Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Ostrów Wielkopolski (Zębców)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski30 - 50 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Francuski – skutecznie!
1.
Przygotowanie do matury, sprawdzianów, testów, konwersacja na wszystkich poziomach nauczania, wsparcie w przygotowaniu pisemnych prac/zadań.
2.
Przygotowanie i współpraca z kontrahentami francuskojęzycznymi z ukierunkowaniem na elementy wpływające na jakość współpracy, polepszenie relacji, pozyskanie nowych klientów. Wsparcie w prowadzeniu profesjonalnej korespondencji z klientami francuskojęzycznymi i w prowadzeniu rozmów biznesowych.
3.
Przygotowanie do pracy we Francji (codzienne posługiwanie się językiem).
kom. 662 780 427

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota09:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Bardzo polecam Panią Karoline! Pani Karolina zawsze przygotowana, cierpliwie tłumaczyła to czego nie rozumiałam, dostawałam mnóstwo dodatkowych materiałów :) Lekcje były dla mnie przyjemnością, gdybye nie to, że wyprowadziłam się z Ostrowa na pewno do dnia dzisiejszego chodziłabym na lekcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.