Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Lublin
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka45 / 60 min

Kamil

Opis ogłoszenia

Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują gotowej, poprawnej metodologicznie i technicznie analizy statystycznej wyników swoich badań. Zatem m.in. do: studentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, pracowników naukowych, niezależnych badaczy i instytucji. 

Dzięki temu, że badania i analizy to moja pasja mogę zagwarantować konkurencyjne ceny oraz szybką realizację. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu koncepcji i opracowywaniu wyników badań - profesjonalne wykonanie zadania. 

Przygotowuję bazy danych: zarówno ich schematy do samodzielnego kodowania jak również koduję dane. To Ty decydujesz o tym w jakiej formie prześlesz dane.
Wykonuję odpowiednie analizy statystyczne, doradzam w ich wyborze oraz dostosowuję do celu badania, pytań badawczych i hipotez.
Opisuję oraz interpretuję wyniki wykonanych analiz statystycznych.
Formatuję tabele i wykresy, tak aby były estetyczne, a ich zrozumienie nie sprawiało problemu.
W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiadam na pytania związane z wynikami statystyki. 

Nie jestem matematykiem! Dzięki temu masz pewność, że analiza nie będzie jedynie zbiorem skomplikowanych wyliczeń z których niewiele zrozumiesz. Przeciwnie – obliczenia statystyczne, tabele i wykresy jasno opiszę lub jeżeli tak będziesz wolał(a) przygotuję proste instrukcje interpretacji wyników. 

Wykonuję analizy statystyczne z zakresu nauk społecznych, statystykę medyczną jak również obliczenia statystyczne z nauk im pokrewnych, wymagających analogicznych technik.
Nie wykonuję natomiast analiz ekonometrycznych, nie zajmuję się również teorią statystyki. 

Pracuję legalnie – możesz otrzymać fakturę i formularz przenoszący na Ciebie prawa autorskie do analizy statystycznej. Gwarantuję uczciwość, rzetelność i dyskrecję. 

Nie pomagam natomiast przy pisaniu kolokwiów, testach i rozwiązywaniu zadań ze statystyki teoretycznej. 

Zapraszam do współpracy.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.