Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin
Matematyka40 / 45 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY!!!!!
Jestem absolwentką matematyki i chętnie pomogę każdemu w zrozumieniu tego przedmiotu. Oferuję pomoc z zakresu gimnazjum i liceum - bieżące opanowanie materiału, prace domowe, przygotowanie do sprawdzianów a także pomoc w przygotowaniu do matury i egzaminów z matematyki na studiach (granice, pochodne, całki).

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Rema
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
21 grudnia 2018

Rozwiązywałam zadania, w tym czasie Pani patrzyła lub używała telefonu, nie była zbyt skupiona, to jedyne co robiła w ciągu tej godziny, nie zostały wytłumaczone ważne pojęcia. Stracona godzina i pieniądze, a dany temat przy odpowiedzi ustnej na lekcji nie zaliczony.
Nie polecam.
Większość rzeczy o które pytała mnie pani na lekcji nie zostały wytłumaczone na zajęciach, tak właściwie to praktycznie nic. Korepetytorka wprowadza średnio przyjemną atmosferę na zajęciach, miałam czasem wrażenie ze jestem przepytywana a nie uczona.

Katarzyna

Niestety uczeń powinienem mieć odrobinę wiedzy - znać chociaż wzór na deltę i mieć zeszyt. Bez współpracy z drugiej strony ciężko jest napełnić puste, zwłaszcza gdy jest dziurawe i przecieka.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Polecam, dzięki tym korkom zdałem mature :D

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2013

Baaardzo miła atmosfera, a przede wszystkim zrozumiałam tłumaczony temat :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.