Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Brwinów
Milanówek
Podkowa Leśna
Błonie
Otrębusy
Pruszków
Faktura VAT

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Karol

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

U pana Karola przygotowuję się do matury z fizyki i jestem coraz spokojniejszy o wynik. Przez dwie godziny potrafi nieźle dać w kość, no ale efekty są. Polecam

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Lekcje u Pana Karola są bardzo jasne i dobrze zorganizowane, materiał jest wykładany po kolei, nie ma tam miejsca na chaos i zastanawianie się w trakcie zajęć co dalej. Mój syn dość szybko wyszedł na prostą z fizyką, a duża liczba zadań do rozwiązania wcale nie okazała się dla niego przytłaczająca. Naprawdę dobrze wykorzystany czas.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Karolem. Jest to nauczyciel bardzo dobrze przygotowany, kompetentny i cierpliwy, a lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Szybko i skutecznie potrafił wytłumaczyć mi zagadnienia, których nie rozumiałam na studiach. Dzięki Panu Karolowi dobrze zdałam egzamin, a pochodne i całki nie są już dla mnie zagadką :) Polecam każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Pan Karol to nauczyciel godny polecenia. Gdy moja córka korzystała z jego pomocy zawsze dokładnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Rezultaty jego pracy widziałam już po pierwszych zajęciach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.