jest wymagająca, ale ogrom wiedzy, jaką ma i przystępny sposób w jaki tłumaczy to bajka! Miałam wrażenie, że dwa razy w tygodniu rozmawiałam z koleżanką na skypie przy kawie. Poza genialnym przygotowaniem maturzysty, Kasia buduje z uczniem, której nie doświadczyłam jeszcze z żadnym nauczycielem.

Bardzo cenny był feedback, który dostawałam po każdej lekcji na wspólnym dysku. Pomagał mi utrwalić wiedzę, która wymagała jeszcze powtórki.

Poza tym, Kasia odmieniła moją naukę fiszkami artystycznymi, które sprawiają, że późniejszy opis dzieła z głowy nie stanowi już żadnego problemu.

Czy podjęłabym tę decyzję jeszcze raz? Tak + cofnęła się do września, żeby spędzić z tak wartościową osobą więcej czasu! :)

Kasia

Bardzo dziękuję Ula za Twoją opinię, mi też pracowało się z Tobą wspaniale, dzięki za tę relację, którą udało nam się zbudować :) ♥ Powodzenia w Twoich planach! Trzymam kciuki i już szykuję kieckę na to, żeby w tym obiecanym pierwszym rzędzie oglądać Twoje reżyserskie wspaniałości! Po wo dze niaaaa!!! ♥

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Jestem tegoroczną maturzystką, do matury zaczęłam przygotowywać się w sierpniu zeszłego roku. I jedyne czego bardzo żałuje, jest to, że nie poznałam Kasi wcześniej.
Atmosfera na lekcji jest swobodna i przyjacielska, nie ma żadnej bariery pomiędzy uczniem, a nauczycielem, mimo to Kasia jest bardzo wymagająca.

Kasia dysponuje ogromem rożnego rodzaju materiałów. Do wyboru do koloru: szczegółowe prezentacje, filmy na yt, kilka tysięcy fiszek w aplikacji quizlet, dostęp do plików z materiałami na prywatnym dysku, a do tego organizuje webinary utrwalające wiedzę. Osińska jest na prawdę zbędna ;-)
Co najważniejsze Kasia ma dar do zarażania swoim zamiłowaniem do sztuki.
Spotkania z nią nie były tylko przygotowaniem do egzaminu. Nic na zasadzie muszę zdać i zapomnieć.
Gwarantuje, że po paru miesiącach z Kasią większość powie „jestem nowym art freakiem”

Serdecznie polecam
I dziękuje Kasi za tak wspaniałe spędzony rok ze sztuką

Kasia

Kasiu, bardzo dziękuję za Twoją opinię :) i za super spędzony czas na wszystkich rozmowach o sztuce, było mi niezmiernie miło prowadzić Cię do matury! <3 Powodzenia na architekturze!!! :))))))))

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Lekcje z Kasią mogę podzielić na cztery etapy:
1) Pani Katarzyna - obserwuje czy notujesz co mówi i czy się później tego uczysz.
2) Pani Kasia - już widzi, że jesteś zaangażowany. Zaczynacie maraton.
3) Kasia - już niedaleko do matury, więc zaczynasz ją widywać częściej od swoich przyjaciół.
4) Psychoterapeuta/Przewodnik duchowy - okres przed i po maturalny.

Bez wątpienia najlepsza korepetytorka na jaką kiedykolwiek trafiłam! Lekcje prowadzone w przyjemnym klimacie, wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nie dość, że Cię nauczy, to jeszcze zafascynuje światem sztuki! Polecam z całego serca :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Kiedy skontaktowałem sie z Kasia na końcu stycznia wiedziałem ze przerobienie całego materiału z historii sztuki będzie wymagało dużego nakładu pracy. Kasia potwierdziła i zorganizowała plan działań na każda lekcje do samej matury a na cały materiał mieliśmy około czterech miesięcy. Dzięki jej ogromnej wiedzy, świetnie przemyślanych i przygotowanych sprawdzianach oraz prezentacjach udało mi sie osiągnąć 85% na maturze co pozwoliło mi sie dostać na architekturę w UK.
Dzięki bardzo jeszcze raz za cała współpracę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Decydując się na maturę z historii sztuki byłam przekonana, że to nic takiego i bez problemu sama sobie poradzę. Nie mogłam się bardziej mylić. Te lekcje, mimo, że zaczęłam tylko pół roku przed egzaminem, pozwoliły mi osiągną satysfakcjonujący wynik (80%) i dostać się na wymarzone studia artystyczne za granicą. Przyjazna atmosfera, dobrze przygotowane materiały wygodne do użycia i świetna okazja do pośmiania się i wymyślenia paru memów ;) Zdecydowanie polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Współpracę z Kasią rozpoczęłam osiem miesięcy przed maturą, kiedy to zdecydowałam się na umieszczenie tego przedmiotu w mojej deklaracji. Każde zajęcia były prowadzone w bardzo przemyślany i interesujący sposób. Atmosfera, która na nich panowała oraz wiele ciekawostek, regularnie dostarczanych przez Kasię, ułatwiały przebrnięcie przez spore partie materiału, a wręcz czyniły je przyjemnymi. Kasia zaszczepiła we mnie chęć do systematycznej pracy. Naszą współpracę mogę podsumować jako bardzo owocną, czego dowodem może być mój wynik egzaminu maturalnego (85%). Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Kasia zgodziła się podjąć pracę ze mną trzy miesiące przed maturą, kiedy moja wiedza była na bardzo słabym poziomie. Zaczęłyśmy intensywną i systematyczną pracę przez Skype, dzięki której udało mi się uzyskać 93% z rozszerzenia. Oprócz zwykłych lekcji, Kasia sprawdzała moje wypracowania, analizy obrazów, podsyłała mi dodatkowe materiały, kiedy pytałam o coś bardziej szczegółowego i "szła mi na rękę" ze spotkaniami, kiedy okazywało się, że nie zdążę z nauką na dany dzień. Oprócz tego jest bardzo miłą i zabawną osobą, z którą można pożartować, przez co nasze lekcje zawsze były przyjemne. Praca z Kasią to przeważająca część mojego sukcesu na maturze, dlatego bardzo polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Decydując się na maturę z historii sztuki, nie wiedziałam jak mądrze i sprawnie przygotować się do egzaminu... Na szczęście znalazłam tą stronę i jak najbardziej mogę polecić zajęcia z Kasią! To była bardzo dobra decyzja! Mimo, że korepetycje są on line, nie da się tego odczuć :) Konkretne materiały, profesjonalne podejście, POLECAM!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Nauka z Kasią była samą przyjemnością, każde zajęcia były przygotowane dokładnie i indywidualnie dla każdego, a wszystko w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Serdecznie polecam naukę z Kasią, to niesamowita osoba z ogromną pasją, którą z pełnym zaangażowaniem przekazuje dalej. Zawsze można liczyć na jej pomoc, a lekcje to sama przyjemność! :) Gorąco polecam każdemu!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Kasia to fantastyczna osoba, a zajęcia z nią to przyjemność. Kilkanaście lekcji rysunku wystarczyło, aby uwierzyć w swoje możliwości. Malować może każdy, potrzeba tylko wykwalifikowanej osoby, która udzieli ci kilka istotnych wskazówek. ;-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2014

Współpraca z Kasią to sama przyjemność, podchodzi do każdej osoby indywidualnie z zaangażowaniem, zawsze służy pomocą, motywuje do działania by efekty były jak najlepsze. Pół roku wystarczyło by poprawić zaniedbany rysunek i dostać się na ASP. Polecam! :))

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Jeśli chcesz rozwinąc swoje umiejętnośi plastyczny, lub zacząć od podstaw polecam zajęcia u Kasi. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, z pełnym zaangarzowaniem prowadzącej, która umiejetnie motywuje do pracy. Te zajęcia to był dobry wybór.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Polecam serdecznie zajęcia u Kasi. Zawsze czułam się u Kasi jak w domu. Na zajęciach było bardzo miło i rodzinnie, ale zarazem konkretnie i profesjonalnie. No i może dodam, że dzięki Kasi dostałam się na ASP w Warszawie na wydział Sztuki Mediów.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Kasia jest super pozytywną osobą, której nieskończone pokłady energii przelewają się na sprawną pracę i efektywną naukę. Nauczyłam się u niej od zera rysunku i w tempie wkspresowym stworzyłam teczkę, dzięki któej dostałam się na wymarzone studia. Gorąco polecam, zajęcia w miłej atmosferze, towarzystwie i w przytulnym miejscu.

avatar
Simona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Uczęszczałam na lekcje histrorii sztuki do Kasi, które musiały odbyć się w ekspresowym tępie ze względu na bardzo ogranioczony czas, a zakres materiału i zapał był ogromny. Kasia dokonała niemożliwego, ma niewiarygodnie dużą wiedzę, którą potrafi odpowiednio przekazać i zaciekawić, jest miłą, ciepłą i utalentowaną osobą, zawsze gotowa do pomocy, zawsze służąca pomocą. Baaaaardzo mocno polecam wszystkim lekcje u Kasi,jest niesamowita ! możecie być pewni, że jeśli włożycie swoją pracę i wykonacie jej polecenia, to osiagnięcie każdy zamierzony cel :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Pełen profesjonalizm. Zawsze miła, swobodna atmosfera. Dobry klimat. Kasia chętnie pomaga i dzieli się wiedzą ze swoimi uczniami indywidualnie podchodząc do każdej osoby. :) Można jak najbardziej z czystym sumieniem polecić zajęcia u niej ! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2013

Za każdym razem kiedy wychodziłam z zajęć od Kasi czułam, że będzie dobrze:) dostałam się na mój wymarzony kierunek na ASP w Gdańsku. Bardzo polecam osobom, które chcą naładować się pozytywnie i rozwiać wszelkie wątpliwości!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2013

Z Kasią współpraca od samego początku układała się znakomicie. Jest nauczycielką wymagającą i stawiającą poprzeczkę nauczania coraz wyżej. Jest pełna zapału do pracy i chce dzielić się swoją wiedza z innymi. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła. Uczęszczałam do Kasi na zajęcia z rysunku i historii sztuki, a teraz dzięki jej pomocy dostałam się na studia. Kasia jest osobą bardzo sympatyczną i nie tylko pomagała mi w rysunku i historii sztuki, ale też w zadaniach kierunkowych pod grafikę.
POLECAM!!!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2012

Kasia w rok doprowadziła mnie od zera do tytułu finalistki Olimpiady z historii sztuki; polecam ze względu na poziom merytoryczny, PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ & b. przydatne materiały! Więcej takich nauczycieli!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

Kasia przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z historii sztuki, oprócz tego podpowiadała jak przygotować sie do egzaminów na ASP. Dziś jestem już licencjowanym architektem:) Gorąco polecam! Kasia jest bardzo kompetentna, konkretna, wymagająca a przy tym na luzie. Dzięki Kasia!:))

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2012

Chodziłam do Kasi na korepetycję z architektury, rysunku, historii sztuki. Miałam bardzo mało czasu na przygotowanie się do egzaminu z architektury, ale Kasia potrafiła nauczyć mnie najważniejszym rzeczom w krótkim czasie, za co jestem bardzo jej wdzięczna. Bardzo polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Zdecydowanie polecam! Solidne przygotowanie, profesjonalizm, cały wachlarz materiałów, pasja i pozytywna atmosfera na każdych zajęciach : ) Kasia potrafi zainteresować sztuką, oprócz podstawy programowej zawsze dodatkowa dawka ciekawostek. Łatwo można się z nią dogadać, ale na zajęcia trzeba się przygotować : ) Potem są efekty!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Katarzynę odnalazłam dzięki tej stronie ,chciałam zdawać historie sztuki dla wiedzy ogólnej ,sytuacja zmieniła się jednak , gdy zaczęłam chodzić do Kasi na korepetycje ,postanowiłam w nastepnych latach studiować historie sztuki :).Nauczyciel z pasją ,to chyba najlepsze określenie ,atmosfera świetna,mnostwo pomocnych materiałów ,zabawnych sytuacji i hektolitry herbaty , takie zajecia i z taka osoba to naprawde przyjemnosc , polecam goracooooooo :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Super!! Polecam. Zajęcia dobrze przygotowują na egzaminy, fajna atmosfera, Kasia ma super podejście i bardzo zaciekawia przedmiotem:)

avatar
Martek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Do Kasi chodziłam dwa lata na hst sztuki oraz rysunek. Świetna babka-zawsze miła atmosfera,coś słodkiego do przegryzienia, tak że aż chciało się tam chodzić nawet jeżeli w perspektywie było np.6 godzin zajęć ale i to da się przeżyć. Jeżeli chodzi jeszcze o nauczanie to chyba największym dowodem na jego skuteczność jest to,że jako tegoroczna maturzystka dostałam się za pierwszym razem na ASP w Gdańsku a miałam prawie roczną przerwę w rysunku. aaa i jeszcze co ważne,jeżeli ktoś się postara może dostać Order Naj Ucznia z uroczystym wręczeniem ;)

avatar
Marta :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2012

Uczęszczałam na zajęcia z rysunku, historii sztuki i perspektywy przez ok 2 lata. Nie mogłam trafić lepiej! ;) Atmosfera super, dużo pomocnych materiałów, a także wiedza przekazywana w ciekawy sposób. Żadnych zastrzeżeń. Wszystkim jak najbardziej polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.