Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kamil

O mnie

Obroniłem tytuł inżyniera na kierunku inżynieria biomedyczna o specjalizacji teleinformatyka medyczna na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym oraz Collegium Medicum w Bydgoszczy.  Obecnie uczęszczam na studia magisterskie na kierunku informatyka stosowana na Uniwesytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Korepetytorem jestem już od kilku lat i posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z najmłodszymi uczniami jak i osobami czynnymi zawodowo. Mój zakres zainteresowań to matematyka, fizyka i informatyka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2018
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Inżynier
inżynieria biomedyczna
03.2018 - aktualnie
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Magister
informatyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
wioletka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2013

Dzięki temu chłopakowi po nauce dzień przed matura wkońcu ją zdałam w tym roku :) w co sama nie wierzylam.. Jestem bardzo wdzięczna.. Kamil jest miły, wesoły, pomysłowy i w prosty sposób przekazuje wiedzę ;) naprawdę polecam !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2013

Kamil jest bardzo dobrym korepetytorem, świetnie uczy jest bardzo cierpliwym i ułożonym chłopakiem. Gorąco polecam bo dzięki niemu zdałam matematykę ;]

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.