Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Ostrów Wielkopolski (Zębców)

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina

O mnie

Jestem nauczycielką języka włoskiego i francuskiego. Na co dzień pracuję z młodzieżą licealną, ze studentami i ludźmi współpracującymi z kontrahentem włoskojęzycznym lub francuskojęzycznym. Dopasowuję metodę zajęć do potrzeb ucznia (matura, egzaminy, porozumienie się w celach zawodowych, podróże itp.). Prowadzę zajęcia indywidualne i w małych 2-4 osobowych grupkach online. Zapraszam na lekcję próbną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2020 - 06.2020
wyższe magisterskie - Uniwersytet im. A. Mickiewicza
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Bardzo polecam Panią Karoline! Pani Karolina zawsze przygotowana, cierpliwie tłumaczyła to czego nie rozumiałam, dostawałam mnóstwo dodatkowych materiałów :) Lekcje były dla mnie przyjemnością, gdybye nie to, że wyprowadziłam się z Ostrowa na pewno do dnia dzisiejszego chodziłabym na lekcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.