Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gliwice
Rybnik
Pilchowice
Knurów
Sośnicowice

O mnie

Witam,

jestem tegoroczną absolwentką Reńskiego Uniwersytetu w Bonn w Niemczech. Ukończyłam politykę, socjologię oraz skandynawistykę, w związku z tym chciałabym kontynuować pracę z językiem niemieckim, który tak sobie ukochałam.

Czytanie, pisanie i oczywiście MÓWIENIE jest podstawą komunikacji w innym języku to właśnie chciałabym przekazywać moim przyszłym uczniom.

Zapraszam do kontaktu… und ich hoffe, bis bald!!

Eure Karina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 03.2020
Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn
Licencjat
Politik und Gesellschaft/Skandinavistik
09.2021 - aktualnie
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Filologia germańska - nauczycielska
Kursy i szkolenia
06.2020
Treninig interkulturowy - praca z
Doświadczenie
08.2018 - 09.2020
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
Pomoc w przygotowywaniu projektów europejskich skierowanych do mniejszości niemieckiej. Tłumaczenia dokumentów i transkrypcja nagranych wywiadów. Wsparcie
03.2019 - 03.2020
Universität zu Köln
Wsparcie zespołu dziekanatu w procesie digitalizacji, poszukiwaniu danych, badaniach, analizach. Organizacja menedżerska gal ukończeń studiów. Systematyczna archiwizacja danych. Doradztwo i coaching studencki.
09.2020 - aktualnie
English Experts
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języka niemieckiego. Głównie konwersacje na poziomie od B1 w górę - niemiecki biznesowy, na poziomie przygotowania do studiów, potoczny etc.
09.2021 - aktualnie
Centrum Języków Obcych Focus
Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego indywidualnych oraz grupowych na poziomie A1 do C1.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.