Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 50 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a obecnie doktorantką na Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz korepetytorem z wieloletnim doświadczeniem. Oferuję korepetycje z biologii przygotowujące do matury rozszerzonej. Zapewniam wszelkie materiały i pomoce potrzebne w usystematyzowaniu wiedzy i powtórzeniu materiału. Gwarantuję miłą atmosferę i pomoc w osiągnięciu jak najlepszych wyników.Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiem drogą mailową lub telefoniczną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Super korepetycje bardzo polecam! Duża wiedza pani Kasi i łatwość przekazywania tej wiedzy sprawia że teraz już wszystko rozumiem. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do ucznia. POLECAM !!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Serdecznie polecam! Pani Kasia jest bardzo przyjazna dzięki czemu podczas zajęć panuje spokojna i miła atmosfera. Pomaga w zrozumieniu biologii w jasny i klarowny sposób. Nasze drogi niestety już się rozeszły ale będę miło wspominać zajęcia z panią Kasią, wykorzystując wiedzę, jaką podczas nich przyswoiłam w przyszłości :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.