Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Brwinów
Milanówek
Podkowa Leśna
Błonie
Otrębusy
Pruszków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka100 / 60 min

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, zapraszam na solidne i skuteczne korepetycje z fizyki przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych, liceów i techników.
Przygotowanie do egzaminów, sprawdzianów, matury a także konkursu kuratoryjnego (laureaci mają pierwszeństwo podczas rekrutacji do szkół średnich), tłumaczenie teorii i pomoc w rozwiązywaniu zadań.
Od dziesięciu lat uczę prywatnie fizyki i matematyki z bardzo dobrymi efektami.

Zapraszam także w okresie wakacyjnym wszystkie osoby które chcą już zawczasu zacząć przygotowania do matury lub egzaminu, nadrobić zaległości spowodowane zdalnym nauczaniem, powtórzyć materiał lub przygotować się do konkursu. Przy większej ilości godzin cena za godzinę jest niższa.

Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy że prowadzę lekcję; proszę wówczas o wiadomość SMS, oddzwonię.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

U pana Karola przygotowuję się do matury z fizyki i jestem coraz spokojniejszy o wynik. Przez dwie godziny potrafi nieźle dać w kość, no ale efekty są. Polecam

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Lekcje u Pana Karola są bardzo jasne i dobrze zorganizowane, materiał jest wykładany po kolei, nie ma tam miejsca na chaos i zastanawianie się w trakcie zajęć co dalej. Mój syn dość szybko wyszedł na prostą z fizyką, a duża liczba zadań do rozwiązania wcale nie okazała się dla niego przytłaczająca. Naprawdę dobrze wykorzystany czas.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Karolem. Jest to nauczyciel bardzo dobrze przygotowany, kompetentny i cierpliwy, a lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Szybko i skutecznie potrafił wytłumaczyć mi zagadnienia, których nie rozumiałam na studiach. Dzięki Panu Karolowi dobrze zdałam egzamin, a pochodne i całki nie są już dla mnie zagadką :) Polecam każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Pan Karol to nauczyciel godny polecenia. Gdy moja córka korzystała z jego pomocy zawsze dokładnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Rezultaty jego pracy widziałam już po pierwszych zajęciach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.