Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Tychy
Jaworzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoskicena do ustalenia

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Kim jestem?

Jestem absolwentką kierunku Język włoski na Uniwersytecie Śląskim. Od 2013 uczę języka włoskiego w ramach zajęć prywatnych. Mam również doświadczenie w pracy w szkołach językowych.

Do tej pory współpracowałam głównie z osobami dorosłymi i była to współpraca długofalowa. Nieco mniejsze doświadczenie mam jeśli chodzi o typowe „korepetycje”, ale jeśli to konieczne to nie jest dla mnie problemem nadrabianie szkolnych zaległości i korzystanie z podręcznika.

Nauczanie daje mi ogromną satysfakcję, uwielbiam kontakt z ludźmi, którzy chcą stale się rozwijać, jako że i ja czerpię z tego korzyści – mogę naprawdę dużo się nauczyć :-)

Kwalifikacje

Naukę języka włoskiego rozpoczęłam już w liceum, następnie kontynuowałam ją na studiach na kierunku Filologia: Język włoski. Oba etapy studiów (licencjackie jak i magisterskie) ukończyłam z oceną celującą na dyplomie. Podczas studiów jeden semestr zrealizowałam w Bari we Włoszech, co sprawiło, że moja znajomość języka włoskiego stała się biegła.

Od razu po studiach zostałam zatrudniona w pełnym wymiarze godzin jako asystent na Uniwerystecie Śląskim. Dzięki temu miałam okazję do pracy ze studentami i nauczaniem języka włoskiego również na poziomie akademickim.

Lekcje włoskiego

Zapraszam na lekcje na każdym poziomie zaawansowania, choć nie ukrywam, że najbardziej lubię zajęcia od podstaw – umożliwiają one nadanie od razu poprawnego kierunku w nauce języka. Mamy wtedy wpływ absolutnie na wszystko :-) Moje kwalifikacje pozwalają mi również na nauczanie na innych poziomach, więc oczywiście mogę Ci pomóc jeśli już uczysz się włoskiego – w gimnazjum, liceum czy na studiach – i chcesz umieć jeszcze więcej albo jeśli masz problemy ze zrozumieniem poszczególnych zagadnień.

Co mogę zaoferować?

Osobom, które chcą zacząć od postaw mogę zaoferować własny autorski kurs, którego stworzenie zajęło mi około pół roku (kurs oparty jest na szeroko pojętej metodzie komunikacyjnej, łączącej w sobie mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie). Starałam się zrównoważyć elementy gramatyczne z tymi komunikacyjnymi, a także z nauką słownictwa. W moim odczuciu, pojedynczy podręcznik, choć niewiadomo jak sympatyczny, nie jest wystraczająco uniwersalny. Dlatego też starałam się wyłuskać z poszczególnych książek to, co najlepsze i połączyć w całość, dodając również coś od siebie.

Głównym celem każdej lekcji jest to byś po naszym spotkaniu czuł, że nauczyłeś się czegoś nowego i byś w ogólnym rozrachunku potrafił zachować się w konkretnej sytuacji komunikacyjnej, np. żebyś mógł zapytać o drogę, porozumieć się w barze, sklepie, restauracji czy na dworcu. 

Kurs powstał w oparciu o moje własne doświadczenia z nauką języka, a także na podstawie wniosków, które wyciągnęłam w ciągu kilkuletniego doświadczenia jako nauczyciel języka włoskiego.

Natomiast dla osób, które znają już w jakimś stopniu ten język, chętnie przygotuję dostosowane do poziomu lekcje.

Przychodząc na zajęcia dostajesz ode mnie wszystkie materiały. Jedyne czego od Ciebie wymagam to Twojego zaangażowania i dobrych chęci :-)

Podsumowując:

Jeśli chcesz zacząć naukę języka włoskiego lub poprawić stopień jego znajomości i odpowiada Ci to, co napisałam wyżej – zapraszam do kontaktu.

I jeszcze jedno - lubię swobodną atmosferę, więc mówmy sobie na Ty :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia: Język włoski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - aktualnie
Korepetytor/Lektor języka włoskiego
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Najlepszą rekomendacją będą słowa, które usłyszałem w Rzymie: "Il tuo Italiano è perfetto!".
Świetna organizacja zajęć, pełne zaangażowanie i pasja, którą cię zaraża - nie można trafić pod lepsze skrzydła. Dziękuję.

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Zacząłem uczyć się włoskiego od zera, traktując to bardziej jako hobby lub język, który może się przydać kiedyś w przyszłości. Po niecałych dwóch latach nauki mieszkam i pracuję we Włoszech, korzystając codziennie z przekazanej wiedzy. Joanna jest osobą bardzo cierpliwą, dostosowuje się do ucznia, potrafi jednocześnie zachęcić do nauki. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tego pięknego języka !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Absolutnie rewelacyjny nauczyciel- widać, że lubi swoją pracę i wkłada w nią całe serce. Co więcej, to wyjątkowo błyskotliwa osoba o dużej wiedzy i talencie dydaktycznym. Duży plus za elastyczność w zakresie terminów zajęć.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Joanna jest osobą bardzo ambitną, zdecydowanie potrafi przedstawić zawiłości językowe w taki sposób, by trafiły do każdego. Co jest ważne- potrafi słuchać- gdy widzi, że osoba sobie z pewnymi tematami nie radzi, szuka nowych zadań, cierpliwie tłumaczy. Zdecydowane nauka włoskiego z Asią to sama przyjemność. Polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Asia jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą. Do nauki podchodzi z uśmiechem. Cierpliwie tłumaczy. Polecam Asie osobom, które szukąją korepetycji bez żadnego stresu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Pani Asia to najlepszy nauczyciel dla opornych :) Cierpliwie tłumaczy i "wtłacza" wiedzę do głowy. Daje trochę swobody ale jednocześnie nie odpuszcza, nie pozwalając się lenić - znajduje sposób na danego ucznia, co świadczy o jej dużej inteligencji emocjonalnej. Zajęcia są przy tym przyjemne, ciekawe - nie nudzi - i przekazuje przy tym dużo ciekawostek z życia Włochów. Przeżyłam już wielu nauczycieli z języków i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Pani Asia to nowoczesny nauczyciel z prawdziwego zdarzenia i z powołania. Pomimo tego, że język mi jest nieprzydatny do pracy, uczę się go bo nauka z Panią Asią sprawia mi przyjemność. Polecam w 100 %.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Zajęcia z Panią Joanną to sama przyjemność :)
Bo jest świetna merytorycznie, punktualna, bardzo dobrze (i cierpliwie) tłumaczy nawet skomplikowane zagadnienia gramatyczne, przygotowuje ciekawe materiały dostosowane do poziomu i potrzeb uczącego się.
ale przede wszystkim widać,ze chce nauczyć i lubi to co robi!
Wszystko na plus!

Polecam bardzo

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Witam, pani Joanna jest niezwykle kompetentnym korepetytorem posiadającym ogromną wiedzę. Nauka słownictwa i gramatyki odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze dzięki temu jest szalenie efektywna, a sama pani Joanna jest przemiłą osobą, która naukę urozmaica ciekawymi informacjami o kulturze, sztuce i obyczajach panujących we Włoszech.
Szalenie polecam wszystkim - osobom takim jak ja, które chcą się nauczyć języka "dla siebie" od postaw oraz takim którzy pragną dokształcać się w znajomości tego pięknego języka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

obszerna wiedza zarówno językowa jak i kulturowa. nie dość, że dużo lepiej idzie mi z językiem to jeszcze dowiedziałam się wielu ciekawostek o kraju. wielki plus, polecam każdemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.