Wyjątkowe kursy

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Skuteczny angielski dla każdego! Trudne przypadki? Lubię to! Profesjonalne zajęcia on-line! Zapraszam każdego, kto chciałby nauczyć się języka angielskiego!
Mam przyjemność uczyć we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach: od A1 do C2. Przygotowuję do egzaminów Cambridge, między innymi

  • FCE
  • CAE
  • BEC
  • IELTS
  • TOEFL

Posiadam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu, podczas których przeprowadzonych zostało ponad 7 tysięcy godzin kursów grupowych, indywidualnych i online. Stosuję sprawdzone i zróżnicowane materiały – audio, video, pisane. Dodatkowo, pracuję również w szkole językowej, gdzie przechodzę szkolenia metodyczne. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb Kursanta a metody dobieram na podstawie tego, co chcesz osiągnąć! Możemy rozmawiać przez 60 minut, tak abyś, przełamał/a barierę językową, przygotować się do egzaminu, wyjazdu za granice, nadrobić zaległości w szkole lub wyprzedzić materiał. Język biznesu nie jest mi obcy, dlatego zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności!

Proszę o kontakt mailowy – zazwyczaj prowadzę zajęcia, dlatego bardzo trudno jest mi odebrać telefon.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Filologia angielska, studia magisterskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2018 - aktualnie
AJS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Współpracujemy razem już 3 lata - z sukcesami. Nastawienie na cel, profesjonalizm, i odpowiednie metody przekazywania które trafiają do mnie to cechy warte podkreślenia. Do zobaczenia na zajęciach ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.