Kamil Semeniuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Lublin
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Analiza statystyczna projektów badawczych. Tworzenie i opracowywanie ankiet. Pomoc z zakresu statystyki – SPSS, Statistica, Excel.

Jeśli czytasz ten tekst to na pewno nie trafiłeś/aś tu przypadkowo. Zapewne potrzebujesz pomocy w przygotowaniu analizy statystycznej.
Od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami statystycznymi. Ja również pisząc swoje prace dyplomowe „męczyłem się” z analizą statystyczną. Zacząłem samodzielnie poznawać programy SPSS oraz Statistica, a także ukończyłem studia z zakresu Analizy statystycznej danych.

Pomagam i udzielam korepetycji podczas badań i analiz m.in. z takich dziedzin jak: psychologia, pedagogika, socjologia, medycyna, fizjoterapia, pielęgniarstwo, marketing, zarządzenie.

Kluczowe jest dla mnie, aby analiza była zrozumiała dla każdego humanisty (którym zresztą sam jestem).

Pomagam nawet w skrajnych przypadkach:
• Być może nie wiesz co chcesz policzyć?
• Zebrałe/łaś dane, ale nie wiesz co z nimi zrobić?
• A może Twój Promotor lub Przełożony ma wizję, której nie potrafi Ci wyjaśnić?
Razem zastanowimy się nad tematem i celem Twojej analizy, ułożymy pytania i hipotezy badawcze oraz wykorzystamy odpowiednią metodologię i wybierzemy właściwe analizy.

Pracuję legalnie – wystawiam faktury, posiadam licencje na komercyjne użytkowanie programów: IBM SPSS Statistics, Statistica, oraz MS Office, a także dużą bazę kluczy do kwestionariuszy i testów psychologicznych, pedagogicznych oraz medycznych.

Dbam o bezpieczeństwo danych. Gwarantuję, że wyniki badań w jakiejkolwiek postaci nie zostaną udostępnione osobom trzecim, ani w żaden sposób nie zostaną ponownie wykorzystane.

Udzielam bezterminowych i darmowych konsultacji w zakresie zrozumienia metodologii badania i obliczeń statystycznych.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej lub zapytać o koszty? Skontaktuj się ze mną mailowo lub przez portal e-korepetycje (opcja "Napisz do korepetytora"). Odpowiem w ciągu kilku godzin. Przekaż podstawowe informacje na temat: badania, zastosowanych narzędzi oraz oczekiwań względem analizy.

Informacje na temat szczegółowego zakresu pomocy oraz zasad współpracy na mojej stronie internetowej oraz Fanpagu. Adresy znajdują się w w danych "o mnie" - wystarczy kliknąć w moje imię i nazwisko po lewej stronie na zielonym tle :)

Aby zaoszczędzić Państwu i sobie czasu z góry informuję, że nie pomagam przy pisaniu kolokwiów i rozwiązywaniu zadań. :)

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Socjologia
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2011 - 05.2012
Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Analiza danych - studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2011 - aktualnie
Pracownia Lokalnych Badań Społecznych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.