Karol Sadowski

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Ochota)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 60 / 60 min

Karol Sadowski

Opis ogłoszenia

Podczas zajęć staram się kłaść nacisk na zrozumienie tematu oraz możliwość jego odtworzenia w każdym momencie. P o krótkim wykładzie, to Ty będziesz starał mi się opowiedzieć na zagadnieniu nad którym pracujemy. Oferuję dostęp do dużej biblioteczki książek oraz zbiorów zadań . Po każdym spotkaniu dostaniesz dodatkowe materiały oraz odnośniki do stron z którymi warto się zaznajomić. Zajęcia mogą być prowadzone na zróżnicowanym poziomie - od osób zaczynających swoją przygodę z biologią, a kończąc na uczniach przygotowujących się do olimpiady .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.