Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bez podpisywania umowy !! Rezygnacja w dowolnym momencie !!

UWAGA: Ze względu na bardzo duże zainteresowanie moją ofertą w treści wiadomości wysyłanej przez e-korepetycje proszę podać adres mailowy, NUMER TELEFONU (!) oraz dni i godziny, w których mogliby Państwo mieć zajęcia. Znacznie przyspieszy to kontakt z Państwem.

  • W treści wiadomości wysyłanej przez e-korepetycje proszę podać adres mailowy oraz dni i godziny, w których mogliby Państwo mieć zajęcia. Znacznie przyspieszy to kontakt z Państwem.

Jestem magistrem  filologii włoskiej. Dyplom uzyskałam w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Dodatkowo posiadam certyfikat CILS C2.

Zapraszamy na  skuteczne i efektywne zajęcia z języka włoskiego dla dorosłych oraz młodzieży szkolnej i dzieci  w formie on-line . Stosujemy metodę  konwersacji  w połączeniu z  imersją tematyczną .
Cały proces nauczania oparty jest na  indywidualnie opracowanym programie   zajęć zgodnie z   harmonogramem spotkań .

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Prowadzę działalność - wystawiam faktury. Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h.

ZAKRES USŁUG:

Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie: •    KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT - pracujemy nad płynnością wypowiedzi i poszerzamy bogactwo językowe
•   powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie   - weryfikacja umiejętności, uporządkowanie i progres
•   skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych oraz matury   - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym.

JEŻELI TYLKO POZIOM JĘZYKOWY UCZNIA NA TO POZWALA, ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU WŁOSKIM!

Pomagamy również w przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych po włosku .

Napisz czego oczekujesz od zajęć, a ja ułożę plan dopasowany do Twoich potrzeb!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia angielska
10.2015 - 06.2020
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
10.2005
First Certificate in English
11.2007
C1 Advanced (CAE)
06.2008
PROFICIENCY - Certificate of Proficiency in English
10.2013
Kurs w Szkole Językowej Languages United w Bath w Wielkiej Brytanii - Teaching Languages using ITC ramach projektu Unii Europejskiej Comenius dla nauczycieli języka angielskiego
06.2020
CILS C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Pani Joanna jest wyjątkową lektorką angielskiego, której profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Jej lekcje są dynamiczne i pełne entuzjazmu, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Pani Joanna doskonale dostosowuje program do indywidualnych potrzeb ucznia, co przyspiesza postępy w nauce. Jej cierpliwość i zrozumienie tworzą atmosferę sprzyjającą zdobywaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Polecam z całego serca!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Mój syn (7kl) ma zajęcia z Panią Joanną. Robi postepy, przynosi 5ki ze szkoły, rozwiązuje bez problemów testy ośmioklasity. Polecam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2024

Zajęcia prowadzone przez lektorkę Kasię stają na najwyższym poziomie. Bardzo ciekawe, różnorodne z naciskiem na komunikację. Z całego serca polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2023

Moja córka ma zajęcia z panią Joanną . Po pierwszych zajęciach widać efekty. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Szkoła języka angielskiego jest doskonała! Nauczyciele są kompetentni, lekcje są interesujące, a atmosfera sprzyja skutecznej nauce. Polecam z całego serca.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Mam lekcje angielskiego z panią Alicją, jestem bardzo zadowolona. Z racji wieku nauka nie idzie mi tak sprawnie , podziwiam p. Alicję za cierpliwość. Lekcje są dostosowane do ucznia. Mogę z całego serca polecić moja nauczycielkę . Kontakt email z p. Karoliną sprawny i wygodna forma opłaty

avatar
Marta Smaszcz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Bardzo fajnie zorganizowane lekcje z matematyki i angielskiego w przystępnej cenie!

Moje córki uczęszczają na zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego u Karoliny oraz drugiej nauczycielki, Pani Joanny. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, dziewczyny mają piątki ze sprawdzianów. Nauka online jest super, mimo że na początku podchodziłam sceptycznie - wiadomo, jak wyglądała nauka zdalna w szkole.... Bardzo polecam zajęcia u Karoliny.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Są to bez wątpienia najlepsze lekcje. Kontakt z Karoliną jest bardzo sprawny, bardzo szybko odpisuje na wiadomości. Polecam.

avatar
Ewelina Lewandowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

I had high expectations, because I am a very ambitious person and I want to achieve my goals. At the beginning of the year I set myself one: to improve my level in English. I was quite picky when looking for tutors, until I finally decided - and I made a very good decision, because I feel that I have learned so much here that I have learned nowhere else throughout my education. The teacher is very intelligent and brimming with positive energy, she imparts knowledge in a clear and accessible way. I am very satisfied with the results. Lessons are fantastic, conversations and grammar at a very high level. A lot of practical tips for English in a professional environment. After a year of cooperation, my level has increased to C1 (at least that's what I conclude from the online test). At this point I have no problems when it comes to speaking - even on heavy topics at work. I hope that in a year we will reach C2 together.

I recommend the above lessons, 100% professionalism.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Marysią. Pełen profesjonalizm, a zarazem lekcje są luźne i przyjemne. Gorąco polecam :)

avatar
Marika Kossakowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Miałam lekcje z Karoliną oraz z lektorką Joanną i lektorką Katarzyną. Wszystkie trzy lektorki są świetne - jakość lekcji na najwyższym poziomie, polecam wszystkim.

Byłam zrezygnowana i to miała być ostatnia próba. Całe szczęście okazała się strzałem w dziesiątkę. Szukałam osoby, która kocha swoją pracę, stosuje nowoczesną wiedzę i metody nauczania. Lektorki mają ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowują do ucznia. Rezultaty, które można uzyskać dzięki regularnym spotkaniom są zaskakujące – przełamanie bariery językowej następuje bardzo szybko, nowe słownictwo wchodzi do głowy niejako 'przy okazji', a gramatyka jest wytłumaczona prosto i na konkretnych przykładach, z pominięciem nudnej teorii i skomplikowanych nazw. Zadania domowe są krótkie i treściwe, co dodatkowo motywuje do pracy własnej. Nauka nie musi być nudna i szablonowa. Zrozumiałam, w jaki sposób skutecznie się uczyć i zrobiłam duży postęp w każdej sferze językowej. Każde spotkanie było dla mnie cennym treningiem językowym, który przebiegał w miłej, bezstresowej atmosferze – to dla mnie wspaniałe doświadczenie.

Będzie to najlepszy wybór dla osób, które oczekują skutecznych lekcji i chcą szybko poprawić swój poziom czy też zdać egzamin albo certyfikat.
Uważam, że nie ma drugiej takiej oferty która tak dobrze łączyłaby bycie profesjonalnym i wymagającym nauczycielem oraz bycie dobrym znajomym kursanta, z którym nie czujesz się jak na typowej lekcji.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Polecam serdecznie zajęcia z Panią Joanną. Zajęcia są bardzo ciekawe i praktyczne. Z chęcią uczęszczam z każdych zajęciach.Świetna atmosfera i podejście do ucznia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do nauczania języka, lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla ucznia. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Polecam serdecznie zajęcia!
Profesjonalne przygotowanie, jestem bardzo zadowolona, zajęcia mam od kilku miesięcy, efekty są naprawdę zadowalające!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.