Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów +3)

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Jakub

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Kuba uczy mnie od dwóch lat. Zapisałem się na lekcje do niego, bo nie cierpiałem angielskiego i chciałem żeby ktoś wreszcie mnie wyrwał z niechęci do mówienia. Dzieki wyrozumiałemu podejściu lektora i systematycznej nauce, wreszcie "poczułem" język. Szczególnie podobają mi się niekonwencjonalne metody nauki jak rozumienie tekstu piosenek czy zapamiętywanie słownictwa poprzez skojarzenia, pomogło mi się przełamać i czasem sam się zaskakuje, gdy w konwersacji wyskoczę z jakimś wyrafinowanym słówkiem :P W każdym razie na pewno warto się z Kubą uczyć, bo jest wyrozumiały i wie, jak dotrzeć do człowieka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2014

Zawsze przygotowany, ma świetne podejście do ucznia, a przy tym jest naprawdę wymagający. Potrafi zmotywować do nauki poprzez ciekawe, urozmaicone zajęcia, które prowadzi z dużym zaangazowaniem. Ponadto jest bardzo solidny i punktualny. Mój syn zrobił przy nim ogromne postępy, świetnie napisał egzamin gimnazjalny. W liceum jest w najbadziej zaawansowej grupie i bardzo sobie ceni lekcje z nim. Polecam p. Kubę z całego serca.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Przygotowuję się do Firsta u Kuby i idziemy jak burza. Czułam się dosyć niepewnie, a po dwóch semestrach nauki jestem gotowa pyknąć ten egzamin. Generalnie nauka u niego jest bardzo fajna, korzysta z różnych multimediów i nie pozwala się nudzić. Wymaga sporo, to prawda, ale potem to się odpłaca. Jak mnie przez kilka zajęć przycisnął z gramatyki, to potem błyszczałam na lektoracie. W każdym razie warto u niego wziąć lekcje, bo zna się na rzeczy i można z nim się mnóstwo nauczyć!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2013

Lekcje z Kuba sa bardzo przyjemne. Jest zawsze przygotowany i pomimo ze jest wymagający zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Dzieki korkom z Kubą znacznie podniosl sie mój poziom angielskiego. Polecam ;)

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2013

Skuteczna nauka, zarówno do egzaminów szkolnych jak i certyfikatów, lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, elastyczne godziny spotkań, szybkie i widoczne postępy, bardzo polecem ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.