Karolina Spyrka

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel Visual Arts (8 lat doświadczenia, egzaminator), prowadzi zajęcia w studio artystycznym na Salwatorze (Kraków) lub online. 

Prywatne lekcje visual arts, wsparcie w pisaniu Comparative Study ] (SL/HL) - lekcje wprowadzające, wykłady z teori sztuki i języka sztuki po angielsku. Przygotowanie pierwszego draftu, pomoc w pisaniu bibliografii, wyobu źródeł, przygotowaniu ostatecznej wersji pracy maturalnej. 

Extended Essay z Visual Arts -  konsultacja pracy badawczej w dziedzinie sztuki. Wprowadzenie i przygotowanie do zadania EE, pomoc przy formułowaniu tematu i pytania badawczego, przygotowanie plany pracy, pomoc w znalezieniu źródeł, poprawa językowa pracy, wsparcie w przygotowaniu 2 draftu i ostatecznej wersji pracy. 

Internal assessment exhibition - ćwiczenia praktyczne przygotowujące, profejsonalny feedback, przygotownie merytoryczne do sforłumowania tematu projektu, przygotowanie merytoryczne aspektów kuratorskich wystawy, feedback techniczny i konceptualny, wsparcie i pomoc w przygotowaniu tekstów do wystawy. 

Process Portfolio -  Wsparcie techniczne i merytoryczne w wyborze prac do portfolio, warsztat techniczny (wybór medium, aplikacji do stworzenia portfolio), wsparcie kontentu pisemnego, poprawa pierwszego draftu i ostatecznej wersji pracy. 

Dodatkowo: Konsultacja portflio na uczelnie zagraniczne, przygotowanie merytoryczne do rozmów kwalifikacyjnych na studia za granicą. 

Online: Skype, MsTeams, Zoom, Discord :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2012
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
01.2015
IB Professional Development level 1
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Nauczyciel Visual Arts,
Mam doświadczenie w nauczaniu w systemie brytyjskim, oraz polskim. Uczę takich przedmiotów jak: historia sztuki, wiedza o kulturze, malarstwo, rysunek, udzielam konsultacji na studia, uczę pisania prac akademickich.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Bardzo dobra współpraca. Osoba ktora faktycznie ma do czynienia z nauczaniem w danej dziedzinie. Latwa komunikacja. Polecam!

Karolina Spyrka

Dziekuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.