Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Tychy
Jaworzno

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia: Język włoski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - aktualnie
Korepetytor/Lektor języka włoskiego
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Najlepszą rekomendacją będą słowa, które usłyszałem w Rzymie: "Il tuo Italiano è perfetto!".
Świetna organizacja zajęć, pełne zaangażowanie i pasja, którą cię zaraża - nie można trafić pod lepsze skrzydła. Dziękuję.

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Zacząłem uczyć się włoskiego od zera, traktując to bardziej jako hobby lub język, który może się przydać kiedyś w przyszłości. Po niecałych dwóch latach nauki mieszkam i pracuję we Włoszech, korzystając codziennie z przekazanej wiedzy. Joanna jest osobą bardzo cierpliwą, dostosowuje się do ucznia, potrafi jednocześnie zachęcić do nauki. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tego pięknego języka !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Absolutnie rewelacyjny nauczyciel- widać, że lubi swoją pracę i wkłada w nią całe serce. Co więcej, to wyjątkowo błyskotliwa osoba o dużej wiedzy i talencie dydaktycznym. Duży plus za elastyczność w zakresie terminów zajęć.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Joanna jest osobą bardzo ambitną, zdecydowanie potrafi przedstawić zawiłości językowe w taki sposób, by trafiły do każdego. Co jest ważne- potrafi słuchać- gdy widzi, że osoba sobie z pewnymi tematami nie radzi, szuka nowych zadań, cierpliwie tłumaczy. Zdecydowane nauka włoskiego z Asią to sama przyjemność. Polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Asia jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą. Do nauki podchodzi z uśmiechem. Cierpliwie tłumaczy. Polecam Asie osobom, które szukąją korepetycji bez żadnego stresu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Pani Asia to najlepszy nauczyciel dla opornych :) Cierpliwie tłumaczy i "wtłacza" wiedzę do głowy. Daje trochę swobody ale jednocześnie nie odpuszcza, nie pozwalając się lenić - znajduje sposób na danego ucznia, co świadczy o jej dużej inteligencji emocjonalnej. Zajęcia są przy tym przyjemne, ciekawe - nie nudzi - i przekazuje przy tym dużo ciekawostek z życia Włochów. Przeżyłam już wielu nauczycieli z języków i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Pani Asia to nowoczesny nauczyciel z prawdziwego zdarzenia i z powołania. Pomimo tego, że język mi jest nieprzydatny do pracy, uczę się go bo nauka z Panią Asią sprawia mi przyjemność. Polecam w 100 %.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Zajęcia z Panią Joanną to sama przyjemność :)
Bo jest świetna merytorycznie, punktualna, bardzo dobrze (i cierpliwie) tłumaczy nawet skomplikowane zagadnienia gramatyczne, przygotowuje ciekawe materiały dostosowane do poziomu i potrzeb uczącego się.
ale przede wszystkim widać,ze chce nauczyć i lubi to co robi!
Wszystko na plus!

Polecam bardzo

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Witam, pani Joanna jest niezwykle kompetentnym korepetytorem posiadającym ogromną wiedzę. Nauka słownictwa i gramatyki odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze dzięki temu jest szalenie efektywna, a sama pani Joanna jest przemiłą osobą, która naukę urozmaica ciekawymi informacjami o kulturze, sztuce i obyczajach panujących we Włoszech.
Szalenie polecam wszystkim - osobom takim jak ja, które chcą się nauczyć języka "dla siebie" od postaw oraz takim którzy pragną dokształcać się w znajomości tego pięknego języka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

obszerna wiedza zarówno językowa jak i kulturowa. nie dość, że dużo lepiej idzie mi z językiem to jeszcze dowiedziałam się wielu ciekawostek o kraju. wielki plus, polecam każdemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.