Katarzyna Rosochowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 80 / 45 min

Katarzyna Rosochowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

[*Zapraszam serdecznie na lekcje muzyki - lekcje nauki gry na pianinie *]

Jestem doświadcznym pedagogiem muzyki, pracuję z osobami w bardzo różnym wieku, z doświadczeniem minimalnym, początkowym lub średniozaawansowanym. 
Zaczęłam pracę w Londynie, tam udzielalam lekcji w języku polskim oraz angielskim, teraz jestem już na stałe w Polsce,we Wrocławiu.
W Wielkiej Brytanii oraz Polsce komponowałam też muzykę do spektakli teatralnych, byłam inicjatorką spotkań  muzycznych, z wykorzystaniem muzyki granej i komponowanej nażywo - improwizowanej.

Jestem pianistką oraz rytmiczką, z pasją do wieloaspektowości muzyki, do pełnego jej doświadczania i czerpiania z gry pełnej przyjemności. To właśnie radość i przyjemność płynąca z obcowania z muzyką jest najważniejsza! Nie tylko dla ucznia. 

Bardzo ważna i cenna jest dla mnie improwizacja, tworzenie własnej muzyki, choć oczywiście uczę też zapisu nutowego i wszystkiego co jest potrzebne do tego, by wymyślony przez siebie utwór można było z łatwością zapisać. 

Moi uczniowie bardzo szybko i z ogromną ochotą zaczynają sami komponować muzykę, odkrywać to co muzyka pomaga wyrazić i cieszyć się z możliwości dzielenia się swoimi odkryciami.

Repertuar dostowswuję zawsze w pełni do wskazówek ucznia, niektórzy chcą grać muzykę filmową, inni klasyczną, inni blues. Każdy ma w muzyce coś do odkrycia dla siebie.

Zapraszam serdecznie !

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 09.2005
Szkoła Muzyczna II Stopnia
09.2013 - 09.2016
Muzyczna Akademia Teatralna "Akademia Praktyk Teatralnych Gardzienice"
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Moje córki (6 lat) uwielbają lekcje pianina, a to chyba najlepsza rekomendacja, Pani Kasia potrafi sprawić, że chętnie siadają do instrumentu. Sama mam wręcz odwrotne doświadczenia nauki gry na instrumencie z dzieciństwa, więc bardzo doceniam u Pani Kasi nie tylko warsztat ale i umiejętność pracy z dziećmi.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Moja 6-cio letnia córka chodzi od roku na zajęcia gry na pianinie i bardzo je lubi. Po roku nauki gra utwory z nut na pięciolinii. Pani Kasia jest bardzo entuzjastyczna i ma w sobie dużo pozytywnej energii. Gorąco polecam lekcje gry na pianinie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.