Katarzyna Klimczyk

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Chorzów
Kraków
Sosnowiec
Mikołów
Tychy
Zabrze
Faktura VAT

Katarzyna Klimczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Katarzyna Klimczyk

O mnie

Jestem lektorką języków obcych, ale nie tylko uczę: udowadniam, że język obcy nie jest taki straszny, jak niektórym może się wydawać. Pokazuję, że to nie tylko słowa i regułki gramatyczne, ale również kultura, historia, sposób postrzegania świata i innych ludzi. Wyjaśniam, że nauka języka pozwala zobaczyć świat inaczej i lepiej go poznać.Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego dla osób dorosłych. Podczas nauki przygotowuję moich Kursantów także do egzaminów językowych, wyjazdów zagranicznych, pracy w innych krajach. Ale również pomagam przybliżyć kulturę i tradycję danego obszaru językowego, aktywnie uczestniczę w rozwijaniu pasji ludzi zafascynowanych innymi krajami i ich zwyczajami – bo jestem jedną z tych osób.Przeprowadzam zarówno regularne lekcje, jak i kilkugodzinne warsztaty językowe, dla osób prywatnych oraz w firmach. Podczas zajęć w stu procentach dopasowuję się do moich Uczniów: do ich celów językowych i metod, dzięki którym najlepiej przyswajają wiedzę.Podczas moich lekcji oraz za pośrednictwem bloga MowBezStresu pl przekazuję, jak uczyć się skutecznie i nie zniechęcić się do nauki języków obcych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 03.2015
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
01.2010
DELFB2
11.2010
DELE
05.2014
CAE
Doświadczenie
05.2011 - 01.2018
Szkoły języków obcych
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języków obcych w wielu szkołach językowych na terenie Gliwic i okolic, na różnych poziomach zaawansowania.
01.2018 - aktualnie
Idiomas Szkoła Języków Obcych
01.2020 - aktualnie
Idiomas sp. z o. o.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

Ogromnie polecam ! Potrzebowałam pomocy przy nauce języka francuskiego od podstaw aby móc wyjechać na wymianę studencką. Dzięki pani Katarzynie Klimczyk nauka była bardzo łatwa i przyjemna. W rezultacie udało mi się dojść do takiego poziomu że bez strachu będę mogła posługiwać się tym pięknym językiem. Pani Kasi jeszcze raz dziękuję za pomoc, a wszystkim zainteresowanym nauką jezyków obcych gorąco polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2022

Polecam zajecia z Panią Katarzyna. Lekcje upływają w bardzo miłej atmosferze, nauka jest przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Dzieki Pani Kasi nie boje sie odezwać na wakacjach za granica.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Profesjonalna nauczycielka z dużą wiedzą o nauczaniu języków obcych (w jej przypadku szczególnie w odniesieniu do języków romańskich) o czym można też przekonać się na jej profilu "Mów bez stresu" na Instagramie.

Po Katarzynie widać pasję do języków obcych a to jest ważne w przypadku nauczyciela.

I co też bardzo ważne, Katarzyna jest sympatyczna, inteligentna a do tego ciekawa świata. Dzięki temu, tym chętniej wraca się do takiej nauczycielki.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Pani Kasia jest najlepsza nauczycielka, jaką spotkałam na swojej drodze nauki języków romanskich. Świetne metody nauczania oraz niezwykle miła atmosfera składają się na najlepsze efekty. Serdecznie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Po zajęciach z Kasią język obcy szybko staje się prawie ojczystym. Naprawdę, dar przekazywania wiedzy ma bez wątpienia. Lekcje - w przeciwieństwie do wielu w przeszłości - są ciekawe, niesztampowe i pozwalają bawić się nauką a nie tylko wykuć i ledwo pamiętać.

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Wspaniałe lekcje! Dzieki zajęciom z Kasią moj poziom angielskiego zdecydowanie poszybował w górę. Najważniejsze, że wreszcie zaczęłam mówić po angielsku. To, co wcześniej było dla mnie najbardziej stresujące, dzięki naszym lekcjom stało się naturalne. Kasia to prawdziwy lektor z powołaniem i pasją. Polecam!

Katarzyna Klimczyk

Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Szczerze polecam lekcje z Kasią. Mam okazje dużo mówić, za każdym razem rozmawiamy na inny temat. Wszystko w przyjaznej atmosferze dzięki czemu lekcje są samą przyjemnością :)

Katarzyna Klimczyk

Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.