Katarzyna Rosochowicz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Wrocław

Katarzyna Rosochowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Katarzyna Rosochowicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 09.2005
Szkoła Muzyczna II Stopnia
09.2013 - 09.2016
Muzyczna Akademia Teatralna "Akademia Praktyk Teatralnych Gardzienice"
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Moje córki (6 lat) uwielbają lekcje pianina, a to chyba najlepsza rekomendacja, Pani Kasia potrafi sprawić, że chętnie siadają do instrumentu. Sama mam wręcz odwrotne doświadczenia nauki gry na instrumencie z dzieciństwa, więc bardzo doceniam u Pani Kasi nie tylko warsztat ale i umiejętność pracy z dziećmi.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Moja 6-cio letnia córka chodzi od roku na zajęcia gry na pianinie i bardzo je lubi. Po roku nauki gra utwory z nut na pięciolinii. Pani Kasia jest bardzo entuzjastyczna i ma w sobie dużo pozytywnej energii. Gorąco polecam lekcje gry na pianinie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.