GlobLinguas Justyna Fiałkowska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour!

Szkoła językowa GlobLinguas zaprasza na przyjemną i skuteczną naukę języka portugalskiego na każdym poziomie zaawansowania! Próbna lekcja zapoznawcza 30 min GRATIS!

Jeśli zależy Ci na profesjonalnych , sympatycznych i satysfakcjonujących lekcjach z języka francuskiego - zgłoś się do nas! :) 

Na zajęciach przede wszystkim stawiamy nacisk na konwersacje , ale jednocześnie zwracamy uwagę na wykorzystanie zasad gramatycznych.

Z nami nauczysz się płynnie posługiwać żywym językiem. Zapewniamy wszystkie materiały oraz miłą, swobodną atmosferę :)

Bez stresu otworzysz się i z przyjemnością zaczeniesz mówić po francusku!

Przygotowujemy również do egzaminów na każdym poziomie zaawansowania, a w razie potrzeby nadrabiamy materiał.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, od najmłodszych do najstarszych! Formę zajęć dostosowujemy indywidualnie do każdego kursanta. Jesteśmy elastyczni , zawsze dopasowujemy godziny zajęć do Twoich potrzeb.

Zajęcia odbywają się on-line przez Skype.

Cennik:

Lekcja dla jednej osoby: 60 min - 130 zł

Lekcja online dla dwóch osób: 60 min -90zł/osoba

Skontaktuj się: zadzwoń lub napisz na numer 664 887 120 (sms lub WhatsApp) lub wyślij wiadomość tutaj na stronie.
 
Au revoir ! :)

Prowadzę działalność gospodarczą, mam możliwość wystawiania rachunków.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia hiszpańska
01.2013 - 06.2013
Universidad de Castilla La Mancha, Facultad de Humanidades (Erasmus)
Filologia hiszpańska
01.2015 - 07.2015
Universidad de Vigo, Facultad de Filología y Traducción (Erasmus)
Filologia hiszpańska
09.2015 - 03.2016
Universidad de Aveiro, Facultad de Lenguas y Traducción (Erasmus)
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
06.2013
Intensywny kurs języka hiszpańskiego - Uniwersytet w Castilla La Mancha
02.2016
Intensywny kurs języka portugalskiego / Instytut Filologii i Translatoryki, Uniwersytet w Aveiro
Doświadczenie
12.2016 - 12.2017
Szkoła języków obcych Poligloci
08.2017 - aktualnie
SP Group Plastienvase
Tłumaczenie polityk firmy, umów, protokołów, tekstów specjalistycznych z zakresu produkcji i druku tworzyw sztucznych, kodeksów postępowania, formularzy, prezentacji firmowych, strony internetowej, itp.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2023

Matura rozszerzona z języka hiszpańskiego zdana na 98%!!! Myślę, że nic więcej nie trzeba mówić! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Globlinguas. Od ponad roku mam lekcje z hiszpańskiego i jestem bardzo zadowolona. Spotkania są sympatyczne, bezstresowe, ale też bardzo profesjonalne, tematy są ciekawe i przydatne. Na początku moja znajomość hiszpańskiego była raczej średnia, ale odkąd mam zajęcia z Globlinguas czuję niesamowity progres, przede wszystkim w mówieniu. Bardzo wszystkim polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Dawno nie byłam tak zadowolona z zajęć z języka obcego! Świetna organizacja, całościowe podejście, bardzo dobrze prowadzone lekcje, i jednocześnie miła i luźna atmosfera. Dokładnie tego szukałam. Nie mam nic do zastrzeżeń i w stu procentach mogę polecić zajęcia!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2022

Justyna jest fantastyczną nauczycielką hiszpańskiego. Jest bardzo cierpliwa i w przystępny sposób wszystko tłumaczy. Tempo nauki jest dobrze dostosowane do ucznia. Wprowadza wszystkie zagadnienia i tematy w sposób logiczny i przemyślany. Przykłada wagę do wymowy i akcentu, co jest niesamowicie ważne na każdym etapie nauki języka. Zajęcia zawsze są ciekawe, zróżnicowane i przeprowadzone w miłej atmosferze, a ja widzę duże postępy w moim hiszpańskim. Zdecydowanie mogę polecić naukę z Justyną!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Podjęłam bardzo dobrą decyzję, kiedy zdecydowałam się na korepetycje z hiszpańskiego u Justyny. Nasze zajęcia zawsze upływały w przyjaznej atmosferze, co od początku zachęciło mnie do próbowania mówienia w języku obcym. Choć popełniałam błędy, nie obawiałam się ich, dzięki czemu szybko robiłam postępy. Lekcje były w pełni dostosowane do moich potrzeb: miałyśmy wiele godzin konwersacji, ale kiedy zależało mi na ćwiczeniu gramatyki, robiłyśmy wspólnie całe strony zadań. Z ręką na sercu muszę przyznać, że rzadko spotyka się tak wspaniałych i cierpliwych nauczycieli, którym zależy, by uczeń osiągał wyznaczone przez siebie cele.
Moim priorytetem była dobrze zdana matura z hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym i gdyby nie pomoc Justyny, na pewno nie udałoby mi się osiągnąć 94% na egzaminie. Dziękuję! A zajęcia polecam każdemu :).

avatar
Gaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2021

Justyna jest bardzo profesjonalną lektorką. Od paru miesięcy uczę się z nią hiszpańskiego i już potrafię swobodnie porozmawiać na proste tematy. Justyna dba zarówno o moją poprawność językową, akcent, jak i o naturalność wypowiedzi. Lekcje prowadzi ciekawie i z dużym zaangażowaniem, wiedzę przekazuje w sposób bardzo przystępny. Wkłada serce w swoją pracę i podchodzi indywidualnie do moich potrzeb, co było dla mnie bardzo ważne przy wyborze lektora. Dodatkowo możliwość umawiania lekcji z tygodnia na tydzień jest ogromnym plusem, co przy moim trybie pracy było kluczowe.
Z całego serca polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Do Justyny trafiłam po 8 latach nauki hiszpańskiego. Potrzebowałam kogoś kto potrafiłby poszerzyć moje kompetencje i nauczyć mnie języka kolokwialnego. Justyna od lat mieszka w Hiszpanii i dzięki niej uczę się potocznego języka, zwrotów używanych na co dzień przez Hiszpanów i ich zwyczajów. Zajęcia są mega ciekawe i z każdej lekcji wynoszę mnóstwo informacji. W końcu mój hiszpański ruszył do przodu, a moi znajomi Hiszpanie często są bardzo zaskoczeni słownictwem oraz wyrażeniami kolokwialnymi, które znam. Sama czuję się pewniej i widzę, że dopiero teraz rozumiem każdy kontekst w rozmowach. Justyna to jedyna lektorka hiszpańskiego, z którą widzę tak duże postępy. Gorąco polecam!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Szczerze polecam GlobLinguas. Zajęcia są profesjonalne, a zarazem ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Materiały są zróżnicowane i interesujace, nie takie "szkolne". Na lekcjach słuchamy, czytamy i przede wszystkim dużo rozmawiamy. Mój hiszpański z tygodnia na tydzień jest coraz lepszy, a ja czuję się coraz pewniej mówiąc po hiszpańsku. Super wybór :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Justyną!! Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, Justyna jest zawsze uśmiechnięta i zaraża optymizmem. Pokazała mi, że nauka języka hiszpańskiego może być przyjemna i ciekawa, a nie polegająca tylko na nudnych zadaniach. Na każde zajęcia przygotowuje bardzo interesujące tematy, aż chce się uczyć. Pierwszy raz w życiu jestem tak bardzo zadowolona z korepetycji języka hiszpańskiego. 10/10! :)

avatar
Maciej K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Korzystam z lekcji hiszpańskiego przez Skype od paru miesięcy i już widzę bardzo duże postępy. Justyna jest zawsze idealnie przygotowana i pełna energii, na zajęciach jest dużo konwersacji i praktyki. Dla mnie wszystko super.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2021

Szczerze polecam lekcje online z Justyną! Profesjonalnie, sympatycznie, zabawnie i merytorycznie :) Zajęcia są kompleksowe – uczę się prawidłowej wymowy, akcentu, gramatyki, a konwersacje są bardzo ciekawe. Lekcje zawsze odbywają się planowo, przebiegają w bezstresowej, bardzo przyjemnej atmosferze. Naprawdę najfajniejsze zajęcia z hiszpańskiego jakie do tej pory miałem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Justyna przygotowała mnie do matury rozszerzonej z języka hiszpańskiego, którą zdałam na 92%. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że osiągnełam taki wynik! Wiedziałam, że na pewno zostanę dobrze przygotowana, ale rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Lekcje online odbywały się zawsze o ustalonej godzinie, a gdy coś mi wypadało odrabiałyśmy je innego dnia i nigdy nie było żadnego problemu. Zajęcia zawsze były w bardzo przyjemniej atmosferze i bardzo zróżnicowane, nigdy się na nich nie nudziłam. Polecam zajęcia z Justyną, najlepszą korepetytorką na świecie :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Jeśli ktoś szuka kompetentnej, motywującej do nauki i sympatycznej lektorki jezyka hiszpańskiego to dobrze trafił. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Justyną i szczerze polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Justyna udziela zajęcia moim dzieciom i zdecydowanie polecam. Świetnie dostosowuje tempo do możliwości dzieci. Córka i syn chętnie uczęszczają na lekcje – jest dużo ciekawych filmików, zadań na obrazkach i ćwiczeń interaktywnych. Super!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Pani Justyna udziela lekcji online mojemu dziewięcioletniemu synowi. Tomek jest bardzo zadowolony, chętnie uczestniczy w zajeciach, co tydzień dopytuje kiedy będzie kolejna lekcja, a ja widzę duże postepy w nauce. Uważam, że ma niesamowite podejście do dzieci. Jest ciepła, sympatyczna i cierpliwa, wie jak rozmawiać z moim synem, a nie zawsze jest to łatwe. Serdecznie polecam Panią Justynę!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Justyną! Jest zawsze świetnie przygotowana, cierpliwa i zaangażowana. Jest również wymagająca, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, motywuje do działania i nauki. Zawsze powtarzamy materiał z kilku poprzednich zajęć. Dużo rozmawiamy, słuchamy, tłumaczymy. Po każdej lekcji czuję, że moje słownictwo się wzbogaca. Justyna wyjaśnia błędy, poprawia akcent, zwraca uwagę na prawidłową wymowę. Dodatkowo wysyła sporo dodatkowych materiałów do samodzielnej nauki i zawsze odpowiada na wiadomości z moimi wątpliwościami. Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Od roku czasu ucze sie z Pania Justyna hiszpanskiego od podstaw jestem bardzo zadowolona jaki postep zrobilam w ciagu roku bardzo milo sie uczy jezyka jak ktos ma takie podejcie jak Justynka na luzie latwy i bardzo normalny przekaz bardzo a to bardzo jestem zadowolona i z co tydzien czekam na nasze lekcje
Dziekuje bardzo i bardzo serdecznie polecam

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Od prawie dwóch lat mam zajęcia z Justyną i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są luźne, brak oceniania, cierpliwość olbrzymia do mojego dukania... dla mnie te zajęcia są jak pogadanka z koleżanką ( o co właśnie mi chodziło), a nie jak sztywne lekcje, co jest dużym plusem, ponieważ lekcje są dostosowane pod uczniów. Gorąco polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Justyną. Odkąd się uczymy poczyniłam duże postępy w znajomości języka oraz poznałam kulturę Hiszpanii. Zajęcia są ciekawe, zabawne i jednocześnie wymagające. Co tydzień czekam na nasze lekcje :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Już od długiego czasu uczę się hiszpańskiego z Panią Justyną. Każda lekcja jest dobrze przygotowana pod względem ćwiczeń gramatycznych czy konwersacji. Poznałam wiele zwrotów używanych w codziennym życiu, nie mam problemu z płynnym posługiwaniem się językiem hiszpańskim. Pani Justyna odpowiada na wszystkie moje pytania w razie wszelkich wątpliwości i daje dużo wskazówek. Co najważniejsze uczę się w miłej atmosferze i bez z góry narzuconego stresu czy szybkiego tempa. Wszystko jest dopasowane indywidualnie pode mnie, materiał oraz godziny zajęć.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Od ponad roku mam zajęcia z Justyną i jestem bardzo zadowolona! Wcześniej miałam kilka prób z innymi lektorami, ale zawsze po kilku lekcjach rezygnowałam. Tym razem zostałam :) Zajęcia zawsze są bardzo dobrze zaplanowane, a Justyna jest zawsze przygotowana. Korzystamy z fajnych materiałów, czytamy, słuchamy, rozmawiamy, tłumaczymy. Dzięki naszym lekcjom poznaję nie tylko język hiszpański, ale też kulturę i zwyczaje panujące w Hiszpanii. Do tego zajecia są prowadzone w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Justyna jest świetną nauczycielką, lekcje przez Skypa są zawsze profesjonalnie przygotowane i indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia. Zajęcia mijają bardzo szybko, mam wrażenie, że dopiero co się zaczęły. Justyna pracuje na wielu różnorodnych materiałach: książki, filmiki, seriale, podcasty, ćwiczenia, artykuły. Jest wymagająca, ale zarazem jej pozytywne podejście do nauczania sprawia, że aż chce się robić więcej i więcej z hiszpańskiego :) Podczas zajęć z nią dowiedziałem się również wielu ciekawostek związanych z kulturą i zwyczajami Hiszpanii. Serdecznie polecam zajęcia z Justyną!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bardzo polecam zajęcia z Justyną! Lekcje z nią to sama przyjemność; są ciekawe, konkretne, nastawione na praktykę i przebiegają w miłej atmosferze. Zawsze pracujemy na urozmaiconych materiałach, ponadto udostępnia bardzo wiele dodatkowych materiałów, przez co można ćwiczyć hiszpański również we własnym zakresie. Justyna jest cierpliwą i bardzo sympatyczną nauczycielką, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć różne skomplikowane zagadnienia. Po kilku miesiącach nauki jestem w stanie porozumieć się w języku hiszpańskim, nie mam żadnej bariery językowej :) Wielki plus za elastyczność - często mam zmieniany grafik w pracy i Justyna zawsze znajduje czas na zajęcia i dostosowuje się do moich zmian. Zachęcam do zajęć z nią!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam lekcje z panią Justyną. Każde zajęcia są przygotowane dokładnie i starannie a poziom jest zawsze dopasowany do umiejętności ucznia. Szybko opanowałam podstawowe zagadnienia, które pozwoliły na bezproblemowe komunikowanie się w języku hiszpańskim za granicą :) .

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Uczę się hiszpańskiego z Panią Justyną od ponad dwóch lat od podstaw. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym językiem. Dziś swobodnie rozmawiam, słucham i czytam po hiszpańsku na poziomie komunikatywnym. Lekcje z Panią Justyną to czysta przyjemność, potrafi tak dobrać metody i formy pracy, że bez większego wysiłku przyswajam słówka, zwroty, gramatykę itd. Pani Justyna zapewnia ciekawe materiały do pracy. Obecnie kontynuujemy lekcje skupiając się na konwersacjach. Ważne dla mnie jest także to, że Pani Justyna na co dzień mieszka w Hiszpanii i uczy języka żywego. W czasie moich podróży do krajów hiszpańskojęzycznych rozumiem i posługuję się językiem kolokwialnym, takim jakim posługują się ludzie na co dzień.
Pani Justyna sprawiła, że pokochałam język hiszpański, a konwersacje z nią to owocnie spędzony czas.
Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.