Włochoterapia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT

O mnie

Włochoterapia to połączenie języka włoskiego i psychologii. Jestem absolwentką filologii włoskiej i psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Regularnie uczestniczę w kursach dla nauczycieli.Nauczanie zaczęłam 8 lat temu, zdobywając doświadczenie w krakowskich szkołach językowych, co pozwoliło mi na pracę z różnorodnymi Klientami, a jednymi z moich pierwszych doświadczeń w nauczaniu były obozy językowe, gdzie miałam okazję przekonać się, jak efektywna może być zabawa z językiem – dlatego te elementy przenoszę na swoje obecne kursy włoskiego. Obecnie Włochoterapia to zespół nauczycieli z pasją.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
10.2017
Jak uczyć online
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.