Katarzyna Klimczyk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Chorzów
Kraków
Sosnowiec
Mikołów
Tychy
Zabrze
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języków obcych, ale nie tylko uczę: udowadniam, że język obcy nie jest taki straszny, jak niektórym może się wydawać. Pokazuję, że to nie tylko słowa i regułki gramatyczne, ale również kultura, historia, sposób postrzegania świata i innych ludzi. Wyjaśniam, że nauka języka pozwala zobaczyć świat inaczej i lepiej go poznać.

Ukończyłam studia filologiczne ze specjalnością nauczycielską. Posiadam kilka międzynarodowych certyfikatów potwierdzających znajomość języków obcym, między innymi CAE, DELE i DELF.

Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia z angielskiego , hiszpańskiego , francuskiego i włoskiego dla osób dorosłych . Podczas nauki przygotowuję moich Kursantów także do egzaminów językowych, wyjazdów zagranicznych, pracy w innych krajach. Ale również pomagam przybliżyć kulturę i tradycję danego obszaru językowego, aktywnie uczestniczę w rozwijaniu pasji ludzi zafascynowanych innymi krajami i ich zwyczajami – bo jestem jedną z tych osób.

Współpracowałam z osobami, które uczyły się języków tylko dla siebie, z zamiłowania lub chęci rozwoju, i takimi które musiały podnieść swoje kwalifikacje językowe ze względów zawodowych. Z tymi, którzy nie znosili gramatyki i z tymi, którzy twierdzili, że nie są w stanie zapamiętać nowych słówek; z osobami, które bały się mówić i takimi, które nie umiały zrozumieć, co ktoś mówi do nich. Krótko mówiąc, poznałam chyba każdy problem, z jakim może mierzyć się ktoś, kto uczy się języka. Jeden z najważniejszych wniosków, jakie wyciągnęłam to myśl przewodnia każdych moich zajęć: jeśli nie polubisz języka – nie nauczysz się go . Dlatego staram się, żeby moi Uczniowie z radością i przyjemnością podchodzili do naszym lekcji, żeby nie traktowali ich jak niezbędny obowiązek, ale jak coś pozytywnego. Swoją miłością do języków zaraziłam już ogromną ilość moich Uczniów

Zajęcia staram się maksymalnie dopasować do ucznia i jego potrzeb . Język to nie tylko słowa i reguły gramatyczne, to również kultura i tradycja kraju, w którym jest używany. Dlatego podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na elementy kultury i państw, w których używa się danego języka.

Takie podejście pomaga przyswoić nowe słownictwo i zobaczyć, że język jest żywy, cały czas ewoluuje i dopasowuje się do nowych realiów oraz znacznie przyspiesza proces nauki i poznawania języka.

Kierując się moją pasją do języków obcych i chęcią przekazywania jej innym, otworzyłam własną szkołę językową.

Prowadzę również bloga o nauce języków obcych : MowBezStresu pl

Dni i godziny zajęć ustalamy indywidualnie z Kursantami.

Zajęcia odbywają się tylko online.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Katarzyna Klimczyk
Mikołowska 15/15
44-100 Gliwice
NIP: 6312689138

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 03.2015
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
01.2010
DELFB2
11.2010
DELE
05.2014
CAE
Doświadczenie
05.2011 - 01.2018
Szkoły języków obcych
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języków obcych w wielu szkołach językowych na terenie Gliwic i okolic, na różnych poziomach zaawansowania.
01.2018 - aktualnie
Idiomas Szkoła Języków Obcych
01.2020 - aktualnie
Idiomas sp. z o. o.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2022

Polecam zajecia z Panią Katarzyna. Lekcje upływają w bardzo miłej atmosferze, nauka jest przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Dzieki Pani Kasi nie boje sie odezwać na wakacjach za granica.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Profesjonalna nauczycielka z dużą wiedzą o nauczaniu języków obcych (w jej przypadku szczególnie w odniesieniu do języków romańskich) o czym można też przekonać się na jej profilu "Mów bez stresu" na Instagramie.

Po Katarzynie widać pasję do języków obcych a to jest ważne w przypadku nauczyciela.

I co też bardzo ważne, Katarzyna jest sympatyczna, inteligentna a do tego ciekawa świata. Dzięki temu, tym chętniej wraca się do takiej nauczycielki.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Pani Kasia jest najlepsza nauczycielka, jaką spotkałam na swojej drodze nauki języków romanskich. Świetne metody nauczania oraz niezwykle miła atmosfera składają się na najlepsze efekty. Serdecznie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Po zajęciach z Kasią język obcy szybko staje się prawie ojczystym. Naprawdę, dar przekazywania wiedzy ma bez wątpienia. Lekcje - w przeciwieństwie do wielu w przeszłości - są ciekawe, niesztampowe i pozwalają bawić się nauką a nie tylko wykuć i ledwo pamiętać.

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Wspaniałe lekcje! Dzieki zajęciom z Kasią moj poziom angielskiego zdecydowanie poszybował w górę. Najważniejsze, że wreszcie zaczęłam mówić po angielsku. To, co wcześniej było dla mnie najbardziej stresujące, dzięki naszym lekcjom stało się naturalne. Kasia to prawdziwy lektor z powołaniem i pasją. Polecam!

Katarzyna Klimczyk

Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Szczerze polecam lekcje z Kasią. Mam okazje dużo mówić, za każdym razem rozmawiamy na inny temat. Wszystko w przyjaznej atmosferze dzięki czemu lekcje są samą przyjemnością :)

Katarzyna Klimczyk

Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.