Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 07.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Języki stosowane: j. angielski, j. francuski, profil tłumaczeniowy
09.2018 - 07.2020
Université de Paris(Paris7)
Magister
Études Anglophones, Métiers de la Traduction
Kursy i szkolenia
09.2018
TCF test de connaissance du français
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
korepetytor języków obcych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Zajęcia z francuskiego z Karoliną mam od roku i nauka języka okazała się być naprawdę prosta i przyjemna. Na zajęciach skupiamy się na wszystkich umiejętnościach językowych. Karolina jest zawsze przygotowana i punktualna, a tempo zajęć i tematyka są w sam raz dopasowane do moich potrzeb. Cieszy mnie to, że z każdej lekcji wynoszę coś nowego, co jest dodatkową motywacją do kontunuowania nauki.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Z Karoliną prowadzimy konwersacje już od około roku i na prawdę widzę wielkie postępy. Rozumiem więcej tekstów, przełamuję swoją barierę językową i łatwiej pisze mi się po francusku. Każde zajęcia to inny bardzo ciekawy temat, dzięki czemu nie dość ze poprawiam poziom, to jeszcze dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy! Bardzo polecam:)

avatar
Kaska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Bardzo przypadkowo trafilam do Karoliny, i to był strzał w 10! A nawet 100! Po rozmowie na temat moich oczekiwan Karolina włożyła duzo energii zeby lekcje byly dopasowane i zebym jak najszybciej zaczęła mowic po francusku. Współpracujemy 8 tygodni a efekty są naprawdę lepsze niż się spodziewałam. Podsumowujac: jeśli zależy Ci na lekcjach w miłej i swobodnej atmosferze, zajęciach dopasowanych do Ciebie i odkrywaniu tego pieknego acz trudnego języka polecam Karolinę!

Ps. Z trudnymi przypadkami tez sobie poradzi :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2021

Zajęcia prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze z dużym naciskiem na mówienie i przełamanie bariery językowej. Karolina zawsze zapewnia ciekawe materiały (filmiki, artykuły), na podstawie których można podyskutować na zajęciach. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności językowe i przy okazji porozmawiać na interesujące tematy :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Super poprowadzone zajęcia z mówienia :) Atmosfera luźna, przyjazna dla mnie, czyli osoby, która od lat zmaga się z językiem francuskim. Dzięki Pani Karolinie udało mi się pięknie zdać egzamin z lektoratu. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.