Karolina Spyrka

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Kraków

Karolina Spyrka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Spyrka

O mnie

Jestem nauczycielem historii sztuki oraz przedmiotów artystycznych z zakresu: malarstwa, rysunku podstaw fotografii, filmu i pisania prac teoretycznych.

Mam doświadczenie w nauczaniu dwujęzycznym jako nauczyciel międzynarodowy, oraz wyłącznie w języku angielskim. Prowadzę lekcję online zarówno po polsku jak i angielsku, konsultuję eseje studentów polskich studiujących za granicą oraz w Polsce. Przygotowuję do matury polskiej z historii sztuki, egzaminu teoretycznego na ASP, konsultuję przygotowanie teczki, udzielam korepetycji uczniom matury brytyjskiej (A levels) oraz IB (visual arts). Udzielam konsultacji przy tworzeniu portfolio na studia za granicą.

Od tego roku nauczam także języka angielskiego jako obcego, oraz historii po angielsku na poziomie szkoły podstawowej. Prowadzę zajęcia w formie stacjonarnej, w umówionym miejscu, lub w moim studio-pracowni, oraz zajęcia online na skype, discord, teams, zoom.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2012
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
01.2015
IB Professional Development level 1
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Nauczyciel Visual Arts,
Mam doświadczenie w nauczaniu w systemie brytyjskim, oraz polskim. Uczę takich przedmiotów jak: historia sztuki, wiedza o kulturze, malarstwo, rysunek, udzielam konsultacji na studia, uczę pisania prac akademickich.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Bardzo dobra współpraca. Osoba ktora faktycznie ma do czynienia z nauczaniem w danej dziedzinie. Latwa komunikacja. Polecam!

Karolina Spyrka

Dziekuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.