Agnieszka Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Świętochłowice (Piaśniki)
Chorzów
Katowice

Agnieszka Kaczmarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Kaczmarek

O mnie

Jestem studentką 4 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończyłam I i II stopień szkoły muzycznej im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Posiadam tytuł zawodowego muzyka. Gram na fortepianie i jestem bardzo dobra w kształceniu słuchu oraz rytmice. Angielski opanowałam na poziomie C1.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2019
Szkoła Muzyczna im. G. Fitelberga w Chorzowie
Nauczyciel dyplomowany
Fortepian
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką.Còrka bardzo lubi zajęcia, czeka na nie z chęcią .Polecam serdecznie, miła i sympatyczna osoba, chętna do pomocy, z cierpliwością wszystko wytłumaczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.