Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski45 - 75 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Bonjour tout le monde!
 Absolwentka Paryskiej uczelni, zamieszkała we Francji, zaprasza na efektywne zajęcia online z języka francuskiego.

Jeśli:
- chciałbyś rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem francuskim
- pragniesz  powrócić do sprawności językowej
  po dłuższej przerwie
- mieszkasz lub planujesz wyjazd do krajów francuskojęzycznych i chciałbyś się swobodnie porozumiewać w tym języku
- szukasz dobrze płatnej pracy i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
- przygotowujesz się do   egzaminów
międzynarodowych
-  potrzebujesz wsparcia językowego  podczas studiów

Zapraszam Cię do wspólnej nauki języka francuskiego indywidualnie lub w mini-grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania.

ZAJĘCIA
     Metodę nauki ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem  Twoich potrzeb, stopnia zaawansowania, motywacji oraz  predyspozycji językowych. Zadbam  abyś rozwijał  wszystkie kompetencje językowe, ale przede wszystkim otworzył się na poprawną komunikację. Pomogę Ci przełamać barierę językową, która skutecznie ją utrudnia. Wzbogacisz zakres swojego słownictwa oraz nauczysz się praktycznego używania poznanych słów w kontekście. Wszelkie zawiłości gramatyczne wytłumaczę Ci w zrozumiały i przystępny sposób.

Zajęcia  mogą być również prowadzone  po angielsku.

      Dla osób   planujących wyjazd   lub zamieszkałych w krajach francuskojęzycznych
proponuję ćwiczenia wzmacniające sprawność komunikacyjną oraz płynność wypowiedzi poprzez zastosowanie improwizowanych dialogów oraz rozmów sterowanych.  Wprowadzane przeze mnie elementy języka potocznego pomogą Ci w przyswajaniu praktycznych zwrotów oraz wyrabianiu właściwych reakcji na sytuacje spotykane w życiu codziennym.
Udzielę praktycznych informacji na temat życia i studiowania we Francji. 

Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne dostosowując je do Twojego wieku, zainteresowań i potrzeb.

Podczas zajęć miła i bezstresowa atmosfera gwarantowana.

Serdecznie zapraszam do kontaktu! 

O MNIE

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Śląskim na kierunku: języki stosowane, j.angielski, j. francuski z programem tłumaczeniowym. Jestem również absolwentką francukiej uczelni Université de Paris(Paris7), na której ukończyłam studia magisterskie na profilu Études Anglophones parcours Métiers de la Traduction (specjalizacja: zawód tłumacza). Odbyłam we Francji roczny, intensywny kurs języka francuskiego. Prywatnie od wielu lat pasjonuję się kulturą oraz językiem francuskim. Wielokrotne wyjazdy do Francji, a od kilku lat pobyt stały, zapewniają mi ciągły kontakt z żywym językiem, co przyczyniło się do  osiągnięcia przeze mnie wysokiej biegłości językowej. Posiadam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym.

CENNIK:
60min -   75 PLN/16 EUR
45min -   60 PLN/13 EUR
30min-    45 PLN/ 10 EUR

zajęcia grupowe -
50 PLN/11 EUR/os/60 min.

Prowadzę działalność gospodarczą we Francji, z tego tytułu preferuję przelewy walutowe  w euro. Wystawiam rachunki.

Płatność należy wykonać przed zajęciami.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 07.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Języki stosowane: j. angielski, j. francuski, profil tłumaczeniowy
09.2018 - 07.2020
Université de Paris(Paris7)
Magister
Études Anglophones, Métiers de la Traduction
Kursy i szkolenia
09.2018
TCF test de connaissance du français
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
korepetytor języków obcych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Zajęcia z francuskiego z Karoliną mam od roku i nauka języka okazała się być naprawdę prosta i przyjemna. Na zajęciach skupiamy się na wszystkich umiejętnościach językowych. Karolina jest zawsze przygotowana i punktualna, a tempo zajęć i tematyka są w sam raz dopasowane do moich potrzeb. Cieszy mnie to, że z każdej lekcji wynoszę coś nowego, co jest dodatkową motywacją do kontunuowania nauki.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Z Karoliną prowadzimy konwersacje już od około roku i na prawdę widzę wielkie postępy. Rozumiem więcej tekstów, przełamuję swoją barierę językową i łatwiej pisze mi się po francusku. Każde zajęcia to inny bardzo ciekawy temat, dzięki czemu nie dość ze poprawiam poziom, to jeszcze dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy! Bardzo polecam:)

avatar
Kaska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Bardzo przypadkowo trafilam do Karoliny, i to był strzał w 10! A nawet 100! Po rozmowie na temat moich oczekiwan Karolina włożyła duzo energii zeby lekcje byly dopasowane i zebym jak najszybciej zaczęła mowic po francusku. Współpracujemy 8 tygodni a efekty są naprawdę lepsze niż się spodziewałam. Podsumowujac: jeśli zależy Ci na lekcjach w miłej i swobodnej atmosferze, zajęciach dopasowanych do Ciebie i odkrywaniu tego pieknego acz trudnego języka polecam Karolinę!

Ps. Z trudnymi przypadkami tez sobie poradzi :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2021

Zajęcia prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze z dużym naciskiem na mówienie i przełamanie bariery językowej. Karolina zawsze zapewnia ciekawe materiały (filmiki, artykuły), na podstawie których można podyskutować na zajęciach. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności językowe i przy okazji porozmawiać na interesujące tematy :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Super poprowadzone zajęcia z mówienia :) Atmosfera luźna, przyjazna dla mnie, czyli osoby, która od lat zmaga się z językiem francuskim. Dzięki Pani Karolinie udało mi się pięknie zdać egzamin z lektoratu. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.