Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Swarzędz
Poznań
Zalasewo
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, natomiast aktualnie studiuję prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, co świadczy o szerokim zakresie moich zainteresowań :) Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum oraz technikum.
Posiadam materiały, na których uczeń może pracować. Podchodzę indywidualnie do każdego podopiecznego i szukam najlepszych dla niego metod nauki.
Razem przygotujemy się do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów bez stresu. Niegroźne będą dla nas poprawy ocen na koniec semestru czy zadania dodatkowe :)

Aktualnie prowadzę także wakacyjny kurs języka angielskiego, zapraszam do kontaktu telefoniczego. 

Na życzenie mogę rozpisać program zajęć.
Mam możliwość dojazdu do ucznia w Swarzędzu oraz Poznaniu.

_50zł/60min _

75zł/90min

Zainteresowanych proszę o wiadomość, odpowiem na każde pytanie :)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zajęcia odbywają się wyłącznie online.

PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ SMS, oddzwonię :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Pani Karolina to skuteczna korepetytorka, która w zamian za swoje pełne zaangażowanie oczekuje tylko jednego - chęci do pracy. Gdyby w szkołach uczyli tacy nauczyciele, dzieci nie miałyby problemu z nauką. Pedagodzy nie potrafili sobie poradzić z zajęciami zdalnymi, a korepetycje online okazały się idealnym rozwiązaniem i motorem do działania. Jesteśmy z żoną pełni podziwu - w rok nasza Córka, która nie miała ochoty otwierać książek nawet na moment, zamieniła się w prymuskę, która dostała się do liceum uznawanego za jedno z najlepszych w mieście. Urzekła nas szczera chęć pomocy dla naszego Dziecka za każdym razem, gdy potrzebowała tego poza korepetycjami. Nasza Córka miała zajęcia 5x w tygodniu i mamy nadzieję kontynuować takie cykle w kolejnym roku szkolnym. Sam oddałbym każde pieniądze i cały wolny czas żeby ktoś w młodości tak mnie naprowadził na naukową ścieżkę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Przerobiliśmy przed Panią Karoliną 5 korepetytorów i latami nie mogliśmy dojść do ładu z językiem angielskim i matematyką. Teraz, po 1,5 roku współpracy, obaj synowie wybierają się do dwujęzycznego liceum. Jesteśmy zachwyceni i gorąco polecamy każdemu. Zajęcia zdalne były tak przyjemne, że chłopcy nie mogli się ich doczekać. Nie spotkaliśmy do tej pory osoby o tak rozległej wiedzy, jesteśmy pod pełnym wrażeniem profesjonalizmu Pani Karoliny.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

dzięki p. Karolinie dostałem się do wymarzonego liceum :) pracowaliśmy razem dwa lata, zawsze mogłem liczyć na pomoc z jej strony i szybki kontakt w razie wątpliwości np. z zadaniem domowym. zajęcia zdalne były równie dobre, co stacjonarne, dla mnie nawet wygodniejsze.

avatar
Paulina K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Polecam zajęcia szczególnie ósmoklasistom - Karolina nie tylko ogarnęła z dziećmi WSZYSTKIE przedmioty, ale przede wszystkim przygotowała ich do egzaminu tak świetnie, że w ogóle się nie denerwują :) stanęła na wysokości zadania także w trakcie epidemii, organizując zajęcia online, którym niejednokrotnie z mężem się przyglądaliśmy. Nie odbiegały jakością od standardowych korepetycji. Poza tym Karolina jest w stałym kontakcie z dziećmi, jeśli miały jakieś wątpliwości lub problem z bieżącym zadaniem zawsze była pod telefonem. Dziękujemy i nie możemy się doczekać aż pochwalimy się wynikami:)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Odebrałam wczoraj wyniki matury. Dziękuję Karolina! Angielski podstawowy 100%, rozszerzony 90% i ustny 100%. A jeszcze rok temu w ogóle nie myślałam o rozszerzeniu i drzalam na myśl o rozmowie po angielsku. Gdyby nie Karolina, nie poszłoby mi tak dobrze. Bardzo polecam!
Wcześniej miałam zajęcia z kilkoma korepetytorami, ale dopiero Karolina umiała do mnie trafić i zarazic mnie miłością do języka. Niepowtarzalna wesoła atmosfera i pomoc na bieżąco, byłyśmy w kontakcie nawet w dni, w które nie miałyśmy zajęć.
Lepiej dzwonić już w wakacje żeby zarezerwować termin, mi się udało zająć ostatnie wolne miejsce pod koniec sierpnia, ma wielu stałych uczniów.
Warto!

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Karolina jest najlepszą korepetytorką, z którą do tej pory współpracowałam. To rzetelna i sumienna osoba, która stanie na rzęsach, żeby dziecko samodzielnie rozwiązało dany problem. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

P.Karolina bardzo mi pomogła. Jest sumienną, cierpliwą osobą. Pani Karolina świetnie potrafi przekazać swoją wiedzę. Jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i pomoc! Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

P. Karolina bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z angielskiego. Dzięki niej polubiłam naukę języka i przestałam się bać mówić po angielsku. Dziękuję!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Wspaniała nauczycielka z pedagogicznym podejściem,w bardzo jasny sposób tłumaczy zadania z wielu przedmiotów.Konkretna,ambitna i z anielska cierpliwością. polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Bardzo polecam!! Córa w koncu opanowała matmę i bedziemy walczyć o 4 na rok, nauczycielka zaskoczona.

avatar
Klemens
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Inteligentna, opanowana i zawsze przygotowana. Dzięki Karolinie córka zdecydowala się na profil bio-chem w dobrym liceum. To juz 3 rok ich wspolnej nauki, postęp niesamowity. Dziękujemy!

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam!! Dzieki korepetycjom z p. Karolina moj starszy syn jest swietnie przygotowany do testow gim, a mlodszy poprwil swoje oceny z 3 na 4 a nawet 5. Punktualna, zawsze bdb ptzygotowana, zaciekawila chlopakow i zachecila do nauki, usmiechnieta.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.