Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język włoski65 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao!!!

Magister Italianistyki, pasjonatka języków obcych. Trenerem Języka Włoskiego jestem od ponad 10 lat.

Zapraszam na    skuteczne i efektywne zajęcia z języka włoskiego dla dorosłych oraz młodzieży szkolnej i dzieci w formie on-line. Stosuję metodę konwersacji w połączeniu z imersją tematyczną. Cały proces nauczania oparty jest na indywidualnie opracowanym programie zajęć zgodnie z  harmonogramem spotkań

Studia ukończyłam z wyróżnieniem, co gwaratnuje najwyższą jakość prowadzonych przeze mnie zajęć.

Od wielu lat mam ciągły kontakt z żywym i nieustannie ewoluującym językiem włoskim oraz licznymi akcentami.  Uczniom przekazuję to, co najważniejsze i najbardziej przydatne, w zależności od ich indywidualnych celów i potrzeb.

Podczas lekcji to ja przygotowuję Ci notatki . Jest to bardzo wygodna i efektywna forma maksymalnego wykorzystania czasu zajęć. Ja mam pewność, że wszystko, co ważne zostało zapisane, Ty nie dekoncentrujesz się i nie wybijasz z rytmu zajęć. 

CENA
Zajęcia indywidualne - 65zł/ 60 min.

Zajęcia z fonetyki dedykowane studentom filologii włoskiej i lingwistyki - 65zł/ 45 min

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Prowadzę działalność - wystawiam faktury. Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h.

ZAKRES USŁUG:
Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie:
•  KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT - pracujemy nad płynnością wypowiedzi i poszerzamy bogactwo językowe
•  powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie  - weryfikacja umiejętności, uporządkowanie i progres
•  skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych oraz matury (CILS, CELI, PLIDA, CIC) - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym

Wykonuję tłumaczenia  i  korekty oraz pomagam w pisaniu  prac zaliczeniowych (w tym licencjackich i magisterskich ).

JEŻELI TYLKO POZIOM JĘZYKOWY UCZNIA NA TO POZWALA, ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU WŁOSKIM!

MATERIAŁY:
Bazuję na książkach włoskich autorów, artykułach z internetu i czasopismach (sama przygotowuję do nich ćwiczenia),  filmikach dostępnych w internecie np. na youtube  (wyszukuję filmiki pod konkretny temat i przygotowuję ćwiczenia pod nie).
Jeśli chcesz, aby zajęcia odbyły się w oparciu o konkretny podręcznik, po prostu prześlij mi odpowiednio wcześniej skan stron, które chcesz przerobić, utrwalić lub powtórzyć, a ja w oparciu o to przygotuję naszą lekcję.

Jestem również tłumaczem pisemnym (tłumaczę umowy, regulaminy, broszury medyczne, instrukcje techniczne, strony internetowe) oraz tłumaczem ustnym (na targach, konferencjach, wizytach zagranicznych partnerów biznesowych). Pomagam również w przygotowaniu się do  rozmów kwalifikacyjnych  po włosku.

Napisz czego oczekujesz od zajęć, a ja ułożę plan dopasowany do Twoich potrzeb!

A presto!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
10.2005
First Certificate in English
11.2007
C1 Advanced (CAE)
03.2008
TOEFL- Test of English as a Foreign Language
06.2008
PROFICIENCY - Certificate of Proficiency in English
09.2008
TOEIC - Test of English for International Communication
01.2010
IELTS- International English Language Testing System
10.2013
Kurs w Szkole Językowej Languages United w Bath w Wielkiej Brytanii - Teaching Languages using ITC ramach projektu Unii Europejskiej Comenius dla nauczycieli języka angielskiego
03.2021
Kurs dla nauczycieli w Szkole Językowej St Giles w Brighton - English for Business
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Miałam bardzo duży problem w zrozumieniu treści i rozwiązaniu zadań z języka obcego specjalistycznego. Wyszukane słownictwo, charakterystyczne tylko dla określonej dziedziny naukowej, nie stanowiło dla Pani Karoliny żadnej przeszkody. Jest tak, jak Pani Karolina zapewnia w ogłoszeniu - to były skuteczne i efektywne zajęcia. Dzięki Jej pomocy, cierpliwości w odpowiadaniu na liczne pytania, zaliczenie przedmiotu nie stanowiło dla mnie problemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam Panią Karolinę studentom!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Panią Karoliną. Wysokiej jakości przekazywana wiedza, bardzo dobry, swobodny kontakt i super podejście do nauczania:)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Córka jest bardzo zadowolona, chętnie się uczy, czeka na każdą następną lekcję. Ma 12 lat, uczy się od podstaw. Jako sponsor zabawy, gratuluję podejścia do ucznia i uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Mam zajęcia z Panią Joanną i jestem jestem bardzo zadowolona. Nie mogę uwierzyć, że tak długo zwlekałam z decyzją o rozpoczęciu kursu, gdybym wiedziała, że tak to wygląda, zaczęłabym juz dawno temu! Bardzo indywidualne podejście, zajęcia są dopasowane do kursanta, zero stresu. Ćwiczymy zarówno gramatykę, słuchanie jak i mówienie i czuję, że w końcu angielski przestanie być dla mnie problemem i niepotrzebnym stresem. Bardzo polecam! :)

avatar
Martaaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Najważniejsze, że są postawione wymagania względem ucznia oraz nauczyciel jest przygotowany na każde zajęcia. Materiały są przesyłane z wyprzedzeniem. Terminy zajęć można bardzo sprawnie ustalić. Dzięki rozmowom przestałam się wahać przed rozmawianiem w j.angielskim. Tak samo czytanie czy słuchanie, pisanie nie sprawia mi już takich trudności. W UK wszyscy doceniają moją umiejętność sprawnego rozmawiania oraz jest ułatwienie w życiu na co dzień.

avatar
Beata M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2021

Po 6 miesiącach zajęć bezproblemowo zdałam egzamin na B2 (szczególnie wymowa). Nauczycielka godna polecenia!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Polecam zajęcia z Joanną, lektorką pracującą w szkole Karoliny. Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz motywująca postawa były dla mnie niezwykle pomocne. Szkoda, że wcześniej nie miałam możliwości współpracować z takim nauczycielem, który lubi szczerze pomagać. Osoba z pasją - widać, że kocha swoją pracę, a to przekłada się na wyniki i postępy kursantów. Mimo, że gramatyka i słownictwo było mi dobrze znane, nie umiałam ich używać w praktycznej komunikacji. Wiele zapominałam. Z każdą kolejną lekcją widzę znaczącą poprawę i swobodę w mówieniu po angielsku. Dziękuję bardzo za pomoc!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Chciałabym bardzo polecić zajęcia włoskiego z Panią Karoliną. Dzięki wspólnym lekcjom zrozumiałam, co tak naprawdę oznacza nauka języka. Nacisk na naturalny kontakt z językiem jest ogromny, interesujące i wyczerpujące materiały, z których korzystamy na lekcjach, każdy tydzień skrupulatnie zorganizowany. Bardzo mi się podoba, że zawsze dążymy do konkretnie obranego celu zgodnie ze szczegółowym planem - nigdy wcześniej nie znalazłam tak fantastycznie zorganizowanych lekcji. Dzięki przyjacielskiej atmosferze bardzo szybko się przełamałam. Na początku miałam straszliwe problemy z mówieniem. Teraz wszystko wygląda dużo lepiej. Lekcje w 100% warte swojej ceny - dzięki progresowi językowemu moja firma w Mediolanie rozwija się świetnie.
Zajęcia mogę polecić każdemu, komu zależy na najwyższej jakości edukacji, w dodatku ogromnie praktycznej.
Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę! Dostaję dużo materiałów i ćwiczeń, Karolina cierpliwie odpowiada na pytania, dokładnie wszystko tłumaczy. Lekcje są przyjemne, Karolina nie wywiera presji, jedynie motywuje. Dużym plusem jest to, że kładzie nacisk na mówienie, powtarza, że lepiej od razu poprawnie nauczyć się mówić, niż później korygować złe nawyki.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pani Karolina jest zawsze przygotowana do zajęć. Przebiegają one w miłej atmosferze. Wszelkie niejasności są zawsze szczegółowo i cierpliwie wyjaśniane. Co ważne Pani Karolina bardzo dba o akcent i jeśli tylko przejawia się ku temu chęci.... wysyła wiele ciekawych materiałów do ćwiczeń. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Lekcje prowadzone przez Panią Karolinę są bardzo fajne. Dostaję bardzo dużo materiałów i ćwiczeń które na bieżąco są udostępniane. Jeśli mam jakieś dodatkowe pytania Pani Karolina zawsze służy pomocą. Podczas lekcji staramy się rozmawiać jak najwięcej po włosku co jest według mnie bardzo przydatne. Jestem bardzo zadowolona. Fajną opcją jest też to, że bez problemu można lekcje ustawiać na różne godziny tak aby nie kolidowały z pracą, szkołą czy innymi zajęciami.
Tym co przeglądają ogłoszenia i nie mogą się zdecydować, ja mogę pomóc w wyborze i polecić Panią Karolinę.
Pozdrawiam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam lekcje z Panią Karoliną. Bardzo dobrze tłumaczy kwestie gramatyczne, przygotowuje dużo ćwiczeń oraz ciekawych materiałów. Pilnuje wymowy i koryguje błędy. Również doceniam przygotowywane przez nią notatki z lekcji. Dla mnie super. Gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka włoskiego, ale to jak szybko widać efekty jest zaskakujące.
Karolina cierpliwie tłumaczy i kładzie nacisk na mówienie. Gdy nie mogłam czegoś zapamiętać, powtarzałyśmy to do skutku. Wszystko odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Karolina nie jest moim pierwszym nauczycielem języka włoskiego, więc mam porównanie i mogę stwierdzić, że jest naprawdę świetna!
Zawsze dobrze przygotowana, wszystko dokładnie tłumaczy i kładzie nacisk na mówienie, co mi się bardzo podoba. Już po kilku lekcjach zauważyłam progres w moim poziomie języka włoskiego, co jest chyba najlepszym dowodem na to, że zajęcia z Karoliną przynoszą efekty.
Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Po miesiącu zajęć, mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia Pani Karoliny!
Proponowane ćwiczenia rozwijają wszystkie ważne umiejętności językowe i są dopasowane pod ucznia. Sama współpraca jest przyjemna. Zapewnione są materiały, a w razie potrzeby również ich dodatkowa porcja ;).
Polecam ! ^.^

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.