Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao!!!

Magister Italianistyki, pasjonatka języków obcych. Trenerem Języka Włoskiego jestem od wielu lat.

Zapraszam na  skuteczne i efektywne zajęcia z języka włoskiego dla dorosłych oraz młodzieży szkolnej i dzieci w formie on-line na wszystkich poziomach językowych od elementarnego A1 do biegłości C2. Zajęcia odbywają się za pomocą komunikatora Skype i wirtualnej tablicy. Zajęcia prowadzę w oparciu o podręczniki, materiały własne oraz ciekawe materiały audio i video wyświetlane na tablicy wirtualnej.

Studia ukończyłam z wyróżnieniem, co gwaratnuje najwyższą jakość prowadzonych przeze mnie zajęć.

Podczas lekcji to ja przygotowuję Ci notatki . Jest to bardzo wygodna i efektywna forma maksymalnego wykorzystania czasu zajęć. Ja mam pewność, że wszystko, co ważne zostało zapisane, Ty nie dekoncentrujesz się i nie wybijasz z rytmu zajęć. Przeprowadzam zajęcia bez użycia kamery, co dodatkowo ułatwia skupienie się wyłącznie na przerabianym materiale.

CENA
100 zł za 60 min.
Dla dwóch lub więcej osób - cena ustalana indywidualnie.
Prowadzę działalność - wystawiam faktury.

ZAKRES USŁUG:
Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie:
•  KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT - pracujemy nad płynnością wypowiedzi i poszerzamy bogactwo językowe
•  powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie  - weryfikacja umiejętności, uporządkowanie i progres
•  skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych oraz matury (CILS, CELI, PLIDA, CIC) - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym

Wykonuję tłumaczenia  i  korekty oraz pomagam w pisaniu  prac zaliczeniowych (w tym licencjackich i magisterskich ).

JEŻELI TYLKO POZIOM JĘZYKOWY UCZNIA NA TO POZWALA, ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU WŁOSKIM!

MATERIAŁY:
Bazuję na książkach włoskich autorów, artykułach z internetu i czasopismach (sama przygotowuję do nich ćwiczenia),  filmikach dostępnych w internecie np. na youtube  (wyszukuję filmiki pod konkretny temat i przygotowuję ćwiczenia pod nie).
Jeśli chcesz, aby zajęcia odbyły się w oparciu o konkretny podręcznik, po prostu prześlij mi odpowiednio wcześniej skan stron, które chcesz przerobić, utrwalić lub powtórzyć, a ja w oparciu o to przygotuję naszą lekcję.

Jestem również tłumaczem pisemnym (tłumaczę umowy, regulaminy, broszury medyczne, instrukcje techniczne, strony internetowe) oraz tłumaczem ustnym (na targach, konferencjach, wizytach zagranicznych partnerów biznesowych). Pomagam również w przygotowaniu się do  rozmów kwalifikacyjnych  po włosku.

Napisz czego oczekujesz od zajęć, a ja ułożę plan dopasowany do Twoich potrzeb!

A presto!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
Kursy i szkolenia
06.2009
Certificazione di Italiano come Lingua Straniera C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę! Dostaję dużo materiałów i ćwiczeń, Karolina cierpliwie odpowiada na pytania, dokładnie wszystko tłumaczy. Lekcje są przyjemne, Karolina nie wywiera presji, jedynie motywuje. Dużym plusem jest to, że kładzie nacisk na mówienie, powtarza, że lepiej od razu poprawnie nauczyć się mówić, niż później korygować złe nawyki.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pani Karolina jest zawsze przygotowana do zajęć. Przebiegają one w miłej atmosferze. Wszelkie niejasności są zawsze szczegółowo i cierpliwie wyjaśniane. Co ważne Pani Karolina bardzo dba o akcent i jeśli tylko przejawia się ku temu chęci.... wysyła wiele ciekawych materiałów do ćwiczeń. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Lekcje prowadzone przez Panią Karolinę są bardzo fajne. Dostaję bardzo dużo materiałów i ćwiczeń które na bieżąco są udostępniane. Jeśli mam jakieś dodatkowe pytania Pani Karolina zawsze służy pomocą. Podczas lekcji staramy się rozmawiać jak najwięcej po włosku co jest według mnie bardzo przydatne. Jestem bardzo zadowolona. Fajną opcją jest też to, że bez problemu można lekcje ustawiać na różne godziny tak aby nie kolidowały z pracą, szkołą czy innymi zajęciami.
Tym co przeglądają ogłoszenia i nie mogą się zdecydować, ja mogę pomóc w wyborze i polecić Panią Karolinę.
Pozdrawiam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam lekcje z Panią Karoliną. Bardzo dobrze tłumaczy kwestie gramatyczne, przygotowuje dużo ćwiczeń oraz ciekawych materiałów. Pilnuje wymowy i koryguje błędy. Również doceniam przygotowywane przez nią notatki z lekcji. Dla mnie super. Gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka włoskiego, ale to jak szybko widać efekty jest zaskakujące.
Karolina cierpliwie tłumaczy i kładzie nacisk na mówienie. Gdy nie mogłam czegoś zapamiętać, powtarzałyśmy to do skutku. Wszystko odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Karolina nie jest moim pierwszym nauczycielem języka włoskiego, więc mam porównanie i mogę stwierdzić, że jest naprawdę świetna!
Zawsze dobrze przygotowana, wszystko dokładnie tłumaczy i kładzie nacisk na mówienie, co mi się bardzo podoba. Już po kilku lekcjach zauważyłam progres w moim poziomie języka włoskiego, co jest chyba najlepszym dowodem na to, że zajęcia z Karoliną przynoszą efekty.
Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Po miesiącu zajęć, mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia Pani Karoliny!
Proponowane ćwiczenia rozwijają wszystkie ważne umiejętności językowe i są dopasowane pod ucznia. Sama współpraca jest przyjemna. Zapewnione są materiały, a w razie potrzeby również ich dodatkowa porcja ;).
Polecam ! ^.^

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.