Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii
Dla użytkownika Kasia

O mnie

Cześć! Mam na imię Kasia i jestem Art Freak’iem- historykiem sztuki z pasji i wykształcenia.Na co dzień prowadzę bloga artfreak(kropka)pl, gdzie zapraszam Cię serdecznie po darmowe treści do matury oraz garść regularnych inspiracji i aktualności ze świata sztuki. Zajrzyj też na mój Instagram, tam prowadzę #KorkiZhistoriiSztuki.Już od dwunastu lat wspieram młode i ambitne osoby, takie jak Ty, w efektywnym przygotowaniu do matury z historii sztuki, tak by mogły one dostać się na swoje wymarzone studia artystyczne!Chcesz zdawać historię sztuki na maturze? Z moją pomocą to proste!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2013
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Magister
Architektura Wnętrz
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Gdański
Magister
Historia Sztuki
Kursy i szkolenia
06.2014
Przygotowanie metodyczno- pedagogiczne
06.2017
Usability & User Experience Professional
Doświadczenie
10.2007 - aktualnie
Korepetycje z Historii Sztuki
Przygotowanie do egzaminu maturalnego z Historii Sztuki oraz Olimpiady Artystycznej.
10.2007 - 06.2014
Korepetycje z Rysunku i Malarstwa, Podstaw Projektowania, Perspektywy
Przygotowanie do egzaminów wstępnych oraz pomoc w przygotowaniu teczki prac na Akademię Sztuk Pięknych (ASP) i artystyczne uczelnie zagraniczne.
10.2012 - 06.2013
Progress Szkoła Policealna
Nauczanie osób dorosłych w szkole policealnej na kierunku Architektura Wnętrz.
09.2013 - 06.2014
Akademia Małego Architekta (Archizabawy), Centrum Łowicka- Warszawa
Realizacja autorskiego programu zajęć architektonicznych dla dzieci

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Lekcje z Kasią mogę podzielić na cztery etapy:
1) Pani Katarzyna - obserwuje czy notujesz co mówi i czy się później tego uczysz.
2) Pani Kasia - już widzi, że jesteś zaangażowany. Zaczynacie maraton.
3) Kasia - już niedaleko do matury, więc zaczynasz ją widywać częściej od swoich przyjaciół.
4) Psychoterapeuta/Przewodnik duchowy - okres przed i po maturalny.

Bez wątpienia najlepsza korepetytorka na jaką kiedykolwiek trafiłam! Lekcje prowadzone w przyjemnym klimacie, wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nie dość, że Cię nauczy, to jeszcze zafascynuje światem sztuki! Polecam z całego serca :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Kiedy skontaktowałem sie z Kasia na końcu stycznia wiedziałem ze przerobienie całego materiału z historii sztuki będzie wymagało dużego nakładu pracy. Kasia potwierdziła i zorganizowała plan działań na każda lekcje do samej matury a na cały materiał mieliśmy około czterech miesięcy. Dzięki jej ogromnej wiedzy, świetnie przemyślanych i przygotowanych sprawdzianach oraz prezentacjach udało mi sie osiągnąć 85% na maturze co pozwoliło mi sie dostać na architekturę w UK.
Dzięki bardzo jeszcze raz za cała współpracę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Decydując się na maturę z historii sztuki byłam przekonana, że to nic takiego i bez problemu sama sobie poradzę. Nie mogłam się bardziej mylić. Te lekcje, mimo, że zaczęłam tylko pół roku przed egzaminem, pozwoliły mi osiągną satysfakcjonujący wynik (80%) i dostać się na wymarzone studia artystyczne za granicą. Przyjazna atmosfera, dobrze przygotowane materiały wygodne do użycia i świetna okazja do pośmiania się i wymyślenia paru memów ;) Zdecydowanie polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Współpracę z Kasią rozpoczęłam osiem miesięcy przed maturą, kiedy to zdecydowałam się na umieszczenie tego przedmiotu w mojej deklaracji. Każde zajęcia były prowadzone w bardzo przemyślany i interesujący sposób. Atmosfera, która na nich panowała oraz wiele ciekawostek, regularnie dostarczanych przez Kasię, ułatwiały przebrnięcie przez spore partie materiału, a wręcz czyniły je przyjemnymi. Kasia zaszczepiła we mnie chęć do systematycznej pracy. Naszą współpracę mogę podsumować jako bardzo owocną, czego dowodem może być mój wynik egzaminu maturalnego (85%). Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Kasia zgodziła się podjąć pracę ze mną trzy miesiące przed maturą, kiedy moja wiedza była na bardzo słabym poziomie. Zaczęłyśmy intensywną i systematyczną pracę przez Skype, dzięki której udało mi się uzyskać 93% z rozszerzenia. Oprócz zwykłych lekcji, Kasia sprawdzała moje wypracowania, analizy obrazów, podsyłała mi dodatkowe materiały, kiedy pytałam o coś bardziej szczegółowego i "szła mi na rękę" ze spotkaniami, kiedy okazywało się, że nie zdążę z nauką na dany dzień. Oprócz tego jest bardzo miłą i zabawną osobą, z którą można pożartować, przez co nasze lekcje zawsze były przyjemne. Praca z Kasią to przeważająca część mojego sukcesu na maturze, dlatego bardzo polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Decydując się na maturę z historii sztuki, nie wiedziałam jak mądrze i sprawnie przygotować się do egzaminu... Na szczęście znalazłam tą stronę i jak najbardziej mogę polecić zajęcia z Kasią! To była bardzo dobra decyzja! Mimo, że korepetycje są on line, nie da się tego odczuć :) Konkretne materiały, profesjonalne podejście, POLECAM!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Nauka z Kasią była samą przyjemnością, każde zajęcia były przygotowane dokładnie i indywidualnie dla każdego, a wszystko w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Serdecznie polecam naukę z Kasią, to niesamowita osoba z ogromną pasją, którą z pełnym zaangażowaniem przekazuje dalej. Zawsze można liczyć na jej pomoc, a lekcje to sama przyjemność! :) Gorąco polecam każdemu!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Kasia to fantastyczna osoba, a zajęcia z nią to przyjemność. Kilkanaście lekcji rysunku wystarczyło, aby uwierzyć w swoje możliwości. Malować może każdy, potrzeba tylko wykwalifikowanej osoby, która udzieli ci kilka istotnych wskazówek. ;-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2014

Współpraca z Kasią to sama przyjemność, podchodzi do każdej osoby indywidualnie z zaangażowaniem, zawsze służy pomocą, motywuje do działania by efekty były jak najlepsze. Pół roku wystarczyło by poprawić zaniedbany rysunek i dostać się na ASP. Polecam! :))

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Jeśli chcesz rozwinąc swoje umiejętnośi plastyczny, lub zacząć od podstaw polecam zajęcia u Kasi. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, z pełnym zaangarzowaniem prowadzącej, która umiejetnie motywuje do pracy. Te zajęcia to był dobry wybór.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Polecam serdecznie zajęcia u Kasi. Zawsze czułam się u Kasi jak w domu. Na zajęciach było bardzo miło i rodzinnie, ale zarazem konkretnie i profesjonalnie. No i może dodam, że dzięki Kasi dostałam się na ASP w Warszawie na wydział Sztuki Mediów.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Kasia jest super pozytywną osobą, której nieskończone pokłady energii przelewają się na sprawną pracę i efektywną naukę. Nauczyłam się u niej od zera rysunku i w tempie wkspresowym stworzyłam teczkę, dzięki któej dostałam się na wymarzone studia. Gorąco polecam, zajęcia w miłej atmosferze, towarzystwie i w przytulnym miejscu.

avatar
Simona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Uczęszczałam na lekcje histrorii sztuki do Kasi, które musiały odbyć się w ekspresowym tępie ze względu na bardzo ogranioczony czas, a zakres materiału i zapał był ogromny. Kasia dokonała niemożliwego, ma niewiarygodnie dużą wiedzę, którą potrafi odpowiednio przekazać i zaciekawić, jest miłą, ciepłą i utalentowaną osobą, zawsze gotowa do pomocy, zawsze służąca pomocą. Baaaaardzo mocno polecam wszystkim lekcje u Kasi,jest niesamowita ! możecie być pewni, że jeśli włożycie swoją pracę i wykonacie jej polecenia, to osiagnięcie każdy zamierzony cel :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Pełen profesjonalizm. Zawsze miła, swobodna atmosfera. Dobry klimat. Kasia chętnie pomaga i dzieli się wiedzą ze swoimi uczniami indywidualnie podchodząc do każdej osoby. :) Można jak najbardziej z czystym sumieniem polecić zajęcia u niej ! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2013

Za każdym razem kiedy wychodziłam z zajęć od Kasi czułam, że będzie dobrze:) dostałam się na mój wymarzony kierunek na ASP w Gdańsku. Bardzo polecam osobom, które chcą naładować się pozytywnie i rozwiać wszelkie wątpliwości!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2013

Z Kasią współpraca od samego początku układała się znakomicie. Jest nauczycielką wymagającą i stawiającą poprzeczkę nauczania coraz wyżej. Jest pełna zapału do pracy i chce dzielić się swoją wiedza z innymi. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła. Uczęszczałam do Kasi na zajęcia z rysunku i historii sztuki, a teraz dzięki jej pomocy dostałam się na studia. Kasia jest osobą bardzo sympatyczną i nie tylko pomagała mi w rysunku i historii sztuki, ale też w zadaniach kierunkowych pod grafikę.
POLECAM!!!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2012

Kasia w rok doprowadziła mnie od zera do tytułu finalistki Olimpiady z historii sztuki; polecam ze względu na poziom merytoryczny, PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ & b. przydatne materiały! Więcej takich nauczycieli!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

Kasia przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z historii sztuki, oprócz tego podpowiadała jak przygotować sie do egzaminów na ASP. Dziś jestem już licencjowanym architektem:) Gorąco polecam! Kasia jest bardzo kompetentna, konkretna, wymagająca a przy tym na luzie. Dzięki Kasia!:))

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2012

Chodziłam do Kasi na korepetycję z architektury, rysunku, historii sztuki. Miałam bardzo mało czasu na przygotowanie się do egzaminu z architektury, ale Kasia potrafiła nauczyć mnie najważniejszym rzeczom w krótkim czasie, za co jestem bardzo jej wdzięczna. Bardzo polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Zdecydowanie polecam! Solidne przygotowanie, profesjonalizm, cały wachlarz materiałów, pasja i pozytywna atmosfera na każdych zajęciach : ) Kasia potrafi zainteresować sztuką, oprócz podstawy programowej zawsze dodatkowa dawka ciekawostek. Łatwo można się z nią dogadać, ale na zajęcia trzeba się przygotować : ) Potem są efekty!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Katarzynę odnalazłam dzięki tej stronie ,chciałam zdawać historie sztuki dla wiedzy ogólnej ,sytuacja zmieniła się jednak , gdy zaczęłam chodzić do Kasi na korepetycje ,postanowiłam w nastepnych latach studiować historie sztuki :).Nauczyciel z pasją ,to chyba najlepsze określenie ,atmosfera świetna,mnostwo pomocnych materiałów ,zabawnych sytuacji i hektolitry herbaty , takie zajecia i z taka osoba to naprawde przyjemnosc , polecam goracooooooo :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Super!! Polecam. Zajęcia dobrze przygotowują na egzaminy, fajna atmosfera, Kasia ma super podejście i bardzo zaciekawia przedmiotem:)

avatar
Martek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2012

Do Kasi chodziłam dwa lata na hst sztuki oraz rysunek. Świetna babka-zawsze miła atmosfera,coś słodkiego do przegryzienia, tak że aż chciało się tam chodzić nawet jeżeli w perspektywie było np.6 godzin zajęć ale i to da się przeżyć. Jeżeli chodzi jeszcze o nauczanie to chyba największym dowodem na jego skuteczność jest to,że jako tegoroczna maturzystka dostałam się za pierwszym razem na ASP w Gdańsku a miałam prawie roczną przerwę w rysunku. aaa i jeszcze co ważne,jeżeli ktoś się postara może dostać Order Naj Ucznia z uroczystym wręczeniem ;)

avatar
Marta :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2012

Uczęszczałam na zajęcia z rysunku, historii sztuki i perspektywy przez ok 2 lata. Nie mogłam trafić lepiej! ;) Atmosfera super, dużo pomocnych materiałów, a także wiedza przekazywana w ciekawy sposób. Żadnych zastrzeżeń. Wszystkim jak najbardziej polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.