Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Swarzędz
Poznań
Zalasewo

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Karolina

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie studiuję na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum oraz technikum.

Posiadam materiały, na których uczeń może pracować. Podchodzę indywidualnie do każdego podopiecznego i szukam najlepszych dla niego metod nauki.

Razem przygotujemy się do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów bez stresu. Niegroźne będą dla nas poprawy ocen na koniec semestru czy zadania dodatkowe :)Proszę o kontakt mailowy lub przez fb :)Z uwagi na duże zainteresowanie, zapisy na rok 2020/21 otwieram już w lipcu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Paulina K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Polecam zajęcia szczególnie ósmoklasistom - Karolina nie tylko ogarnęła z dziećmi WSZYSTKIE przedmioty, ale przede wszystkim przygotowała ich do egzaminu tak świetnie, że w ogóle się nie denerwują :) stanęła na wysokości zadania także w trakcie epidemii, organizując zajęcia online, którym niejednokrotnie z mężem się przyglądaliśmy. Nie odbiegały jakością od standardowych korepetycji. Poza tym Karolina jest w stałym kontakcie z dziećmi, jeśli miały jakieś wątpliwości lub problem z bieżącym zadaniem zawsze była pod telefonem. Dziękujemy i nie możemy się doczekać aż pochwalimy się wynikami:)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Odebrałam wczoraj wyniki matury. Dziękuję Karolina! Angielski podstawowy 100%, rozszerzony 90% i ustny 100%. A jeszcze rok temu w ogóle nie myślałam o rozszerzeniu i drzalam na myśl o rozmowie po angielsku. Gdyby nie Karolina, nie poszłoby mi tak dobrze. Bardzo polecam!
Wcześniej miałam zajęcia z kilkoma korepetytorami, ale dopiero Karolina umiała do mnie trafić i zarazic mnie miłością do języka. Niepowtarzalna wesoła atmosfera i pomoc na bieżąco, byłyśmy w kontakcie nawet w dni, w które nie miałyśmy zajęć.
Lepiej dzwonić już w wakacje żeby zarezerwować termin, mi się udało zająć ostatnie wolne miejsce pod koniec sierpnia, ma wielu stałych uczniów.
Warto!

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Karolina jest najlepszą korepetytorką, z którą do tej pory współpracowałam. To rzetelna i sumienna osoba, która stanie na rzęsach, żeby dziecko samodzielnie rozwiązało dany problem. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

P.Karolina bardzo mi pomogła. Jest sumienną, cierpliwą osobą. Pani Karolina świetnie potrafi przekazać swoją wiedzę. Jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i pomoc! Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

P. Karolina bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z angielskiego. Dzięki niej polubiłam naukę języka i przestałam się bać mówić po angielsku. Dziękuję!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Wspaniała nauczycielka z pedagogicznym podejściem,w bardzo jasny sposób tłumaczy zadania z wielu przedmiotów.Konkretna,ambitna i z anielska cierpliwością. polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Bardzo polecam!! Córa w koncu opanowała matmę i bedziemy walczyć o 4 na rok, nauczycielka zaskoczona.

avatar
Klemens
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Inteligentna, opanowana i zawsze przygotowana. Dzięki Karolinie córka zdecydowala się na profil bio-chem w dobrym liceum. To juz 3 rok ich wspolnej nauki, postęp niesamowity. Dziękujemy!

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam!! Dzieki korepetycjom z p. Karolina moj starszy syn jest swietnie przygotowany do testow gim, a mlodszy poprwil swoje oceny z 3 na 4 a nawet 5. Punktualna, zawsze bdb ptzygotowana, zaciekawila chlopakow i zachecila do nauki, usmiechnieta.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.