Katarzyna Sadowska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Olkusz
Bukowno
Sławków
Dąbrowa Górnicza
Kraków
Sosnowiec
Katowice
Bytom
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

jestem uśmiechniętą absolwentką studiów magisterskich o kierunku Historia. Pracuję jako zawodowy korepetytor , realizujący zajęcia z dwóch przedmiotów:  języka polskiego i historii (co oznacza, że poświęcam się uczeniu w 100% - nie tylko w wolnej chwili) oraz piszę prace tekstowe na zlecenie.

Zakres nauczania:

SZKOŁA PODSTAWOWA , w tym przygotowanie do Olimpiad, sprawdzianów, testów (+ oczywiście bieżący materiał przerabiany na lekcji). 

SZKOŁA ŚREDNIA: LICEUM I TECHNIKUM, w tym przygotowanie do matury z wymienionych przedmiotów, Olimpiad, sprawdzianów, testów (+ oczywiście bieżący materiał przerabiany na lekcji). 

Kilka pytań i odpowiedzi:

- Czy korepetycje są indywidualne? Tak, korepetycje są prowadzone indywidualnie. Jeśli jednak zgłoszą się np. 2 osoby (na ogół znajomi lub rodzeństwo), które chcą mieć korepetycje razem (również przez internet) - nie ma problemu, cena będzie uwzględniała rabat :)     
                                                     
  - Czy korepetycje mogą być realizowane on-line? Tak, obecnie wszystkie swoje lekcje prowadzę w ten sposób - przy użyciu darmowego programu Skype. Uważam, że w tej sytuacji uczeń czuje się swobodniej i mamy możliwość szybkiego przesyłania prezentacji, sprawdzianów i innych potrzebnych plików - przez co lepiej realizuje się materiał. 

- Czy podejmę się prowadzenia ucznia który ma bardzo duże problemy z nauką i nie darzy przedmiotów humanistycznych dużą miłością? Jak najbardziej. W swojej kilkuletniej historii prowadzenia korepetycji, miałam już wielu uczniów którzy zdali maturę/egzaminy/testy mając w dzienniku większość jedynek, poprawiając oceny i zmieniając podejście do przedmiotu. Uczenie takich osób traktuję jako wyzwanie i chcę osiągnąć jak najlepsze wyniki.   

 - Czego wymagam? Zdecydowanie zaangażowania. Każdy sukces i porażkę ucznia traktuję osobiście, stąd zależy mi żeby druga strona równie mocno chciała współpracować i dążyć do jak najlepszych wyników.                                        
                                           
  - Czy kontaktuję się z uczniem poza lekcjami? Tak, dopytując o to co aktualnie przerabia na lekcjach w szkole, czy był jakiś sprawdzian, jak go napisał, czy pamiętał o zadanej pracy domowej albo informując, że w TV leci ciekawy dokument historyczny, który pomoże mu w zrozumieniu tematu.

- Czy piszę prace tekstowe na zlecenie? Tak, w określonych obszarach tematycznych. 

- Czy mogę wystawić fakturę za naukę? Tak, mogę, prowadzę swoją firmę - nie jestem VAT-owcem.   

Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe pytania - zapraszam do kontaktu telefonicznego:  509-899-354,   emailowego, bądź możemy się również umówić na krótkie spotkanie na Skype: live:katarzyna.malgorzata.sadows

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Katarzyna Sadowska
ul. Sławkowska 420
32-332 Bukowno
NIP: 6372151997

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2014
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Pani Kasia jest konkretną, zaangażowaną i odpowiedzialną osobą. Potrafi zmotywować ucznia do współpracy. Zajęcia odbywają się systematycznie, terminy są z góry zaplanowane. Reasumując cudowny, chociaż wymagający nauczyciel.

Katarzyna Sadowska - Droga do rozwoju

Pani Aniu, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Takie słowa są dla mnie ogromnie ważne i motywują do dalszej pracy. Pozdrawiam serdecznie, K.S.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Polecam korepetycje! Syn dzięki zajęciom z Panią Sadowską chyba naprawdę polubił język polski, a na maturze ustnej zdobył maksymalną liczbe punktów. Dziękujemy!

Katarzyna Sadowska - Droga do rozwoju

Dziękuję Pani Magdaleno, to bardzo, bardzo miłe! Praca z Mikołajem, to była wielka przyjemność! Pozdrawiam Państwa serdecznie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Polecam Panią korepetytor za niezwykłe zaangażowanie, kompetencje, profesjonalizm, wiedzę, empatię oraz indywidualne podejście do ucznia. Jestem wdzięczna!
Mama Macieja

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

3 dni temu sprawdziłam wyniki matury z polskiego: 90%!! Jestem niezwykle wdzięczna Pani Kasi za poświęcony czas, wiele miesięcy tłumaczenia jak ważna jest regularna nauka (również w wakacje) i turbo motywację!

BAARDZO POLECAM!!! :)

avatar
Beata Kwaśny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią. Bardzo sympatyczna ale przede wszystkim rzetelna i dokładna osoba. Przygotowywała moją córkę zarówno do lekcji bieżących jak i matury. Byłyśmy bardzo zadowolone, polecamy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.