Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Lublin

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problem z liczeniem granic, całek czy pochodnych lub innych zagadnień chętnie pomogę Ci w zrozumieniu tego materiału.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
UMCS W LUBLINIE
Magister
MATEMATYKA
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2013 - aktualnie
Korepetytor
Udzielanie korepetycji z matematyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Pani Kasia to najlepszy i najbardziej kompetentny pod kątem merytorycznym korepetytor, potrafił wyjaśnić wszystko z czym miałem problem podczas gdy inni nie byli w stanie odpowiedzieć na moje pytania. Zajęcia na wysokim poziomie, prowadzone w sposób prosty i zrozumiały. To co robi, robi z pasją i całą wiedzę z rzetelnością przekazuje uczniom. Polecam wszystkim.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Świetna i profesjonalna korepetytorka, dzięki Niej udało mi się zrozumieć matematykę. Polecam wszystkim z przyjemnością. Bardzo dobrze tłumaczy i co najważniejsze robi to w prosty sposób, kilka spotkań, dało mi więcej niż trzy lata nauki w szkole. Zajecia są prowadzone w miłej atmosferze, i przynoszą efekty. Widać gołym okiem że ma duże doświadczenie, i podejście do ucznia.
Dziękuję bardzo :-).

avatar
Rema
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
21 grudnia 2018

Rozwiązywałam zadania, w tym czasie Pani patrzyła lub używała telefonu, nie była zbyt skupiona, to jedyne co robiła w ciągu tej godziny, nie zostały wytłumaczone ważne pojęcia. Stracona godzina i pieniądze, a dany temat przy odpowiedzi ustnej na lekcji nie zaliczony.
Nie polecam.
Większość rzeczy o które pytała mnie pani na lekcji nie zostały wytłumaczone na zajęciach, tak właściwie to praktycznie nic. Korepetytorka wprowadza średnio przyjemną atmosferę na zajęciach, miałam czasem wrażenie ze jestem przepytywana a nie uczona.

Katarzyna

Niestety uczeń powinienem mieć odrobinę wiedzy - znać chociaż wzór na deltę i mieć zeszyt. Bez współpracy z drugiej strony ciężko jest napełnić puste, zwłaszcza gdy jest dziurawe i przecieka.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Polecam, dzięki tym korkom zdałem mature :D

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2013

Baaardzo miła atmosfera, a przede wszystkim zrozumiałam tłumaczony temat :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.