Katarzyna Klimczyk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uczeniem języków obcych zajmuję się już od ponad 10 lat. Języki stanowią moją największą pasję, zarówno poznawanie ich, jak i dzielenie się wiedzą z innymi. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim, posiadam też liczne międzynarodowe certyfikaty językowe. Prowadziłam zajęcia prywatne w formie korepetycji, jak również współpracowałam z licznymi szkołami językowymi oraz prowadziłam zajęcia firmowe zarówno z języka ogólnego jak i biznesowego.

Zajęcia staram się maksymalnie dopasować do ucznia i jego potrzeb . Język to nie tylko słowa i reguły gramatyczne, to również kultura i tradycja kraju, w którym jest używany. Dlatego podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na elementy kultury i państw, w których używa się danego języka. Takie podejście pomaga przyswoić nowe słownictwo i zobaczyć, że język jest żywy , cały czas ewoluuje i dopasowuje się do nowych realiów oraz znacznie przyspiesza proces nauki i poznawania języka .

Kierując się moją pasją do języków obcych i chęcią przekazywania jej innym, otworzyłam własną kameralną szkołę językową w centrum Gliwic. 

Prowadzę też bloga o nauce języków obcych : MowBezStresu pl

Prowadzę zajęcia
- z języka standardowego
- z języka biznesowego
- przygotowujące do międzynarodowych certyfikatów językowych
- przygotowujące do wyjazdów zagranicznych

Dni i godziny zajęć ustalamy indywidualnie z kursantami.

Zajęcia odbywają się online.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Klimczyk
Mikołowska 15/15
44-100 Gliwice
NIP: 6312689138

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 03.2015
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
01.2010
DELFB2
11.2010
DELE
05.2014
CAE
Doświadczenie
05.2011 - 01.2018
Szkoły języków obcych
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języków obcych w wielu szkołach językowych na terenie Gliwic i okolic, na różnych poziomach zaawansowania.
01.2018 - aktualnie
Idiomas Szkoła Języków Obcych
01.2020 - aktualnie
Idiomas sp. z o. o.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Szczerze polecam lekcje z Kasią. Mam okazje dużo mówić, za każdym razem rozmawiamy na inny temat. Wszystko w przyjaznej atmosferze dzięki czemu lekcje są samą przyjemnością :)

Katarzyna Klimczyk

Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.