Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Warszawa (Żoliborz +2)

Kamilla

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Kamilla

O mnie

Skończyłam IX LO im. Klementyny Hoffmanowej. Zrobiłam licencjat z filozofii na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie kontynuuje studia filozoficzne magisterskie na UW. Mam wieloletnie doświadczenie z prowadzenia korepetycji, głównie z angielskiego na różnych poziomach, dla różnych grup wiekowych. Przez jakiś czas pracowałam jako lektor języka angielskiego w szkole językowej w warszawskim Ursusie. Udzielam korepetycji, ponieważ jest to praca, którą łatwo pogodzić ze studiami dziennymi, dająca dużo satysfakcji - mam poczucie, że robię coś naprawdę pożytecznego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filozofia
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Pomagała mojej córce w gimnazjum. Wyniki imponujące, bo wreszcie jie było kucia, ale profesjonalna rozmowa jak z nativem. Zdecydowanie polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Bardzo dobra korepetytorka. Polecam serdecznie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Kamilla przygotowywała mnie do lekcji angielskiego w technikum. Skutecznie przełamała moją barierę w mówieniu. To był wcześniej mój największy problem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2014

Bardzo dobre podejście do ucznia. Cierpliwa, ale jednocześnie wymagająca nauczycielka z nieszablonowym podejściem do zajęć. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.