Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Lublin
Warszawa

O mnie

Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują gotowej, poprawnej metodologicznie i technicznie analizy statystycznej wyników swoich badań, np. analiza ankiety, analiza bazy danych medycznych itp. Zatem m.in. do: studentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, pracowników naukowych, niezależnych badaczy i instytucji.Dzięki temu, że badania statystyczne i analiza danych to moja pasja mogę zagwarantować konkurencyjne ceny oraz szybką realizację. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu koncepcji i opracowaniu wyników badań - profesjonalne wykonanie zadania.Moje wsparcie obejmuje: analizę statystyczną, opis, interpretację, graficzną prezentację wyników badania statystycznego oraz konsultacje statystyczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.