Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Legnica
Starogard Gdański
Malbork
Wrocław (Psie Pole +6)
Gdańsk (Oliwa +3)
Sopot (Sopot Dolny +2)
Pruszcz Gdański

Kalina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kalina

O mnie

Cechuje mnie umiłowanie porządku, posiadam zmysł techniczny, ale cenię sobie wszechstronny rozwój, jestem osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązuję kontakty i lubię poznawać ludzi, podobno mam dużo cierpliwości, staram się być wyrozumiała, moją wadą bywa szczerość :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 05.2009
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Chciałem kupić jakieś kwiatki, ale z wdzięczności napiszę tu podziękowania, bo pewnie lepiej zaowocuje: Bardzo Serdecznie Dziękuję za zdaną maturę z matematyki! (i to całkiem nieźle (61%) jak na kogoś kto był w klasie humanistycznej i , delikatnie mówiąc, nigdy nie przepadał za tym przedmiotem, a nauka u P. Kaliny była miłą, tak więc szczerze polecam :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Polecam korepetycje, Przyjemne i bezstresowe zajęcia dzięki, którym matematyka stała się dla mnie zrozumiała. POLECAM !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.