Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 60 min

Kalina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jako doświadczona korepetytorka i absolwentka politechniki udzielę skutecznych korepetycji na żywo (u siebie w Gdańsku Oliwie bądź u ucznia) lub online przez Skype. Pomogę w szybkim uzupełnieniu wiedzy i kompleksowo omówię najważniejsze zagadnienia. Moje wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do sprawdzianów i matur (poziom podstawowy jak i rozszerzony) pozwoli na błyskawiczną powtórkę i nadrobienie najważniejszych tematów tak, aby uczeń miał szansę na sukces na egzaminie na miarę swoich możliwości. Prowadzę także korepetycje dla studentów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Chciałem kupić jakieś kwiatki, ale z wdzięczności napiszę tu podziękowania, bo pewnie lepiej zaowocuje: Bardzo Serdecznie Dziękuję za zdaną maturę z matematyki! (i to całkiem nieźle (61%) jak na kogoś kto był w klasie humanistycznej i , delikatnie mówiąc, nigdy nie przepadał za tym przedmiotem, a nauka u P. Kaliny była miłą, tak więc szczerze polecam :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Polecam korepetycje, Przyjemne i bezstresowe zajęcia dzięki, którym matematyka stała się dla mnie zrozumiała. POLECAM !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.