Wyjątkowe kursy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Wałbrzych

Wyjątkowe kursy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Wyjątkowe kursy

O mnie

Cześć! Od 6 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Przez ten czas, zostało przeprowadzone przeze mnie ponad 7 tysięcy godzin (kursów grupowych, indywidualnych i online). Moi uczniowie określają mnie mianem specjalisty od nauczania trudnych przypadków. Uważam, że nie ma takiej osoby, które nie dało by się nauczyć. Na początku współpracy wspólnie określamy potrzeby, później identyfikuję problemy, dopasowuję metody, i na ten podstawie przechodzimy do nauki właściwej.

Dla mnie nie ma różnicy czy chcesz wyjechać za granicę, zdobyć nowe kwalifikacje, zdać egzamin czy zaimponować rodzinie – WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY TEN CEL!

Przygotowuję do wielu egzaminów KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS, LCCI, TOLES, ELSA, MARLINS, STANAG

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Filologia angielska, studia magisterskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2018 - aktualnie
AJS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Współpracujemy razem już 3 lata - z sukcesami. Nastawienie na cel, profesjonalizm, i odpowiednie metody przekazywania które trafiają do mnie to cechy warte podkreślenia. Do zobaczenia na zajęciach ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.