Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Rzeszów

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Super korepetycje bardzo polecam! Duża wiedza pani Kasi i łatwość przekazywania tej wiedzy sprawia że teraz już wszystko rozumiem. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do ucznia. POLECAM !!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Serdecznie polecam! Pani Kasia jest bardzo przyjazna dzięki czemu podczas zajęć panuje spokojna i miła atmosfera. Pomaga w zrozumieniu biologii w jasny i klarowny sposób. Nasze drogi niestety już się rozeszły ale będę miło wspominać zajęcia z panią Kasią, wykorzystując wiedzę, jaką podczas nich przyswoiłam w przyszłości :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.