Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

UWAGA: Przed skontaktowaniem się ze mną, zapoznaj się proszę z treścią całego ogłoszenia. Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych, pracuję tylko z wybraną grupą zmotywowanych kursantów. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na nauce języka włoskiego i są gotowe na regularną współpracę oraz samodzielną naukę.

W treści wiadomości wysyłanej przez e-korepetycje proszę podać adres mailowy , znacznie przyspieszy to kontakt z Państwem.

AKTUALIZACJA 02/02

WOLNE TERMINY:

poniedziałek:
7:00
8:00
19:00

wtorek:
14:00
20:00 (zarezerwowane)

środa:
8:00
14:00
20:00 (zarezerwowane)

piątek:
17:15

Ciao!!!
Magister Italianistyki, pasjonatka języków obcych. Trenerem języka włoskiego oraz języka angielskiego jestem od ponad 10 lat.

Zapraszam na  skuteczne i efektywne zajęcia z języka włoskiego dla dorosłych oraz młodzieży szkolnej i dzieci w formie on-line. Stosuję metodę konwersacji w połączeniu z imersją tematyczną. Cały proces nauczania oparty jest na indywidualnie opracowanym programie zajęć zgodnie z  harmonogramem spotkań .  

Studia ukończyłam z wyróżnieniem, co gwaratnuje najwyższą jakość prowadzonych przeze mnie zajęć.

Od wielu lat mam ciągły kontakt z żywym i nieustannie ewoluującym językiem włoskim oraz licznymi akcentami . Uczniom przekazuję to, co najważniejsze i najbardziej przydatne, w zależności od ich indywidualnych celów i potrzeb.

Podczas lekcji to ja przygotowuję Ci notatki . Jest to bardzo wygodna i efektywna  forma maksymalnego wykorzystania czasu zajęć. Ja mam pewność, że wszystko, co ważne zostało zapisane, Ty nie dekoncentrujesz się i nie wybijasz z rytmu zajęć. 

CENA:
Zajęcia indywidualne - 100zł/ 60 min
Zajęcia z fonetyki dedykowane studentom filologii włoskiej i lingwistyki - 100zł/ 45 min

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Prowadzę działalność - wystawiam faktury. Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h.

ZAKRES USŁUG:
Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie: •  KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT - pracujemy nad płynnością wypowiedzi i poszerzamy bogactwo językowe
•  powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie  - weryfikacja umiejętności, uporządkowanie i progres
•  skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych oraz matury (CILS, CELI, PLIDA, CIC) - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym.

Wykonuję tłumaczenia  i  korekty oraz pomagam w pisaniu  prac zaliczeniowych (w tym licencjackich i magisterskich ).

JEŻELI TYLKO POZIOM JĘZYKOWY UCZNIA NA TO POZWALA, ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU WŁOSKIM!

MATERIAŁY:
Bazuję na książkach włoskich autorów, artykułach z internetu i czasopismach (sama przygotowuję do nich ćwiczenia),  filmikach dostępnych w internecie np. na youtube  (wyszukuję filmiki pod konkretny temat i przygotowuję ćwiczenia pod nie). Jeśli chcesz, aby zajęcia odbyły się w oparciu o konkretny podręcznik , po prostu prześlij mi odpowiednio wcześniej skan stron, które chcesz przerobić, utrwalić lub powtórzyć, a ja w oparciu o to przygotuję naszą lekcję.

Jestem również tłumaczem pisemnym (tłumaczę umowy, regulaminy, broszury medyczne, instrukcje techniczne, strony internetowe) oraz tłumaczem ustnym (na targach, konferencjach, wizytach zagranicznych partnerów biznesowych).
Pomagam również w przygotowaniu się do  rozmów kwalifikacyjnych  po włosku .

Napisz czego oczekujesz od zajęć, a ja ułożę plan dopasowany do Twoich potrzeb!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia angielska
10.2008 - 07.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
10.2005
First Certificate in English
11.2007
C1 Advanced (CAE)
03.2008
TOEFL- Test of English as a Foreign Language
06.2008
PROFICIENCY - Certificate of Proficiency in English
09.2008
TOEIC - Test of English for International Communication
01.2010
IELTS- International English Language Testing System
12.2012
CELI C2
10.2013
Kurs w Szkole Językowej Languages United w Bath w Wielkiej Brytanii - Teaching Languages using ITC ramach projektu Unii Europejskiej Comenius dla nauczycieli języka angielskiego
12.2014
PLIDA C2 Società Dante Alighieri
03.2021
Kurs dla nauczycieli w Szkole Językowej St Giles w Brighton - English for Business
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Marysią. Pełen profesjonalizm, a zarazem lekcje są luźne i przyjemne. Gorąco polecam :)

avatar
Marika Kossakowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Miałam lekcje z Karoliną oraz z lektorką Joanną i lektorką Katarzyną. Wszystkie trzy lektorki są świetne - jakość lekcji na najwyższym poziomie, polecam wszystkim.

Byłam zrezygnowana i to miała być ostatnia próba. Całe szczęście okazała się strzałem w dziesiątkę. Szukałam osoby, która kocha swoją pracę, stosuje nowoczesną wiedzę i metody nauczania. Lektorki mają ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowują do ucznia. Rezultaty, które można uzyskać dzięki regularnym spotkaniom są zaskakujące – przełamanie bariery językowej następuje bardzo szybko, nowe słownictwo wchodzi do głowy niejako 'przy okazji', a gramatyka jest wytłumaczona prosto i na konkretnych przykładach, z pominięciem nudnej teorii i skomplikowanych nazw. Zadania domowe są krótkie i treściwe, co dodatkowo motywuje do pracy własnej. Nauka nie musi być nudna i szablonowa. Zrozumiałam, w jaki sposób skutecznie się uczyć i zrobiłam duży postęp w każdej sferze językowej. Każde spotkanie było dla mnie cennym treningiem językowym, który przebiegał w miłej, bezstresowej atmosferze – to dla mnie wspaniałe doświadczenie.

Będzie to najlepszy wybór dla osób, które oczekują skutecznych lekcji i chcą szybko poprawić swój poziom czy też zdać egzamin albo certyfikat.
Uważam, że nie ma drugiej takiej oferty która tak dobrze łączyłaby bycie profesjonalnym i wymagającym nauczycielem oraz bycie dobrym znajomym kursanta, z którym nie czujesz się jak na typowej lekcji.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Polecam serdecznie zajęcia z Panią Joanną. Zajęcia są bardzo ciekawe i praktyczne. Z chęcią uczęszczam z każdych zajęciach.Świetna atmosfera i podejście do ucznia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do nauczania języka, lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla ucznia. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Polecam serdecznie zajęcia!
Profesjonalne przygotowanie, jestem bardzo zadowolona, zajęcia mam od kilku miesięcy, efekty są naprawdę zadowalające!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.