Katarzyna Szulc

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Łódź

Katarzyna Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Katarzyna Szulc

O mnie

Doktor nauk matematycznych, wieloletni wykładowca akademicki, pracownik naukowy PAN. Od ponad 15 lat udzielam lekcji indywidualnych uczniom szkół średnich i studentom. Zakres tematyczny to miedzy innymi: analiza matematyczna, algebra liniowa, równania różniczkowe, rachunek prawdopodobieństwa, badania operacyjne, ekonometria, ekonomia matematyczna, mikro i makroekonomia, rachunkowość finansowa i zarządcza. Mam na koncie niezliczoną ilość zdanych matur.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Universite de Lorraine
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Studentka SGH
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

Pani Kasia rozwiązała i wytłumaczyła mi bardzo dokładnie zadania z Ekonomi Matematycznej, których pozostali korepetytorzy nie potrafili rozwiązać! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.