Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Czeladź
Katowice

O mnie

Absolwentka dwóch kierunków filologicznych - filologii czeskiej oraz filologii germańskiej z filologią rosyjską. Języki obce są moją największą pasją, dlatego z chęcią podzielę się swoją wiedzą z innymi!

Udzielę korepetycji z języka czeskiego na każdym poziomie zaawansowania, a także z języka rosyjskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym, zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym.

Ponadto znam język angielski. Zapraszam do kontaktu :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2016
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
filologia czeska
10.2016 - 02.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia germańska z filologią rosyjską
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.