Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gliwice
Rybnik
Pilchowice
Knurów
Sośnicowice
Język niemiecki80 - 120 / 60 min

Karina Boft

Opis ogłoszenia

Drodzy rodzice, uczniowie oraz pasjonaci języka niemieckiego

Od 2020 roku jestem w mojej ukochanej ojczyźnie i wierzcie mi bardzo brakuje mi codzienności z moim ulubionym językiem obcym - językiem niemieckim.

Nie chcąc zaprzepaścić zdobytych zagranicą umiejętności zarówno gramatycznych (czyli tych nudnych struktur), zasobu słownictwa (który najlepiej się zdobywa przez gry, gadanie oraz powtarzanie), jak i komunikacyjnych (ROZMOWA, ROZMOWA - JESZCZE RAZ ROZMOWA), proponuję pomoc w zadaniach, zrozumieniu oraz przełamaniu blokady w mówieniu. Pomogę Wam w nauce prostych struktur gramatycznych oraz tych bardziej skomplikowanych. Poszerzymy wspólnie słownictwo oraz popracujemy nad UŻYWANIEM tych słówek w codziennym życiu, szkole, bądź pracy. 

Podkreślam bardzo ważna jest dla mnie komunikacja, a więc wypracowanie swobodnej wypowiedzi. Sama wiem po sobie jak wygląda wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów z wiedzą wyniesioną ze szkoły. Daj szansę swojemu dziecku lub sobie na bezproblemową komunikację w obcym języku, który kujesz od niepamiętnych lat w szkolnej ławce, a nic poza Guten Tag i Danke nie potrafisz wydukać.

GRAMATYKA
SŁOWA SŁOWA SŁOWA
KONWERSACJE

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 03.2020
Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn
Licencjat
Politik und Gesellschaft/Skandinavistik
09.2021 - aktualnie
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Filologia germańska - nauczycielska
Kursy i szkolenia
06.2020
Treninig interkulturowy - praca z
Doświadczenie
08.2018 - 09.2020
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
Pomoc w przygotowywaniu projektów europejskich skierowanych do mniejszości niemieckiej. Tłumaczenia dokumentów i transkrypcja nagranych wywiadów. Wsparcie
03.2019 - 03.2020
Universität zu Köln
Wsparcie zespołu dziekanatu w procesie digitalizacji, poszukiwaniu danych, badaniach, analizach. Organizacja menedżerska gal ukończeń studiów. Systematyczna archiwizacja danych. Doradztwo i coaching studencki.
09.2020 - aktualnie
English Experts
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języka niemieckiego. Głównie konwersacje na poziomie od B1 w górę - niemiecki biznesowy, na poziomie przygotowania do studiów, potoczny etc.
09.2021 - aktualnie
Centrum Języków Obcych Focus
Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego indywidualnych oraz grupowych na poziomie A1 do C1.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.