Justyna Fiałkowska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola!
Serdecznie zapraszam na przyjemną i skuteczną naukę języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania, od A1 do C1! Próbna lekcja zapoznawcza 30 min GRATIS !

Kilka słów o mnie:

- ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
- przez semestr  studiowałam filologię hiszpańską w Toledo na Universidad de Castilla la Mancha.
- kolejny semestr spędziłam w Vigo na Universidade de Vigo.
- w czasie wolnym podróżowałam po całej Hiszpanii oraz Ameryce Centralnej , poznając ich różnorodną kulturę , zwyczaje oraz doskonaląc umiejętności językowe.
- w Toledo uczęszczałam na trzymiesięczny intensywny kurs języka hiszpańskiego (Curso Intensivo de Español Lengua Extranjera, nivel C1) i ukończyłam go z wynikiem bardzo dobrym na poziomie C1 .
- odbyłam trzymiesięczne praktyki w Maladze, pracując w szkole językowej EF Education First.
- kolejne pół roku studiów spędziłam w Portugalii studiując  translatorykę i filologię hiszpańską na Universidade de Aveiro.

Od kilku lat mieszkam w Hiszpanii . Na codzień posługuję się wyłącznie językiem hiszpańskim, w życiu prywatnym jak i zawodowym, więc na zajęciach chętnie dzielę się różnymi niuansami językowymi oraz uczę tego "prawdziwego hiszpańskiego" :)

Pracuję również jako tłumacz języka hiszpańskiego, wykonuję zlecenia z różnych dziedzin oraz współpracuję z hiszpańską firmą produkcyjną.

Na zajęciach korzystam z materiałów, w których będziesz mieć styczność z naturalnym, mówionym językiem , takich jak youtube, gazety, artykuły, podcasty. Stawiam duży nacisk na konwersacje, nauczysz się ze mną płynnie posługiwać żywym językiem.

Podczas konwersacji zwracam dużą uwagę na wykorzystanie zasad gramatycznych. Zapewniam wszystkie materiały oraz miłą, swobodną atmosferę :) Bez stresu otworzysz się i z przyjemnością zaczeniesz mówić po hiszpańsku.

Przygotowuję również do matury i egzaminów, a w razie potrzeby nadrabiamy również materiał.

Zapraszam osoby w każdym wieku! Formę zajęć dostosowuję indywidualnie do każdego kursanta. Jestem elastyczna, zawsze dopasuję godziny zajęć do Twoich potrzeb.
Zajęcia odbywają się on-line przez Skype.

Cennik:
Lekcja dla jednej osoby:

  • 60 min - 90zł

Lekcja online dla dwóch osób:

  • 60 min - 70zł/osoba

Skontaktuj się ze mną: 664 887 120 lub wyślij wiadomość tutaj na stronie.

¡Hasta luego! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia hiszpańska
01.2013 - 06.2013
Universidad de Castilla La Mancha, Facultad de Humanidades (Erasmus)
Filologia hiszpańska
01.2015 - 07.2015
Universidad de Vigo, Facultad de Filología y Traducción (Erasmus)
Filologia hiszpańska
09.2015 - 03.2016
Universidad de Aveiro, Facultad de Lenguas y Traducción (Erasmus)
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
06.2013
Intensywny kurs języka hiszpańskiego - Uniwersytet w Castilla La Mancha
02.2016
Intensywny kurs języka portugalskiego / Instytut Filologii i Translatoryki, Uniwersytet w Aveiro
Doświadczenie
12.2016 - 12.2017
Szkoła języków obcych Poligloci
08.2017 - aktualnie
SP Group Plastienvase
Tłumaczenie polityk firmy, umów, protokołów, tekstów specjalistycznych z zakresu produkcji i druku tworzyw sztucznych, kodeksów postępowania, formularzy, prezentacji firmowych, strony internetowej, itp.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Od ponad roku mam zajęcia z Justyną i jestem bardzo zadowolona! Wcześniej miałam kilka prób z innymi lektorami, ale zawsze po kilku lekcjach rezygnowałam. Tym razem zostałam :) Zajęcia zawsze są bardzo dobrze zaplanowane, a Justyna jest zawsze przygotowana. Korzystamy z fajnych materiałów, czytamy, słuchamy, rozmawiamy, tłumaczymy. Dzięki naszym lekcjom poznaję nie tylko język hiszpański, ale też kulturę i zwyczaje panujące w Hiszpanii. Do tego zajecia są prowadzone w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Justyna jest świetną nauczycielką, lekcje przez Skypa są zawsze profesjonalnie przygotowane i indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia. Zajęcia mijają bardzo szybko, mam wrażenie, że dopiero co się zaczęły. Justyna pracuje na wielu różnorodnych materiałach: książki, filmiki, seriale, podcasty, ćwiczenia, artykuły. Jest wymagająca, ale zarazem jej pozytywne podejście do nauczania sprawia, że aż chce się robić więcej i więcej z hiszpańskiego :) Podczas zajęć z nią dowiedziałem się również wielu ciekawostek związanych z kulturą i zwyczajami Hiszpanii. Serdecznie polecam zajęcia z Justyną!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bardzo polecam zajęcia z Justyną! Lekcje z nią to sama przyjemność; są ciekawe, konkretne, nastawione na praktykę i przebiegają w miłej atmosferze. Zawsze pracujemy na urozmaiconych materiałach, ponadto udostępnia bardzo wiele dodatkowych materiałów, przez co można ćwiczyć hiszpański również we własnym zakresie. Justyna jest cierpliwą i bardzo sympatyczną nauczycielką, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć różne skomplikowane zagadnienia. Po kilku miesiącach nauki jestem w stanie porozumieć się w języku hiszpańskim, nie mam żadnej bariery językowej :) Wielki plus za elastyczność - często mam zmieniany grafik w pracy i Justyna zawsze znajduje czas na zajęcia i dostosowuje się do moich zmian. Zachęcam do zajęć z nią!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam lekcje z panią Justyną. Każde zajęcia są przygotowane dokładnie i starannie a poziom jest zawsze dopasowany do umiejętności ucznia. Szybko opanowałam podstawowe zagadnienia, które pozwoliły na bezproblemowe komunikowanie się w języku hiszpańskim za granicą :) .

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Uczę się hiszpańskiego z Panią Justyną od ponad dwóch lat od podstaw. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym językiem. Dziś swobodnie rozmawiam, słucham i czytam po hiszpańsku na poziomie komunikatywnym. Lekcje z Panią Justyną to czysta przyjemność, potrafi tak dobrać metody i formy pracy, że bez większego wysiłku przyswajam słówka, zwroty, gramatykę itd. Pani Justyna zapewnia ciekawe materiały do pracy. Obecnie kontynuujemy lekcje skupiając się na konwersacjach. Ważne dla mnie jest także to, że Pani Justyna na co dzień mieszka w Hiszpanii i uczy języka żywego. W czasie moich podróży do krajów hiszpańskojęzycznych rozumiem i posługuję się językiem kolokwialnym, takim jakim posługują się ludzie na co dzień.
Pani Justyna sprawiła, że pokochałam język hiszpański, a konwersacje z nią to owocnie spędzony czas.
Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.