Karolina Florczyk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Jaworzno
Czeladź
Będzin
Zawiercie
Myszków

Karolina Florczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii
Dla użytkownika Karolina Florczyk

O mnie

Nauczaniem chemii zajmuje się zawodowo od 8 lat. Przez ten czas udało mi się pomóc niezliczonej liczbie licealistów i nie tylko w dostaniu się na wymarzone studia. Wielu z nich jest już lekarzami, stomatologami, farmaceutami czy też chemikami. Gorąco zapraszam Cię do odwiedzenia mojego kanału na YouTube gdzie będziesz mógł zobaczyć w jaki sposób tłumaczę chemie ;)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
Chemia
01.2017 - 06.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Zajęcia z Panią Karoliną to najlepsze co mnie mogło spotkać. Na zajęcia uczęszczałam przez rok w tym czasie przerobiłyśmy dokładnie cały materiał. Każde zagadnienie Pani Karolina tłumaczyła w jasny i klarowny sposób a na sprawdzenie czy rozumiem dany temat dostawałam ogromną ilość zadań które wcześniej przygotowała Pani Karolina. Ogromnym ułatwieniem były autorskie notatki Pani Karoliny dzięki kolorom które zostały w nich zastosowane z łatwością mogłam odtworzyć w głowie ich zawartość.
Z całego serca polecam korepetycje u Pani Karoliny, pamiętam jak nie mogłam doczekać się kolejnych lekcji zawsze kończąc je miałam uśmiech na twarzy i energię do nauki kolejnych zagadnień z chemii.
Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam uczęszczać na zajęcia do
Pani Karoliny, dzięki nim udało mi się dostać na wymarzony kierunek lekarski.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Spotykałam się z Panią Karoliną w bardzo miłej atmosferze i schludnym biurze przez ostatnie dwa lata. To dzięki niej tematy niejasno tłumaczone w szkole okazywały się w rzeczywistości nie aż tak skomplikowane. Jeśli jednak dalej czegoś nie rozumiałam, wysyłała mi linki do nagranych przez nią kursów online, żebym mogła w domu przerobić dane zagadnienie raz jeszcze. Ponadto przed samą maturą, kiedy zdarzało mi się robić zadania późną nocą, udzielała mi porad na bieżąco, za pośrednictwem Messengera. Doceniałam również elastyczność Pani Karoliny – jeśli z jakiegoś powodu nie mogłam przyjść na lekcję w wyznaczonym terminie, nie stanowiło problemu przesunięcie godziny lub spotkanie za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Dodatkowo w nauce chemii bardzo pomogła mi OGROMNA ilość estetycznych i kolorowych notatek które otrzymałam niedługo po rozpoczęciu korepetycji. Przed maturą intensywnie z nich korzystałam, porzucając własny zeszyt i podręczniki. Gdybym nie dostała się w tym roku na wymarzone studia, skorzystałabym z usług Pani Karoliny raz jeszcze!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Miałem przyjemność uczęszczania na korepetycje do Pani Karoliny przez 3 lata. Zajęcia zawsze były prowadzone bardzo profesjonalnie i mogłem liczyć na autorskie notatki. Na zajęciach z Panią Karoliną przerobiliśmy niezliczoną ilość zadań i arkuszy maturalnych, ale dzięki temu zostałem przyjęty z pierwszej listy na kierunek lekarski :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Karolina jest bardzo cierpliwą korepetytorką, która zawsze dopytuje czy wszystko dla nas jest zrozumiałe. Każdy temat jest dokładnie przerobiony, wytłumaczony na różnych typach zadań co moim zdaniem jest największą zaletą tych zajęć. Uczęszczam na zajęcia od roku i widzę ogromne postępy. Nie wspominając o tym ile przez ten rok udało nam się nadrobić materiału.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną. Dzięki nim poprawiłam wynik z chemii aż o 25% i od razu dostałam się na wymarzony lek-dent.
Udostępnione notatki sprawdziły się lepiej niż jakikolwiek podręcznik czy vademecum. Sposób tłumaczenia zagadnień trafił do mnie na tyle dobrze, że byłam w szoku jak łatwa i logiczna jest chemia, której nie mogłam zrozumieć w liceum.
Oprócz tego, że Pani Karolina jest niesamowitym nauczycielem o ogromnej wiedzy, to jest też niezwykle serdeczną i sympatyczną osobą, która znajdzie chwilę na krótkie pogaduchy. Zajęcia absolutnie na tym nie traciły, a czułam się dzięki temu bardzo komfortowo i nie mogłam doczekać się każdej kolejnej lekcji.
Jeżeli udało Ci się załapać na kurs lub indywidualnie, to jesteś w najlepszych rękach!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Pani Karolina jest najlepszą korepetytorką, z jaką miałam okazję współpracować. Zajęcia odbywają się w bardzo komfortowym i ładnym biurze. Karolina przerabia na zajęciach bardzo wiele różnych zbiorów - m.in. Pac, Kaznowski, Kosztołowicz, więc poziom na zajęciach jest naprawdę wysoki. Cierpliwie tłumaczy wszelkie niejasności. Jest bardzo wymagająca, zarówno w stosunku do ucznia, jak i do siebie. Cały czas się rozwija i przygotowuje wiele różnych pomocy naukowych. Każdy uczeń dostaje pokaźny plik z jej autorskimi notatkami, więc na lekcji nie traci się czasu na pisanie formułek w zeszycie. Aby osiągnąć sukces na maturze potrzeba wiele pracy własnej poza korepetycjami, ale Karolina tak potrafi zmotywować i zarazić pasją do chemii, że z przyjemnością siada się do nauki;) Gorąco polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycje u Karoliny! Z ich pomocą udało mi się uzyskać 97% na maturze z chemii. Karolina potrafi świetnie wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia i zwrócić uwagę na najważniejsze rzeczy na maturze! Dodatkowo atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

W tym roku po indywidualnych zajęciach online z Panią Karoliną poprawiłam wynik z matury z chemii z 52% na 90%. Moim zdaniem ogromnym plusem jest to, że uczeń dostaje arkusze maturalne i zadania w bardzo dużej ilości i z różnych wydawnictw. Pani Karolina świetnie tłumaczy zadania obliczeniowe i ćwiczy je z uczniami na wielu, przeróżnych przykładach, przez co nie tylko umie się schematycznie rozwiązywać zadania, ale w logiczny sposób jest się w stanie rozwiązać nawet takie zadanie, którego typu wcześniej się nie robiło. Pani Karolina motywuje do pracy, nie ma odpoczynków, jest plan i taka ilość arkuszy do napisania, którą po prostu trzeba zrobić, żeby napisać dobrze maturę. To co myślę, że jest najważniejsze to, że materiały zapewniane przez Panią Karolinę są na poziomie dopasowanym do poziomu aktualnych matur CKE. W wielu liceach i na korepetycjach "przerabia" się łatwiejsze zadania i arkusze, przez co docelowa matura może wydać się sporo trudniejsza. Doświadczyłam tego w zeszłym roku, przed pójściem na zajęcia do Pani Karoliny. Poza arkuszami, uczeń dostaje kompleksowe notatki, w których materiał opisany jest w bardzo przystępny sposób. Po zajęciach z Panią Karoliną poczułam, że wreszcie całościowo zaczęłam rozumieć chemię, uporządkowałam sobie w głowie wszystkie informacje, które po liceum w mojej głowie były dużym chaosem. Na maturę w tym roku szłam z pewnością i spokojem że umiem i zrobiłam wszystko co powinnam była zrobić. Dzięki tak napisanej chemii dostałam się na kierunek lekarski na Warszawski Uniwersytet Medyczny

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Polecam serdecznie! Korepetycje prowadzone na bardzo wysokim poziomie, atmosfera na zajęciach była bardzo przyjazna, przy której swobodnie się czułam i nie bałam zapytać o coś, czego nie rozumiałam. Dużo pracy, jednakże na pewno przyniesie ona uczniom pozytywne rezultaty w nauce! Jak dotąd były to moje ulubione korepetycje, do których z chęcią bym wróciła!<3

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Syn przygotowywuje się do matury z chemii u Pani Karoliny, do matury podchodzi w przyszłym roku. Dzięki tym zajęciom nabrał dużej pewności i nareszcie polubił chemię. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i oczywiście polecamy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Rzetelne przygotowanie do matury, dużo zadań i prac domowych. Naprawdę można się tutaj świetnie przygotować do matury.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Trafiłam na zajęcia z polecenia mojej znajomej i nie żaluje tej decyzji. Karolina jest fachowcem w tym co robi - dokładnie zna wymogi, schematy i kruczki teraźniejszej matury z chemii. Ma ogromną wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazać w przystępny sposób. Po sprawdzeniu wstępnie odpowiedzi jestem przekonana, że będzie powyżej 85% z tegorocznej matury z czego się strasznie cieszę i dziękuję za tak porządne przygotowanie

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Córka uczęszczała do Pani Karoliny na zajęcia przez cały rok szkolny i mimo tak krótkiego czasu udało jej się nadrobić wszelkie zaległości po innym korepetytorze. Córka z wielką chęcią chodziła na zajęcia, bardzo chwali sobie metody nauczania i atmosferę, która panuje na zajęciach. Pani Karolina rzeczywiście potrafi trafić do młodzieży i przekazać im niezdędna wiedzę. Polecam

avatar
Krzych
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie, wszystko jasne i klarowne.
Szczerze polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Dzięki kilku zajęciom u Pani Karoliny mój syn zdał do następnej klasy, uratowała go!!! Dziękujemy

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Ogromnie się cieszę, że znalazłam taką korepetytorkę. Wszystkie trudne tematy których nie byłam w stanie się nauczyć w dobie pandemii, udało mi się nadrobić po kilku zajęciach u Pani Karoliny. Już nie mogę się doczekać września aż zaczniemy przygotowania do matury.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że zajęcia u Karoliny to najlepsze korepetycje z chemii na jakie możecie trafić. Pracujemy na zajęciach z niezliczoną ilościom materiałów z różnych zbiorów. Każdy dział z obliczeń jest przemaglowany od a do z. Dodatkowo dostajemy zestaw notatek z całej chemii co jest mega pomocne w nauce. Nie wspominając o tym, że Karolina tłumaczy wszystko tyle razy ile tego potrzebujecie. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na zajęcia u Karoliny i jestem przekonana, że udało mi się poprawić maturę z chemii na wysoki wynik. Dziękuję bardzo!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Karolina to naprawdę miła i inteligentną dziewczyna z dużą dozą humoru. Czas spędzony na jej lekcjach był dla mnie nie tyle obowiązkiem który trzeba było zaliczyć co naprawdę fajną rozrywką. Uważam że Karolina uczy bardzo dobrze i do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Widać że w swoją pracę wkłada dużo czasu i pieniędzy - ma bardzo nowoczesne pomoce dydaktyczne, których na pewno nie znajdziemy w szkołach (np. dla mnie bardzo pomocne były przestrzenne modele orbitali). Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek. Każdemu, kto chce wysoko napisać maturę z chemii polecam Karolinę gdyż jest naprawdę dobrym nauczycielem! <3

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Nie mogłem trafić do lepszej korepetytorki! W zeszłym roku pomimo zajęć dodatkowych z chemii u innego nauczyciela uzyskałem tylko 57% co niestety nie jest wystarczającym wynikiem na dostanie się na medycynę. Trafiłem na zajęcia do Karoliny i doznałam szoku ile rzeczy zostało pominiętych na poprzednich zajęciach i jakie mam braki. Karolina bardzo umiejętnie dobiera zadania i zagadnienia, które są realizowane- dzięki temu wszystko staje się o wiele prostsze i układa się w całość. Maturę w tym roku napisałem na 82% Serdecznie polecam !

avatar
Bruno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Zajęcia u Karoliny totalnie zmieniły moje spojrzenie na korepetycje! Gabinet wyposażony w profesjonalne pomoce dydaktyczne - możliwość korzystania z modeli chemicznych, tablica multimedialna, miliony kserówek z zadaniami powodują, ze zajęcia są interesujące i przynoszą efekty. Indywidualne podejście do ucznia daje bardzo szybkie efekty nauczania i nadrabiania zaległości. Ja uzyskałam w tym roku 92% na maturze i dzięki temu dostałam się na medycynę z pierwszych list :) Jeszcze raz ogromnie dziękuje za pomoc ❤

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Dostałem się na stomatologie z pierwszej listy !!! Myśle że jest to najlepszy dowód na skuteczność nauczania u P. Karoliny. Zajęcia na najwyższym poziomie, posiada specjalnie przygotowany gabinet w którym znajdują się wszystkie potrzebne rzeczy do efektywniej nauki chemii. Gorąco polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Karolina jest świetną nauczycielką i przesympatyczną osobą, która nie będzie z Wami na zajęciach przerabiała Witowskiego tylko zadania naprawdę pod dzisiejszą maturę. Wszystkie najtrudniejsze zadania obliczeniowe- hydraty, bufory, pH, dzięki niej stały się łatwe i przyjemne. Dzięki tym zajęciom udało się uzyskać 87% z matury z czego jestem ogromnie zadowolona! Bardzo dziękuje! ❤️

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Bez wątpienia najlepsze korepetycje z chemii na śląsku. Do Karoliny trafiłem w lutym i mimo bardzo krótkiego okresu przygotowawczego maturę poprawiłem o 51% co jest najlepszą rekomendacją.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Karolina jest bardzo sympatyczną osobą, z profesjonalnym podejściem do ucznia. Potrafi zdziałać cuda i dokładnie wytłumaczyć najbardziej niezrozumiale zakamarki chemii. Sprawiła, że uczenie się chemii stalo się przyjemnością, nie mogłam się doczekać, aż dostanę nowe arkusze do przerobienia, co wcześniej wydawalo mi się niemożliwe. Polecam z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Gorąco polecam. Pani Karolina to solidna i rzetelna firma. Wszystkie zajęcia odbyły się w ustalonym terminie i przyniosły bardzo wymierne efekty. Syn uzyskał tytuł laureata w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Do Karoliny trafiłem z polecenia znajomej i nie zawiodłem się. Atmosfera zajęć wspaniała, Karolina bardzo dobrze zna się na tym co robi. Dzięki jej zaangażowaniu udało mi się napisać maturę na 90% i od października będę studentem stomatologii.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Myśle, że mój wynik jest najlepszą rekomendacją - maturę poprawiłam o 45% i dostałam się na weterynarię! Karolina jest profesjonalistką w tym co robi! Lekcje są starannie omawiane, zadania bardzo rzetelnie sprawdzane. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na zajęcia do Karoliny :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Dzięki Karolinie udało mi się uzyskać 85% na maturze i dostać na wymarzoną stomatologię! Karolina ma indywidualne podejście do ucznia, na zajęciach przerabiane jest bardzo dużo zadań z różnych zbiorów, matur. Bardzo się ciesze, ze trafiłem na tak profesjonalnego i serdecznego korepetytora! Gorąco polecam!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Serdecznie polecam zajęcia u Karoliny, które prowadzone są bardzo miłej atmosferze. Otrzymałam bardzo dużo materiałów i zadań, dzięki czemu mogłam przećwiczyć w domu każde zagadnienie i jak najlepiej je opanować. Dzięki Karolinie udało mi się uzyskać 85% na maturze z chemii i nauka do niej była przyjemnością :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Zajęcia u Karoliny przebiegają w sympatycznej atmosferze i co najważniejsze -przynoszą ogromne efekty! Dopiero po korepetycjach z Karoliną udało mi się osiągnąć taki wynik jakiego potrzebowałam, żeby dostać się na medycynę. Indywidualne podejście i sposób tłumaczenia dostosowany do ucznia to cechy, które powinien posiadać idealny korepetytor i spotkałam się z tym dopiero na zajęciach u Karoliny. Umie zmotywować, zachęcić do działania i przy okazji pokazać, że chemia wcale nie jest taka zła. Polecam z całego serca!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Po negatywnych doświadczeniach z wieloma korepetytorami Karolina w końcu sprawiła, że polubiłam chemię, której nienawidziłam przez całe liceum. Maturę poprawiłam o 40 punktów procentowych, co mówi samo za siebie. Atmosfera na zajęciach zdecydowanie na plus, dużo dodatkowych materiałów z rozmaitych zbiorów, a przede wszystkim cierpliwość Karoliny sprawia, że nie powinnaś/powinieneś zwlekać przed zapisaniem do niej na zajęcia. Serdecznie polecam!
PS Jeszcze raz dziękuję, Karolina :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Zajęcia u Karoliny są na najwyższym poziomie. Bardzo kompetentna osoba, zna wymagania maturalne, wszystko tłumaczy w bardzo jasny i czytelny sposób. A do tego jest bardzo miłą osobą, która ma świetny kontakt ze swoimi uczniami. Gorąco polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Chciałabym bardzo podziękować Pani Karolinie! Dzięki jej pomocy napisałam tegoroczną maturę z chemii na 90% i od października zacznę studiować medycynę! :D Na zajęciach przerabia sie ogromną ilość zadań i arkuszy maturalnych. Rzeczywiście na zajęciach uczymy sie tego co najważniejsze na maturze czyli logicznego myślenia :) Pani Karolina jest bardzo cierpliwą osobą, która tłumaczy nam wszystko do oporu aż zrozumiemy to w 100 %. Jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam! ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Polecam korepetycje u Karoliny, dzięki której poprawiłam maturę z chemii na 80% i dostałam się na wymarzoną farmację. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, materiał powtórzony i utrwalony, bardzo dużo materiałów przerobione, wszelkie wątpliwości dotyczące zadań wyjaśnione. Serdecznie polecam! :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Gorąco polecam! Postanowiłam poprawić maturę z chemii po czteroletniej przerwie z nauką, miałam duże zaległości, wielu rzeczy nie pamiętałam. Dzięki Karolinie dostanę się na wymarzone studia :) Przerobiłyśmy cały materiał bardzo szybko i sprawnie, Karolina rozwiała wszelkie wątpliwości - dowiedziałam się i przede wszystkim ZROZUMIAŁAM wiele rzeczy, o których w szkole nawet nie wspomniano. Podejście do ucznia rewelacyjne, brak stresu, dużo cierpliwości i uśmiechu ze strony Karoliny oraz co bardzo istotne dla mnie - możliwość dopasowania zajęć do grafiku pracy (co czasem nie było łatwe). Nie ma się co zastanawiać, tylko szybko rezerwować termin :) Pozdrawiam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Polecam wszystkim korepetycje u pani Karoliny, cały materiał przerobiony bardzo solidnie, oprócz samej teorii pojawiło się też bardzo dużo arkuszy i zadań, co tylko pozwoliło lepiej napisać maturę - nie będąc na rozszerzeniu z chemii dzięki pani Karolinie napisałem maturę z chemii na 97%. Jeśli szukacie dobrego korepetytora - trafiliście właściwie!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Serdecznie polecam zajęcia u p. Karoliny. Lekcje są prowadzone bardzo sumiennie, wszelkie problemy z zagadnieniami p. Karolina tłumaczy w sposób bardzo przejrzysty i nie straszne są później już żadne zadania. Podchodząc do matury czułam się bardzo dobrze do niej przygotowana.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Serdecznie polecam p. Karolinę, cały materiał super wytlumaczony i powtórzony, mnóstwo materiałów, wszystkie wątpliwości wyjaśnione apropo zadań :) jestem bardzo zadowolona, polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Panią Karolinę zatrudniłam 3 lata temu by pomogła wyjść mojej córce na prostą z matematyką. Potrafiła ją zmotywować do nauki jak nikt inny i matematyka już nie sprawia mojej córce kłopotu. Później córka przystąpiła do kursu maturalnego z chemii u Pani Karoliny i tu kolejny SUKCES ! Córka została świetnie przygotowana do matury z rozszerzonej chemii i z wynikiem 89% dostała się na upragnioną medycynę. Gorąco polecam tą nauczycielkę każdemu ! Ma bardzo dobry wpływ na swoich uczniów i zawsze przychodzi świetnie przygotowana.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2016

Do Karoliny trafilam na zajęcia z polecenia koleżanki z czego jestem bardzo zadowolona. Karolina poświęca bardzo duzo czasu swoim uczniom , nie tylko poprzez sprawdzanie ogromu dodatkowych zadań

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Chciałbym podziękować bardzo Karolinie za przygotowanie do tegorocznej matury z chemii. 87 % mówi samo za siebie ! :D Do każdych zajęć jest milion zadań, każdy temat jest bardzo dokładnie opracowywany , w taki sposób , ze nie ma problemu ze zrozumieniem. Najlepsze korepetycje na jakie mogłem trafić :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Syn uczęszcza na zajęcia do pani Karoliny. Jest z nich bardzo zadowolony. Udało mu się nadrobić w bardzo krótkim czasie zaległości, które niestety złapał na zajęciach w liceum. Teraz syn z przyjemnością siada do chemii i rozwiązuje liczne zadania, które dostaje od korepetytorki. Z takim nauczycielem wysoki wynik na maturze gwarantowany ! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Jeśli ktoś ma watpliwości czy zapisać się do Karoliny na zajęcia to niech się dłużej nie zastanawia! :) Wszystko bardzo profesjonalnie , korepetycje na najwyższym poziomie! Jeszcze raz polecam !

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Chodziłem przez ostatni rok do pani Karolina na korepetycje z chemii ponieważ chciałem się dobrze przygotować do matury. Jestem bardzo zadowolony z efektów , czułem się bardzo pewny na maturze z chemii i sądzę że mój wynik z matury będzie na poziomie 80-90%. Serdecznie polecam

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Uczęszczam na zajęcia z chemii do Pani Karoliny. Pani Karolina jest osobą bardzo pogodną, miłą, sympatyczną która tłumaczy wszystko w bardzo jasny sposób. Nauka z nią chemii to sama przyjemność. Mimo tego, że do matury zostało jeszcze prawie 6 miesięcy to ja już czuje się na siłach, żeby napisać maturę z chemii na wysokim poziomie. Bardzo cieszę się, że udało mi znaleźć tak dobrą korepetytorkę. Naprawdę polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Gorąco polecam Panią Karolinę ! Super podejście do nauczania , nawet najtrudniejszy materiał wytłumaczyła mi w bardzo zrozumiały sposób. Dzięki tym zajęciom nareszcie zacząłem lubić i rozumieć chemię nie wspominając o bardzo dobrych ocenach !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.