Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język słowacki60 - 70 / 60 min

Kasia Ruksza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie

Opis ogłoszenia

Hi:) Živijo:) Ahoj:) Ciao:) Cześć:) здрасти:) 

                                      Witam w "Sorki, mam korki"                                                                          (indywidualne lekcje online)

Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim (języki: słoweński oraz słowacki). Podczas studiów kilkakrotnie wyjeżdzałam za granicę (wyjazdy kilkutygodniowe) zarówno do Słowenii jak i na Słowację) oraz studiowałam na Uniwersytecie w Bratysławie jak i w Lublanie, gdzie miałam możliwość wzbogacenia swojego słownictwa oraz systematycznie rowzijać znajomość języka jak i kultury. Wyjazdy zagraniczne pomogły mi zrozumieć sytuację obcokrajowca, który uczy się nowego języka i musi odnaleźć się w nowej kulturze, co obecnie ułatwia mi równiez przygotowywanie ćwiczeń na zajęcia. 

Srdečne Vás pozývam na online prednášky:)

                                                      "Sorki, mam korki."

Języki:

- język polski dla obcokrajowców
- język słowacki
- język słoweński
- język bułgarski
- język włoski

Lekcję odbywają się online.

Pierwsze spotkanie - gratis (30 min)!

Lekcja indywidualna 70 zł / 60 min

Pakiety:

  • 4h (4 × 60 min) = 260 zł
  • 8h (8 × 60 min) = 480 zł

Wystawiamy faktury.

                                                   

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami języków. Zawsze pozytywni, uśmiechnięci z dużą energią, a przy tym profesjonalni. Każdy z nas uczył się kiedyś danego języka i dobrze wiemy jak to jest pojechać do obcego kraju  niewielką znajomością języka czy kultury. Zawsze staramy się łączyć naukę języka z wiedzą o kulturze (ciekawostkami), dzięki którym będziecie mogli swobodnie komunikować z ludźmi.                       

                Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami, pisz śmiało!              

                      Więcej informacji o naszych nauczycielach na stronie:                                                       
                                                  Sorki, mam korki.

                                                       O nas:

1. Po pierwsze: podejście do osoby

Mamy indywidualne podejście do każdego nowego studenta, którego staramy się motywować i zachęcać do poznawania ciekawych języków i kultur innych krajów. Przygotowujemy ćwiczenia i tematy, które są dopasowane do każdej osoby oraz poziomu. Łączymy słuchanie (videa, filmiki), mówienie, gramatykę, czytanie oraz pisanie.

2. Najważniejszy jest cel.

Zawsze pytamy o cel nauki danego języka, to ważne, aby wyznaczyć sobie na początku konkretny cel: Uczę się, bo potrzebuję języka do pracy, w gronie rodzinnym.Wyznaczenie sobie celu i stopniowa jego realizacja według nas stanowi bazę każdej lekcji. Najlepiej jeśli nasz cel na początku nie odnosi się do bardzo dalekiej przyszłości (np. 5 albo 10 lat), ale jeśli mamy nowy cel każde dwa miesiące. Stopniowo osiągamy jeden cel, a potem możemy wyznaczyć kolejny.

3. A co z podręcznikiem?

Korzystamy przede wszystkim z materiałów, które tworzymy sami na potrzeby nauki, ale oczywiście wykorzystujemy gotowe materiały takie jak podręczniki czy ćwiczenia 

4.Nie ma jak dobra historia przy kawie.

Tworzymy ćwiczenia, teksty, historie dostosowane do poziomu oraz potrzeb każdego studenta (tworzone przez nas historie z ćwiczeniami są niepowtarzalne, pomagają nie tylko powtarzać materiał, ale są również ciekawym dodatkiem do nauki i nie znajdziecie ich) To mowa jest złotem - oprócz ćwiczeń czy tekstów, kładziemy największy nacisk na mówienie i konwersacje. 

5. Każdy popełnia błędy…

Oprócz ćwiczeń i tekstów największy nacisk kładziemy na mówienie i konwersację. Pomagamy pokonywać bariery językowe. Uważamy, że lepiej mówić z błędami niż nie mówić wcale. Nie należy bać się błędów, ponieważ właśnie dzięki nim bardzo dużo się uczymy.

6. Perfekcyjna metoda?

Stosujemy różne metody nauczania (nie oszukujmy się, nie istnieje jedna perfekcyjna metoda nauczania dla każdego), dlatego używamy różnych metod, które często łączymy ze sobą. Każda metoda to kwestia indywidualna i często korzystamy z kilku metod, które nierzadko łączymy; dobór odpowiednich metod (bo to nigdy nie jest jedna metoda) następuje zazwyczaj po kilku lekcjach .

7. O, najlepiej zapamiętać.

Nauka języka to oczywiście nauka gramatyki, słownictwa, itd, ale powinniśmy zacząć od trenowania naszego mózgu, dlatego stosujemy również metody, które trenują nasz mózg, a tym samym poprawiają naszą pamięć (co świetnie sprawdza się przy nauce słownictwa).

8. Ćwicz w domu sam!

Oczywiście uczymy, ale też pokazujemy jak sami możecie uczyć się języka i ćwiczyć to, czego właśnie się uczycie.

                                       Zapraszamy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia słowiańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2018 - aktualnie
Future Centre Training Corporation
12.2018 - aktualnie
AES & Partners

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Maryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Uczyłam się języka polskiego z Kasią około roku, i na prawdę jestem zachwycona postępem. Dzięki Kasi poczułam się pewnie z najtrudniejszymi jak do tej pory zagadnieniami w polskiej gramatyce, takimi jak odmiana liczebników zlożonych czy odmiana czasowników. Nabrałam pewności w codziennym mówieniu w języku polskim i przestałam popełniać większość z dotychczasowych błędów. Kasia ma bardzo indywidualne podejście oraz jest niezwykle kreatywna w wymyślaniu zadań dostosowanych do potrzeb konkretnego ucznia. Ciągle podnosi poprzeczkę i wymyśla nowe wyzwania. Co najważniejsze, na zajęciach z Kasią nigdy nie ma nudy. Szczerze polecam!

avatar
Marco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2022

Serdecznie polecam wspópracę z Kasią. Współpracuję z Nią od około pięciu lat i nauczyłem się zarówno ogromnej ilości zagadnień gramatycznych, jak i wielu sposobów, żeby praktycznie radzić sobie w rozmowach, które odbywają się w codziennym życiu. Jestem Włochem i wiem, że jest sporo różnic pomiędzy językiem włoskim a polskim. Z tego powodu będę zawsze wdzięczny Kasi za to, że moje życie jako obcokrajowca jest prostsze, lepsze i ciekawsze dzięki wiedzy o języku i kulturze polskiej, którą dzieliła się ze mną.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Katarzyna jest bardzo sympatyczną, miłą i inteligentną osobą. Lekcję odbywają się w przyjemniej, miłej i luźnej atmosferze. Kasia wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Świetnie dopasowuje materiały, które stosuje w nauczaniu, do potrzeb ucznia. Uczę się z Kasią języka polskiego jako obcokrajowiec. Chciałam podnieść swoje umiejętności w mówieniu, a także poprawić zakorzenione błędy, które popełniałam podczas rozmów. Za kilka lekcji już odczuwałam swoje postępy! Za co jestem bardzo wdzięczna Katarzynie. Będę kontynuować naukę! Polecam szczerze tego nauczyciela!

avatar
Ai
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

I have been studying with her already for 2 years, and I'm so satisfied about her lesson.
I can learn in my pace, and she choose the topics from my interested or what I need for my life. So I can keep a motivate for learning and speaking Polish.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Z Kasią uczę się słoweńskiego prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Potrafi w doskonały sposób dobrać metodę nauki do oczekiwań i możliwości ucznia. Kasia jest bardzo zaangażowana i doskonale przygotowana do każdego spotkania, które zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Najważniejsza jednak jest jej znakomita znajomość słoweńskiego. Po tym niecałym roku współpracy moja znajomość słoweńskiego znacznie się poprawiła i planuję dalszą naukę z Kasią.

Bardzo polecam :)

avatar
Umut
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

I worked with Kasia for my B1 language obligation for my university. From the first day she was very clear with our goals, she learned about my background and and acted accordingly, worked with a solid a strategy, and was very supportive and communicative throughout my learning experience. Now I passed my exam, and it was a pleasure to work with her. I keep taking classes to learn even further!

Being native in a language is not sufficient to be able to teach it. Kasia is a talented teacher with a solid method, she knows what she is doing, and also an awesome person to work with. I recommend her to everyone who is afraid of Polish, and would like to learn it from a very succesful professional!

Polecam! :))

avatar
André
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

I've been having Polish classes with Kasia for several months now and I highly recommend. I had had formal classes and some self learning beforehand and there was a very smooth adaptation to my level. Every class is challenging, yet not overwhelmingly so.
I get to chose the topics for next classes from a set of options that make sense. I feel my conversational level increased a lot thanks to Kasia's bespoke approach, that takes into consideration the student's preferences.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Gdybym mogła dać ocenę "celujący", bo ta byłaby przewidziana w punktacji - z wielką chęcią bym ją dała. Nie miałam lepszej nauczycielki języka słowackiego. Kasia jako pierwsza pomogła mi w wyzbyciu się strachu przed mówieniem. Do tego ma wspaniałe, własne materiały dydaktyczne (co nie jest oczywistością), świetnie także pracuje się z nią i podręcznikiem :).
Z całego serca polecam Kasię!

avatar
Chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

As I started with Kasia I absolutely had no language skills speaking polish. We started with the absolute basics – both grammar and words – and step by step she helped me to develop more and more skills. Her classes are tailored to the student, so that there is a perfect level of challenge every lesson. The polish part of my family is absolutely surprised that now – one year after start – I can not only understand the most conversations, but also participate in them using different time forms like future or past and grow my knowledge of vocabulary constantly. I am looking forward to work further with Kasia to further develop my polish language skills.

avatar
Katie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

I have been working with Kasia since the dust settled from my move to Poland in 2018. When I first came to her, I had hardly any grasp on the language and had zero self confidence when it came to my ability to learn and speak. As a foreigner, I was incredibly overwhelmed with the vast knowledge that I felt I was lacking in the Polish language and was intimidated to begin my journey learning. Kasia has been the most patient teacher I have ever had. I admit, I'm not the greatest student as I am quite stubborn and my own insecurities with learning a foreign language as an adult take over some times, but Kasia provides a safe and calm environment to learn the language. She does everything she can to make it enjoyable and bite-sized so it doesn't feel as overwhelming. Three years later, I see that I use Google translate MUCH less and have the confidence to speak to nearly everyone I meet, unafraid to make mistakes. Kasia is a fun teacher with a great sense of humor but also knows when to reel it in and focus on the important items like grammar. Especially for foreigners, I highly recommend Kasia's services and hope she introduces you to the language as she did me! Bardzo polecam!

avatar
Brecht
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

I've been following Polish classes from Kasia for several months now. She really helped me develop my spoken and written skills in Polish. She is a patient teacher and her classes are also very personally tailored. She has many topics prepared already, but will often ask if you want to discuss a particular topic so you can learn more vocabulary regarding that topic. It's been a great experience and I look forward to continue my classes with her. I definitely recommend her for newer and for more experienced speakers!

avatar
Wilson
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Kasia showed me that he best way to learn Polish is actually speaking it. Her conversational classes totally helped me to be more fluent, eloquent and articulated. She is very patience, graphic and encouraging, which is very useful in the learning process. Choosing her as a teacher is a decision I will never regret!

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

I have classes with Kasia since several months, and she helped me a lot with aproacing the hard task of learning polish language. The classes are a combination of grammar, comprehension and discussion, which is a good mix for learning a new language. I can highly recommend her!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Tečaji slovenskega jezika pri Kasia so zelo zanimivi. Sodelovala sem predvsem v pogovorih, ker sem že poznala osnove tega jezika. Ena ura pouka mine zelo hitro :) Pouk poteka na zelo prijeten način, prilagojen individualnim potrebam. Priporočam pouk s Kasio in vas spodbujam k učenju slovenskega jezika. :D

avatar
Alena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Zajęcia z języka polskiego z Kasią odbywają się online od marca 2020. Zawsze na zajęciach panuje miła atmosfera. Wiedza jest przekazywana w ciekawy i przystępny sposób i właśnie w taki sposób wspólne "szlifujemy" mój język polski (jestem cudzoziemką). Za ten czas poprawiłam gramatykę, ortografię oraz mówienie. Pomimo tego Kasia zaraża pozytywną energią.
Bardzo dziękuję i szczerze polecam!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Priporočam predavanje slovenščine s Kasia.
Kasia przygotowuje ciekawe materiały, które bez problemu podporządkowuje pod potrzeby i zainteresowania ucznia. Jest bardzo sympatyczna i w przystępny sposób przekazuje wiedzę. Zwraca uwagę by podczas lekcji używać jak najczęściej języka słoweńskiego i na bieżąco odpowiada na wszystkie pytania lub wątpliwości. Na lekcjach nie dało się nudzić oraz panowała zawsze miła i luźna atmosfera.

avatar
Romit Valsalan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

I will highly recommend all those people who want to learn proper polish take session from Kasia Ruksza ,she is an amazing teacher and makes it simpler and easier learning polish language with proper attention given to grammars and pronounciation which is very important in any language . She has a Dynamic personality and make the sesson fun interactive and very joyful & beautiful person and she will answer all your doubts and queries with ease . I am very happy with my progress and would recommend all of them also any Foreigners and my colleagues who would like to learn the language Polish from Kasia Ruksza excellent tutor.

avatar
Unmilan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

I have had Polish lessons with Kasia for the past few months and she has been a big help in helping me improve my grammar, which I struggled with constantly. We had classes online and they were super convenient and very effective in helping me. The lessons were structured and to the point and she had her own material which was customized for me! Thanks a lot Kasia! Would highly recommend her!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Na zajęciach Kasi nauczyłam się podstaw języka słowackiego. Korepetycje dostosowane są do moich potrzeb i poziomu. Przygotowywane materiały obejmują ćwiczenia gramatyczne, ciekawe teksty oraz podcasty do słuchania. Na lekcjach prowadzimy też wiele rozmów po słowacku. Kasia jest elastyczna w kwestii terminów - istnieje też możliwość nauki zdalnej. Sposób nauczania oraz efekty w pełni spełniają moje oczekiwania. Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka. Obecnie kontynuuję naukę z Kasią. 

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Kasią, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Spotkanie z Kasią są bardzo fajnie bo ona jest miła i cierpliwa!
Lekcji z nią są wygodny i zabawny w gramatyki i konwersacji.

Serdecznie polecam!

avatar
Marco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Kasia è un'insegnante di polacco molto preparata. È molto attenta nell'analizzare i punti deboli dello studente per trasformarli (attraverso un lavoro paziente e produttivo) in punti di forza. Non pensavo che studiare il polacco potesse essere così piacevole, ma grazie a Kasia (alla sua bravura, così come alla sua abilità nel mettere a proprio agio lo studente ) ogni lezione è simile ad una chiave che mi permette di aprire nuove porte e di conoscere in maniera sempre più approfondita tutti gli aspetti della lingua polacca. Il materiale didattico che Kasia mette a disposizione dello studente mi ha permesso di capire finalmente (attraverso regole scritte in maniera semplice ed esempi chiari che rimangono impressi nella mente) cose che erano per me ostacoli invalicabili. Consiglio vivamente Kasia come insegnante a tutti quelli che hanno problemi nell'apprendimento di una lingua complessa quale è la lingua polacca.

Polecam każdemu cudzoziemcowi Kasię jako nauczycielkę języka polskiego. Dzięki współpracy z nią dzisiaj dla mnie jest łatwiej posługiwać się językiem polskim niż językiem ojczystym. To jest możliwe dlatego, że Kasia umie tłumaczyć trudne reguły gramatyczne w sposób prosty i jasny. Lekcje mają miejsce w bardzo milej atmosferze. Kasia jest zawsze punktualna, przygotowana na lekcje oraz zwraca uwagę na poszczególne potrzeby studenta. Materiał, który daje do dyspozycji uczniowi jest bardzo użyteczny (Ona sama go przygotowuje w sposób bardzo kreatywny). Kasia zasługuję na najwyższą ocenę! Serdecznie polecam!

avatar
Ariel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Kasia to inteligentna i miła nauczycielka, ktora uczy praktycznej wiedzy o języku polskim.

Our lessons are tailored to my needs, weaving important grammar topics with practical, free-flowing discussions. This gives an environment where you're challenged to speak, but gives a sense of comfort to not be afraid to make mistakes and learn from them.

Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Zajęcia z Kasią to czysta przyjemność!
Dostosowała materiał do potrzeb kursanta. Dawała ponad 100% z siebie na zajęciach.
Polecam wspólne zajęcia z Kasią!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Ahoj! Pobierałem lekcje j. słowackiego. Luźne konserwacje, ciekawe przygotowywane materiały i elastyczny grafik - czego chcieć więcej od korepetytora?;) Co ważne z Kasią można porozmawiać na każdy temat, co powoduje, że lekcje przypominają bardziej spotkanie towarzyskim niż typowe lekcje - co przynajmniej w moim przypadku wpływa motywująco na poziom przyswajania nowego języka. To były dobrze spędzone godziny:) Polecam.

avatar
Miguel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Kasia gave me hope that Polish is a language one can actually learn. After our first class, I started to look forward for our lessons. She is good, kind, fresh and very intelligent.
She adapt her teaching to my needs. For example, I told her I wanted to be able to talk and have conversations in Polish even if they were not in perfect grammar, so we divided the lessons into conversation and grammar. She prepares materials specially for me, on the subjects she notices I need most work.
She is very flexible, and lessons being on Skype makes it easier for anyone, anywhere to learn.
You can't go wrong with Kasia.

avatar
Happystudent :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

Polecam Kasię z całego serca! Jest najlepszą korepetytorką, na którą dane mi było trafić. Jest niezwykle rzetelną osobą, zawsze przygotowaną do zajęć. Atmosfera na zajęciach jest swobodna dlatego na korepetycje idzie się z radością :) Zajęcia są urozmaicone i ciekawe. Kasia jest bardzo otwartą i zabawną osobą przy której wiedza łatwiej wchodzi do głowy :)
Jeżeli szukacie osoby, która nawet w przeciągu krótkiego czasu mogłaby was bardzo dobrze nauczyć podstaw języka słowackiego, słoweńskiego czy polskiego (jak było w moim przypadku- wystarczyło kilka lekcji po 1/2h) to z pewnością Kasia jest taką osobą.
Przy niej chyba nic nie jest niemożliwe! :D

avatar
Warren
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Kasia is not only the best and most professional teacher I have ever had but she's also interesting, engaging and funny. She prepares each lesson especially for me and adapts as we go along according to my requests and my progress. She's helped me through the highs and lows of learning Polish and through it all she's showed me that it isn't the impossible language that everyone thinks it is. She's worth much more than she charges and if you're serious about learning this beautiful language then do yourself a favour. Choose Kasia and never look back.

avatar
Volkan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

I have been working with Kasia about 6 months, She is the best teacher I have worked with, She provides lesson materials for students which are quite proffessional ,during the lesson she listens to the student and corrects you if you make a mistake, My friends and family noticed that how my Polish has improved :) Thank you for everything I look forward to having our next lessons.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Bardzo polecam Katarzynę. Bardzo przykłada się do zajęć, oraz dobrze tłumaczy. Zawsze jest przygotowana do zajęć, a materiały do nauki są spersonalizowane pod konkretnego ucznia. Jeżeli Słowacki to tylko z Katarzyną!

avatar
Michaela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

I highly recommend Kasia, who has taught me the Polish language, she always prepared the material according to individual needs. The lessons were pleasant and effective. Bardzo zadowolona, polecam:)

avatar
Leah
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

For any foreigners in Poland looking to improve their Polish, I highly recommend Kasia. She goes above and beyond to prepare for every lesson, tailor makes interesting and useful exercises just for me, and always explains complicated Polish grammar and nuisances in a professional way. She also speaks English so if you need translation, then she's able to provide that as well. You won't be disappointed!
Gorąco polecam! Kasia jest bardzo pomocna, zawsze przygotowana do lekcji, i doskonale wszystko tłumaczy. Można się nauczyć w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.