Włochoterapia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 150 / 60 min

Włochoterapia

Opis ogłoszenia

Ciao! Włochoterapia to połączenie języka włoskiego i psychologii. Jesteśmy polsko-włoskim zespołem nauczycieli z pasją, zakochanymi we Włoszech i języku włoskim. Nasze kursy to dawka południowego słońca w codziennej rzeczywistości.

Włochoterapia to kursy w zgodzie z tym, co lubią nasze mózgi i czego potrzebują do efektywnej nauki . Wierzymy, że nauka języka to nie tylko gramatyka i nowe słowa, ale także radość wspólnego odkrywania, dzielenia się doświadczeniami i pasją.

Nauka języka powinna przebiegać tak, byś mogła (mógł) go użyć w praktycznych sytuacjach , dlatego od samego początku będziemy rozmawiać (nawet jeśli będą to bardzo proste i krótkie zdania), a gramatykę ograniczam do niezbędnego minimum (chyba że Ty chcesz się na niej skupić). By kurs był ciekawszy , zdarzy się nam na pewno korzystanie z gier, oglądanie fragmentów filmów albo nawet bajek i zabawy językowe.

Prowadzimy zajęcia w grupach i indywidualne online i w Krakowie - aktulalną dostępność sprawdzisz na stronie internetowej (wlochoterapia). 

Do wyboru opcje zajęć indywidualnych (cennik obowiązujący od stycznia 2022): 
- 90 zł/45 min.
- 110 zł/60 min.

Wystawiamy faktury. Możliwość pojedynczych zajęć lub pakietów.

Jakie dni i pory zajęć są możliwe?
Dużo zależy od kursów, które aktualnie prowadzimy, dlatego w wiadomości daj znać, jakie są Twoje możliwości – postaramy się dopasować nasze grafiki.

Zapraszam Cię także na stronę internetową (wlochoterapia), gdzie znajdziesz więcej szczegółów, a w mediach społecznościowych dzielimy się informacjami o kulturze i języku włoskim:

- Facebook: wlochoterapia
- Instagram: wlochoterapia

A presto!
Kasia - Włochoterapia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Włochoterapia
Wrocławska 31/4
30-031 Kraków
NIP: 6772458972

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
10.2017
Jak uczyć online
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.