Agnieszka Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Świętochłowice (Piaśniki)
Chorzów
Katowice

Agnieszka Kaczmarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Kaczmarek

O mnie

Jestem studentką 4 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończyłam I i II stopień szkoły muzycznej im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Posiadam tytuł zawodowego muzyka. Gram na fortepianie i jestem bardzo dobra w kształceniu słuchu oraz rytmice. Angielski opanowałam na poziomie C1.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2019
Szkoła Muzyczna im. G. Fitelberga w Chorzowie
Nauczyciel dyplomowany
Fortepian
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2024

Syn chodzi na zajęcia od ok pół roku. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, a do tego szybko widać efekty. Kontakt z Panią Agnieszką jest bardzo łatwy, regularnie dostaję informacje zwrotne dotyczące zajęć.
Mój syn z niecierpliwością czeka na każde zajęcia i często powtarza, że to jego ulubiona nauczycielka.
Serdecznie polecamy!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2024

Z Panią Agnieszką współpracujemy prawie rok i to jest bardzo owocna współpraca. Córka uwielbia lekcje z Panią Agnieszką wręcz nie może się ich doczekać. Córka dzięki pomocy Pani Agnieszki szybko zaczęła czytać. Każde zajęcia są ciekawe, Pani Agnieszka często ma przygotowane przez siebie materiały lub ciekawe gry. Polecam naukę u Pani Agnieszki w 100%.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2023

Polecam Panią Agnieszke lekcje są naprawdę ciekawe i inne niż w szkole dziecko dużo się uczy przez zabawę a efekty przychodzą szybko . zawsze dostaje wiadomość co było ćwiczone . Corka się nie nudzi nawet zawsze czeka na lekcje a to dobrze

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2023

Współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność. Syn zachwycony, nie boi się chodzić na zajęcia i widać progres w jego czytaniu (I klasa). O to chodziło!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką.Còrka bardzo lubi zajęcia, czeka na nie z chęcią .Polecam serdecznie, miła i sympatyczna osoba, chętna do pomocy, z cierpliwością wszystko wytłumaczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.