Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kamil

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2012 - 06.2017
  Uniwersytet Jana Kochanowskiego
  Magister
  Filologia germańska
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  09.2017 - 06.2018
  Szkoła Podstawowa
  10.2017 - 05.2018
  Szkoła językowa

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Dariusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 marca 2017

  Od 4 mc współpracuję z Kamilem, jestem bardzo zadowolony. Korepetytor bardzo mnie motywuje do pracy. Do każdych zajęć przygotowuje wiele ćwiczeń. Na zajęciach zachęca do mówienia. Od czasu podjęcia współpracy znacznie poprawił się mój poziom znajomości niemieckiego. Na początku byłem bardzo sceptyczny co do korepetycji na skypie, wg mnie zajęcia przez internet nie tracą na jakości. tak samo się rozmawia, rozwiązuje ćwiczenia, sprawdza zadania itp. przy tym nie marnuje sie czasu na dojazdy, można się spotykać o każdej porze.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.