Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Wrocław
Smolec
Kąty Wrocławskie

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Kasia

O mnie

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego im.Piotra Potworowskiego. W roku 2018 obroniłam dyplom magisterski ze scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (byłe ASP).Pracuje w zawodzie, tworzę i dzielę się pasją. Rysunek i malarstwo było ze mną od zawsze.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2018
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Magister
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Artystyczny
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią. Pani Kasia przygotowywała moją córkę do egzaminów do Liceum Plastycznego. Dzięki tym lekcjom i wiedzy jaką zdobyła, dostała się do szkoły.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią dla wszystkich dzieci lubiących rysować. Mój 9-letni syn bardzo dużo się podczas nich uczy, wspaniale się przy tym bawiąc. Pani Kasia potrafi nawiązać kontakt z uczniem, dostosowuje tematykę zajęć do zainteresowań dziecka, tłumaczy w ciekawy i zrozumiały sposób. Syn z niecierpliwością czeka na każde zajęcia.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Kasi. Po każdych zajęciach obserwowałam postęp. Przekazała mi dużo istotnych wskazówek związanych z rysunkiem, malarstwem oraz dziedziną projektowania. Wszystko przydaje mi się na studiach. Doceniam Jej uwagi i zadawane ćwiczenia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
15 grudnia 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Kasią. Córka (9 lat) bierze udział w zajęciach raz w tygodniu od ponad pół roku. Po każdej lekcji żałuję, że kolejne spotkanie będzie miało miejsce dopiero za tydzień. Jako rodzic obseruję postępy jakie Córka robi z lekcji na lekcję i jest to uważam najlepsza rekomendacja dla Pani Kasi i jej sposoby prowadzenia zajęć, przekazywania wiedzy.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Pani Kasia przygotowywała mojego syna przed egzaminami do szkoły plastycznej zaczynali od podstaw(rysunek, malarstwo i rzeźba) lekcje wspaniałe prowadzone w miłej atmosferze i tyle cennych wskazówek, to że były one on-line wcale nie przeszkadzało w tym aby przekazać mu całą swoją wiedzę. Mój syn zachwycony lekcjami, których się trochę obawiał i muszę dodać że dostał się do szkoły plastycznej.
Ocena bardzo dobra to jeszcze za mało my wystawiamy szóstkę!!!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Świetne zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Po 6 miesiącach widzę ogromny postęp. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Korepetycje bardzo pomocne, prowadzone w miłej atmosferze. W związku z obecną sytuacją zajęcia prowadzone są online, to jednak nie przeszkadza w prowadzeniu zajęć. Polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Polecam gorąco!
Chodzę na zajęcia u Kasi dopiero od niedawna, a już zdążyłam nauczyć się dość sporo. Widać, że Kasia ma doświadczenie.
Już po pierwszym rysunku poprawiłam swoje umiejętności.
Atmosfera jest przyjemna, luźna i przyjacielska!

avatar
Zuzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Serdecznie polecam!
Kaśka ma niesamowite pokłady cierpliwości i daje na prawde istotne uwagi dzięki którym każdy kolejny rysunek jest lepszy od poprzedniego.
Cudowna atmosfera, w zasadzie nie czuje sie jak na zajeciach tylko jak u przyjaciółki na herbatce :)).
Na zajecia chodze od października, a juz nie robie wielu błędów, które jeszcze niedawno były widoczne niemalże na każdym rysunku.
Polecam z całego serduszka!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Kasia to świetna korepetytorka! Korzystałam z jej pomocy przed egzaminem na Uniwersytet Artystyczny kierunek scenografia który dzięki niej zdałam za pierwszym razem. Niesamowicie potrafi otworzyć umysł na nowe, kreatywne rozwiązania - dzięki niej nauczyłam się myśleć nieszablonowo i podchodzić do tematów z innej strony, co podobało się zarówno na egzaminie jak i przydaje mi się w trakcie studiów. Absolutnie polecam wszystkim, Kasia jest przemiłą osobą która poważnie podchodzi do sprawy i ma niezaprzeczalny dar nauczania! Jej profesorowie pewnie nie napiszą tu opinii, ale na pewno powiedzieliby to samo!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Czesc!
Brałam lekcje u Kasi kilka miesięcy.
Chodziłam na zajecia z chęcią nauczenia się rysunku i malarstwa, przygotowując się tym samym na studia. Cel został osiągnięty! Lekcje były bardzo dobrze przygotowane, Kasia z dużym zaangażowaniem podchodziła do każdych zajęć. Dostałam od niej mnóstwo przydatnych materiałów i wskazówek. Zajecia były prowadzone w milej atmosferze. Zawsze można było liczyć na jej pomoc i motywacje w kryzysowych sytuacjach. Kasia jest bardzo spokojna, doskonale tłumaczy ,potrafi przekazać swoją wiedzę innym. Ma bardzo dobre podejście do drugiej osoby i ogromny talent z zakresu rysunku i malarstwa. Zajecia były na wysokim poziomie. Jestem w pełni zadowolona z lekcji :D i polecam każdemu (początkującym , a także tym którzy chcą trochę podrasować swój warsztat w tej dziedzinie) . Z pewnością można liczyć na pełen profesjonalizm :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.