Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2020
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
06.2020
CILS C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Agnieszka Łomacz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2024

Nigdy nie spotkałam lepszego nauczyciela niż Pani Karolina. Moje wymagania są wysokie, ale Pani Karolina w pełni je spełnia dzięki swojemu zaangażowaniu i niezwykłemu talentowi do nauczania.
Próbowałam uczyć się włoskiego z różnymi lektorami, ale zwykle traciłam motywację po kilku tygodniach. Pani Karolina pokazała mi, że dzięki właściwemu podejściu mogę z entuzjazmem
przygotowywać się do lekcji i czekać na nie z niecierpliwością. Najbardziej cenię jej autentyczne zaangażowanie i troskę o rozwój moich umiejętności. Jest cierpliwa, uważna i wnikliwa, doskonale
wie, jak pracować nad moimi słabymi stronami, aby poprawić moją komunikację po włosku. Tworzy bardzo przejrzyste notatki, a jej profesjonalizm jest niezrównany.

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Jeśli trafiłeś/trafiłaś na to ogłoszenie, to nie musisz szukać dalej :)
Pani Karolina to doskonała nauczycielka dla wymagających uczniów. Jest świetną pedagożką, która ma wrodzony talent do nauczania i posiada ogromną wiedzę, którą chętnie przekazuje. Lekcje z nią są czystą przyjemnością, czuję się językowo zaopiekowana, a omawiane tematy pozwalają mi poszerzać wiedzę o kulturze Włoch. Wyjątkowo dobrze tłumaczy gramatykę, wspierając to odpowiednimi ćwiczeniami, aż do pełnego zrozumienia. Pani Karolina jest niesamowicie cierpliwa, nigdy nie okazuje irytacji z powodu powtarzanych błędów, tylko spokojnie i konsekwentnie je poprawia. Widać, że ma przemyślaną strategię nauczania, a nie chodzi jej tylko o wypełnienie obowiązku.

avatar
Marcelina Zawadzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2024

Bardzo polecam WŁOSKI z Karoliną.

Karolina to niezwykle sympatyczna i kompetentna lektorka, której lekcje mogę śmiało określić jako wyjątkowe. Jej podejście do uczniów jest bardzo przyjazne i ciepłe, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Co więcej, cena za korepetycje jest bardzo przystępna, niższa niż u konkurencji ze szkół językowych, a zajęcia są na NAJWYŻSZYM poziomie, więc po co przepłacać.

avatar
Maja i Bartek Kochanowscy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2024

ŚWIETNE LEKCJE JĘZYKA WŁOSKIEGO.
Współpraca z lektorką Karoliną rozpoczęła się kilka miesięcy temu, gdy zdecydowaliśmy się zapisać
naszą córkę na dodatkowe zajęcia z włoskiego.
Od samego początku byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i zaangażowaniem lektorki Karoliny. Już
na pierwszych zajęciach zauważyliśmy, że stosuje różnorodne metody nauczania, które są
dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia. Karolina wykorzystuje różnorodne
materiały dydaktyczne, takie jak podręczniki, pomoce multimedialne, gry językowe i filmy, co
sprawia, że lekcje są interesujące i angażujące dla naszej córki. Ponadto, lekcje z Karoliną są bardzo
interaktywne - nasza córka ma możliwość aktywnego uczestnictwa, zadawania pytań i wyrażania
swoich myśli po włosku.
Dzięki temu zauważyliśmy znaczny postęp w umiejętnościach językowych córki. Karolina potrafi
stworzyć przyjazną atmosferę podczas lekcji, co sprawia, że dziecko czuje się swobodnie i chętnie
dzieli się swoimi pomysłami. Jest cierpliwa i wyrozumiała, zawsze gotowa pomóc i wyjaśnić trudne
zagadnienia. Ponadto, jest bardzo kreatywna i elastyczna w dostosowywaniu planu lekcji do potrzeb.
W naszej opinii, lektorka Karolina jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także inspirującą
osobą, która potrafi zmotywować dzieci do nauki języka włoskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z
postępów, jakie Zuzia osiągnęła podczas zajęć z Karoliną, i zdecydowanie polecamy ją jako lektora
włoskiego.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Pani Joanna jest wyjątkową lektorką angielskiego, której profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Jej lekcje są dynamiczne i pełne entuzjazmu, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Pani Joanna doskonale dostosowuje program do indywidualnych potrzeb ucznia, co przyspiesza postępy w nauce. Jej cierpliwość i zrozumienie tworzą atmosferę sprzyjającą zdobywaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Polecam z całego serca!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Mój syn (7kl) ma zajęcia z Panią Joanną. Robi postepy, przynosi 5ki ze szkoły, rozwiązuje bez problemów testy ośmioklasity. Polecam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2024

Zajęcia prowadzone przez lektorkę Kasię stają na najwyższym poziomie. Bardzo ciekawe, różnorodne z naciskiem na komunikację. Z całego serca polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2023

Moja córka ma zajęcia z panią Joanną . Po pierwszych zajęciach widać efekty. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Szkoła języka angielskiego jest doskonała! Nauczyciele są kompetentni, lekcje są interesujące, a atmosfera sprzyja skutecznej nauce. Polecam z całego serca.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Mam lekcje angielskiego z panią Alicją, jestem bardzo zadowolona. Z racji wieku nauka nie idzie mi tak sprawnie , podziwiam p. Alicję za cierpliwość. Lekcje są dostosowane do ucznia. Mogę z całego serca polecić moja nauczycielkę . Kontakt email z p. Karoliną sprawny i wygodna forma opłaty

avatar
Marta Smaszcz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Bardzo fajnie zorganizowane lekcje z matematyki i angielskiego w przystępnej cenie!

Moje córki uczęszczają na zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego u Karoliny oraz drugiej nauczycielki, Pani Joanny. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, dziewczyny mają piątki ze sprawdzianów. Nauka online jest super, mimo że na początku podchodziłam sceptycznie - wiadomo, jak wyglądała nauka zdalna w szkole.... Bardzo polecam zajęcia u Karoliny.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Są to bez wątpienia najlepsze lekcje. Kontakt z Karoliną jest bardzo sprawny, bardzo szybko odpisuje na wiadomości. Polecam.

avatar
Ewelina Lewandowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

I had high expectations, because I am a very ambitious person and I want to achieve my goals. At the beginning of the year I set myself one: to improve my level in English. I was quite picky when looking for tutors, until I finally decided - and I made a very good decision, because I feel that I have learned so much here that I have learned nowhere else throughout my education. The teacher is very intelligent and brimming with positive energy, she imparts knowledge in a clear and accessible way. I am very satisfied with the results. Lessons are fantastic, conversations and grammar at a very high level. A lot of practical tips for English in a professional environment. After a year of cooperation, my level has increased to C1 (at least that's what I conclude from the online test). At this point I have no problems when it comes to speaking - even on heavy topics at work. I hope that in a year we will reach C2 together.

I recommend the above lessons, 100% professionalism.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Marysią. Pełen profesjonalizm, a zarazem lekcje są luźne i przyjemne. Gorąco polecam :)

avatar
Marika Kossakowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Miałam lekcje z Karoliną oraz z lektorką Joanną i lektorką Katarzyną. Wszystkie trzy lektorki są świetne - jakość lekcji na najwyższym poziomie, polecam wszystkim.

Byłam zrezygnowana i to miała być ostatnia próba. Całe szczęście okazała się strzałem w dziesiątkę. Szukałam osoby, która kocha swoją pracę, stosuje nowoczesną wiedzę i metody nauczania. Lektorki mają ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowują do ucznia. Rezultaty, które można uzyskać dzięki regularnym spotkaniom są zaskakujące – przełamanie bariery językowej następuje bardzo szybko, nowe słownictwo wchodzi do głowy niejako 'przy okazji', a gramatyka jest wytłumaczona prosto i na konkretnych przykładach, z pominięciem nudnej teorii i skomplikowanych nazw. Zadania domowe są krótkie i treściwe, co dodatkowo motywuje do pracy własnej. Nauka nie musi być nudna i szablonowa. Zrozumiałam, w jaki sposób skutecznie się uczyć i zrobiłam duży postęp w każdej sferze językowej. Każde spotkanie było dla mnie cennym treningiem językowym, który przebiegał w miłej, bezstresowej atmosferze – to dla mnie wspaniałe doświadczenie.

Będzie to najlepszy wybór dla osób, które oczekują skutecznych lekcji i chcą szybko poprawić swój poziom czy też zdać egzamin albo certyfikat.
Uważam, że nie ma drugiej takiej oferty która tak dobrze łączyłaby bycie profesjonalnym i wymagającym nauczycielem oraz bycie dobrym znajomym kursanta, z którym nie czujesz się jak na typowej lekcji.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Polecam serdecznie zajęcia z Panią Joanną. Zajęcia są bardzo ciekawe i praktyczne. Z chęcią uczęszczam z każdych zajęciach.Świetna atmosfera i podejście do ucznia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do nauczania języka, lekcje prowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla ucznia. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Polecam serdecznie zajęcia!
Profesjonalne przygotowanie, jestem bardzo zadowolona, zajęcia mam od kilku miesięcy, efekty są naprawdę zadowalające!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.