Katarzyna Sadowska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Olkusz
Bukowno
Sławków
Dąbrowa Górnicza
Kraków
Sosnowiec
Katowice
Bytom
Faktura VAT

Katarzyna Sadowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Katarzyna Sadowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2014
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Pani Kasia jest konkretną, zaangażowaną i odpowiedzialną osobą. Potrafi zmotywować ucznia do współpracy. Zajęcia odbywają się systematycznie, terminy są z góry zaplanowane. Reasumując cudowny, chociaż wymagający nauczyciel.

Katarzyna Sadowska - Droga do rozwoju

Pani Aniu, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Takie słowa są dla mnie ogromnie ważne i motywują do dalszej pracy. Pozdrawiam serdecznie, K.S.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Polecam korepetycje! Syn dzięki zajęciom z Panią Sadowską chyba naprawdę polubił język polski, a na maturze ustnej zdobył maksymalną liczbe punktów. Dziękujemy!

Katarzyna Sadowska - Droga do rozwoju

Dziękuję Pani Magdaleno, to bardzo, bardzo miłe! Praca z Mikołajem, to była wielka przyjemność! Pozdrawiam Państwa serdecznie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Polecam Panią korepetytor za niezwykłe zaangażowanie, kompetencje, profesjonalizm, wiedzę, empatię oraz indywidualne podejście do ucznia. Jestem wdzięczna!
Mama Macieja

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

3 dni temu sprawdziłam wyniki matury z polskiego: 90%!! Jestem niezwykle wdzięczna Pani Kasi za poświęcony czas, wiele miesięcy tłumaczenia jak ważna jest regularna nauka (również w wakacje) i turbo motywację!

BAARDZO POLECAM!!! :)

avatar
Beata Kwaśny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią. Bardzo sympatyczna ale przede wszystkim rzetelna i dokładna osoba. Przygotowywała moją córkę zarówno do lekcji bieżących jak i matury. Byłyśmy bardzo zadowolone, polecamy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.